Lukrecjowy ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Nelciu, ze zdrówkiem już lepiej?
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Madzia i Aga chyba nie wiecie o czym gadacie ;:306 Miło siedzieć w domku, ale jak się jest zdrowym! Tej odmiany grypy nie polecam! Nawet wrogom, a co dopiero Wam! ;:4

Kasiunia wielkie dzięki, cieszę się, że ktoś pochwalił mój wybór róż. Stanę na rzęsach aby pięknie rosły! Jak dołoże jeszcze śpiewanie mantr, no to już chyba wystarczy ;:306
Projekty są wynikiem szukania jakiegoś tfffórczego zajęcia na czas choróbska. Na rabatach będą rzecz jasna irgi z przodu, w programie były nie takie formy irg jakie chciałam, więc na rysunku pominęłam, ale będą. Dokładnie na tych wystających zakolach - tak, jak u Ciebie ;:196
Duuuużo zdrówka Kasieńko! Trzymam kciuki!

Izuniu
dla mnie na razie też to wyższa szkoła jazdy, ale skoro inni sobie radzą, to dlaczego mam sobie ja nie poradzić. Chcieć to móc, a warunki (pełnowartościowa żyzna ziemia i dużo słońca) będą miały. W Twoim cieniu raczej chyba nie bardzo. Choć może coś jeszcze zmienisz i wtedy się miejsce znajdzie. A może w jakiejś skrzyni?

Reniusiu siadło na zatoki, tyle w temacie zmian, ale nie poddaję się! ;:219

KOCHANE choróbsko nadal trzyma, ale humor dużo lepszy! To już coś! Dalej się bawię z puzzlami! Efekty wkrótce ;:oj
Miłego środka tygodnia!
Chyba za chwilę zwariuję! Znalazłam na necie takie cudo Goździk chiński "Dancing Geisha":
Obrazek
Cena zwalająca z nóg, 39,00 za sadzonkę! Matko, chyba pójdę i zrobię skok na bank!
Awatar użytkownika
mrinwestor
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1954
Od: 24 mar 2011, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Ale cudeńko , czy on z jednej sadzonki wypuści kwiatki w takiej palecie barw?
Wiesz coś o nim .
BARDZO INTERESUJĄCY.
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Łał, ale cudo znalazłaś ;:oj
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Kochane dopiero co znalazłam to cudo. Myślę, że raczej będzie to mix, nie sądzę, aby na jednej roślince wyrosły kwiaty w 3 kolorach. Być może dlatego w komplecie oferują 3 sadzonki? Tyle mam informacji...
Obrazek
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Neluniu cudne te goździki ,ale cena ;:oj Chyba sobie podaruję :? Ale tego kieliszko...coś tam muszę mieć :uszy
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Witaj Kornelio :D
Bardzo często spotykam Ciebie w moich ulubionych wątkach i zawsze zwracam uwagę na Twój śliczny avatarek :D Miałam wielką ochotę w końcu odwiedzic Twój ogródek :D I od razu od wstępu zaniemówiłam...... na widok goździków, uwielbiam te kwiaty, a Ty pokazałaś niesamowite cuda...... takich perełek jeszcze nie widziałam.... no marzenie po prostu ;:oj
Widzę również, że planujesz ogród ubrac w róże..... będzie przepiękne, tych kwiatów nie da się kochac :D
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Nelu, czy samopoczucie wraca do normy? Liczę, że tak :lol: .
Goździków nie widzę, bo mi się nie chcą wyświetlić ;:185, ale w domu obejrzę ;:224
Pozdrawiam :wit
X-A-9
---
Posty: 1991
Od: 24 gru 2009, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Śliczny ogród zapisuję się by nie zgubić, Starkl ma ładne rośliny kupowałem u niego pare razy, wszystko pięknie zapakowane i gratisy do tego :) :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
mrinwestor
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1954
Od: 24 mar 2011, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

A też byłam na tej stronie , ale nie doczytałam , że trzy sadzonki.
Zachorowałam na niego, a mają też inne fajne roślinki.
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Danuś mnie by te goździki pasowały jako kolejne poduchy na skalniak. Ze skalniaczka muszą wyjechać płożące jałowce, za bardzo się rozpanoszyły, a na ich miejsce... zwłaszcza, że tak długo kwitną, dłużej niż te, które mam. A chcesz kielisznika, prawda? ;:196

Agnieszko -Agness witam Cię bardzo serdecznie! :wit Po obejrzeniu Twojego ogródka to ja zaniemówiłam, od ilości kwiecia można u Ciebie dostać zawrotu głowy ;:224 Dziękuję bardzo za miłe słowa. Dosadzić muszę sporo roślin, szkoda, że wypłata tylko raz w miesiącu!

Asieńko takiej formy grypy nie przechodziłam nigdy, w domu 24 stopnie, a ja naubierana jak miś, bo ciągle mi zimno. Samopoczucie staram się sobie poprawiać oglądając np. Twoje fotki z lata ;:306 , no i trochę kombinuję nad kolejna metamorfozą w ogrodzie. Goździki zobacz koniecznie! Oniemiałam jak je zobaczyłam, prawdziwa geisha!

Adrianie :wit witam w moim dopiero tworzącym się ogrodzie. Ech, gdyby tak mieć nieograniczony budżet... ;:224 Bardzo miło czytać takie opinie o sklepie, w którym chciałoby się coś zamówić! Podoba mi się tam jeszcze kilka innych"kwiatków"... ceny może nie są najniżesze, ale jeśli sadzonki dorodne i zdrowe to chyba są tego warte. Do Ciebie zawitam za chwileczkę! Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa ;:173

Jasiu pod ceną jest podana ilość sadzonek ;:196 Też przeglądam... i jeszcze dzwonki skupione... ech...te marzenia! ;:oj
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2338
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Cześć Nela, dawno nie byłam u Ciebie. Przeczytałam listę "królewien" różanych i jestem pod wrażeniem jak pięknie się komponują kolorystycznie. To będzie taka jednoloita w kolorze rabata różna?
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Lukrecjowy ogród

Post »

Weszłam bezpośrednio na stronę Starkla i ... zakochałam się - te goździki są niesamowite!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”