Mój kwiecisty zakątek cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Aniu , zależy co kto szuka. W większości standard , ale można też znależć nowości i rarytaski. Jeżóka Marmelade jeszcze w cenie , a ja trafiłem z kwiatkiem za 8 zł. Tawułki , nowe odmiany , piękny bord i fiolet , mocny kolor, te jeszcze dość drogie , po 25 ładna sadzonka , ale mniejsze nieco taniej. Żurawki dość popularne odmiany ,ale i coś rzadszego się trafi , niedrogo jak na tak duże sadzonki. Kilkudziesięciu wystawców , prawie u każdego coś można upolować. ;:215 Polecam. ;:108
Awatar użytkownika
anka93
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1802
Od: 5 paź 2008, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Dzięki za info Tadeuszu. :wit Postaram się być w tym roku.
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »


Tadziu ładny ten rarytasik ale cena to po prostu kosmos ;:oj jak bym wygrała parę milionów w totka to może bym i kupiła ;:224
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Ale cena ;:oj ;:oj ;:oj
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Aniu , no wiesz , ja też mam zamiar być :wink:
Iwonko , Aniu , niektórych stać na taki wydatek. Ale może dam inny przykład. Palacz papierosów palący paczkę dziennie (20 szt.) po 10 zł. Tych najpodlejszych. Podliczamy , daje to 3650 PLN . Dwie takie roślinki. Jakby rzucił , to stać by było. ;:215 ;:306 ;:306
Z naszego podwórka. MIŁEK SANDANZAKI- Adonis amurensis Sandanzaki Zdjęcia Pań M.K. Kolowca.
Cena 200PLN . Watro dać , jak się ma. ;:oj ;:oj

Obrazek
Awatar użytkownika
anka93
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1802
Od: 5 paź 2008, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

wrzuć jeszcze coś z tej półki , to sobie choć popatrzę ;:306
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

ten miłek to cudo ;:167
Pozdrawiam. Ewa
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Dziewczyny , cudo ;:oj ;:oj Na razie nic takiego nie trafiłem , dzisiaj wejdę na liliowce , mogą być takie w trzycyfrowej cenie :?: ;:113
Awatar użytkownika
anka93
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1802
Od: 5 paź 2008, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Jasne :tan ,jak szaleć, to na całego. :tan :evil:
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

TADEK chcesz żebym się rozchorowała od patrzenia , już wystarczy że synka mam chorego to jeszcze mnie dopadnie ale inna choroba . Wiesz ja już też tak powoli szukam po tych naszych sprzedawcach czegoś innego i oni po prostu nie mają , raczej hobbyści takie cuda mają ,ale nie na sprzedaż . Wiem że niektórzy po prostu nasiona z CZECH kupują i sami się starają wyhodować choć i to trudne ,ale zawsze tańsze i większa szansa że takie rarytaski się zdobędzie . Ja od lat szukam skalnicy IRVINGA i też na próżno ,choć wiem że są w POLSCE osoby co ją mają , tak samo mi się marzy pełna sasanka , i co też nigdzie nawet w sprzedaży nie widziałam o pierwiosnkach tych wyjątkowych już nie wspomnę . Co do papierosów i innych drogich nałogów masz rację ,też tak sobie tłumaczę moje szaleństwa tylko ciebie podziwiać że jako mężczyzna na kwiaty tracisz a nie na inne przyjemności .JUSTYŚ
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Tadziu,widzę,że chyba nudzi ci sie jak serwujesz nam rosliny za takie ceny.W yobrazasz sobie jaki to byłby płacz jak by zima nam zabrała takie pieniądze? ;:145
Awatar użytkownika
anka93
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1802
Od: 5 paź 2008, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Zawsze się zastanawiałam jak ludzie nie boja się takiego ryzyka finansowego,gdyby padła taka cenna roślinka? :shock:
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

:shock: Aniu , za marzenia nic się nie płaci , a jak przyjemnie pomarzyć , że takie coś i u mnie wyrośnie . Kto wie , o Takich jak El Desperado , czy Piano Men jeszcze 6-7 lat temu mogłem tylko marzyć. Netu nie miałem , a w sklepie tylko żelażniak i Piracik ;:202 ;:202 Ryzyko utraty zawsze jest , 200 to tylko miesiąc palenia ''śmieci'' z przemytu ;:108 :uszy Ceny nowych odmian liliowców zaczynają się od tej sumy. ;:215
Justynko do patrzenia to dopiero dostaniesz ;:333 na początek , dla przyzwyczajenia :wink: ta stronka . http://www.ofts.com/photo/dl_view.html
Mam kilka odmian z tej stronki.. Wyglądają jakoś ubogo ;:202 ;:oj Tylko GREEN MYSTIQUE identycznie wygląda ;:215 DAVID KIRCHHOFF jak ubogi krewny. ;:oj ;:223
Małgoś , nie będę dobijał Cię cenami , tylko same fotki . Wiele z tych liliowców jest już w Polsce , nie są łatwo dostępne , ale za kilka lat będą do zdobycia. ;:108 A co do płaczu po zimie , miałem tyle strat , nie tylko po kasie płakałem. Bardziej żal roślin, najbardziej tych z trudem zdobytych. ;:202
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”