Mój kwiecisty zakątek cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Kasik , za kilka dni będziesz miała już kwiatową. Kiedy do mnie taka dojdzie . ;:oj
No nic , popatrzę no Twoje przebiśniegi i krokusy. ;:333
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

kilka dni tu nie zaglądałam ,no cóż siła wyższa....a tu wiosna zagościła .....mam TADEK kilka pytań posadziłam tego HIPCIA ubiegłego lata -zakwitł i mnie oczarował ,ale tak mu na głowę nasypałam by nie zmarzł ,a jeszcze się boję co będzie -napisz kiedy mam liczyć ze on z tej ziemi powinien wyjść ,ale nie wyjść w ogóle?Widziałam u ciebie również tawułki czerwone , na pewno masz dłużej niż ja ,a słyszałam ze właśnie te czerwone chcą tak jak hortensje nieco podkwaszonej ziemi bo od tego zależy ich czerwony kolor czy się nie mylę czy już się o tym przekonałeś u siebie? U nas w Wielkopolsce też śnieg odpłyną i dobrze ,co za długo to też nie zdrowo i dla duszy ....i dla roślin ,a z pod śniegu odsłonięte same kiełki i to cieszy . Pochwalę się też że moje liliowców na parapecie tez już kiełki puszczają , późno w tym roku ,ale zdążą do całkowitej wiosny na tyle podrosnąć że spokojne przesadzę do ogrodu .JUSTYNA
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Tadziu,o ile mnie pamięć nie myli to miałeś szkarłatkę,czy zbierałes z niej nasiona?
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6363
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Tadziu znakiem tego, kanapę trzeba zlikwidować, kupić dodatkowego psa typu haski lub malamut będzie Cię wyprowadzał na dłuuugie spacery, pobyt w kuchni ograniczyć do minimum, ;:306 no i nie kupować tych pysznych bułeczek ze starej receptury ;:108
Tadziu dałam do rozpoznania kilka liliowców i cisza nikt nie chce pomóc Obrazek
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Ja sie zaczynam zastanawiać nad założeniem kłódki na lodówce.
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Tadziu miłek cudowny, ale cena jeszcze ;:oj ;:oj ;:oj bardziej, ale ten rarytasik z ebaya och moje marzenie, powzdycham troche do niego ok ? :;230
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6363
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Tadziu co to z Tobą zasiewy wiosenne Cię absorbują tak bardzo, że nie znajdujesz czasu dla FO ;:202
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Przepraszam , że mnie nie było kilka dni , ale tyram , nareszcie ;:215 Rąbię drwa , aż wióry lecą. ;:224 ;:224 Kondycję wyrabiam do sezonu . ;:333 Pogoda zepsuła się , choć i tak nie była za ładna. Trochę śniegu popadało , nie chce wredna zima odpuścić. ;:124 Nie wiem , jak to się stało , ale pod śniegiem tulipany , krokusy i szafirki wypuściły ''noski'' ;:oj ;:oj Mało tego , posiane jesienią nasiona dyptamu wzeszły , na działce , nie w domu.
Nie ma innej opcji , wiosna pcha się na siłę ;:108 ;:3
Justyś , hibki są wkurzające, póżno wychodzą , przeważnie w początku maja. Tak jak ich ''drewniani'' bracia , także póżno liście wypuszczają. Miałem jedną czerwoną tawułkę , moja wina , dałem jej uschnąć , rosłą pod bzem i w czasie suszy znikła. ;:202 Jaka ziemia , u mnie w tym miejscu lekko kwaśna pewnie , nigdy nie sypałem tutaj wapna, tylko gdzie skalniaki , tam podsypuję. Moje liliowce jeszcze w lodówce, za kilka dni posieję.
Marysiu , mam co prawda psa , ale z nim nie da się schudnąć. On taki szczuplutki jak i ja. ;:306 Na długi spacer nie da się wyciągnąć . Za kilka dni zaatakuję włości z łopatą i motyką. No tak te ''stare'' bułeczki są bardziej sycące niż te pompowane. :wink: Zasiewy dopiero w początkowej fazie. Jednorocznych nie sieję dużo. Na byliny jeszcze czas. ;:333
Jurku , z tą kłódką to zły pomysł. Nawet gdybym klucz wyrzucił i tak bym ją szybko wytrychem otworzył. ;:306
Kasiu , niestety , do tych roślinek tylko powzdychać mogę. Ich ceny na pewno nie spadną do ''mojego poziomu'' . Więc powzdychamy razem . ;:202
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

MORANGO pisze:Tadziu miłek cudowny, ale cena jeszcze ;:oj ;:oj ;:oj bardziej, ale ten rarytasik z ebaya och moje marzenie, powzdycham troche do niego ok ? :;230
A mój miłek amurski tej zimy chyba nie przeżył , miałam go już z 7 lat nawet kilka osób ma już sadzonki od niego , a nie wyszedł do tej pory z ziemi . :cry:
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6363
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

No nareszcie Tadzio się pojawił i zaraz słońce za oknem zaświeciło ;:3 a u mnie drwa leżą i nie ma kto rąbać, pan z miasta mógłby sobie odciski na łapkach porobić ;:306 ;:306 ;:306
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17079
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

No,proszę jaki przygotowanie do sezonu,drwa,,, ;:180 A u słonko wychodzi :tan ;:3
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Drwa teraz rąbiesz? Zazwyczaj to się chyba jesienią robi, jak to sezonu grzewczego się człowiek szykuje?
Awatar użytkownika
misia53
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1446
Od: 3 paź 2011, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Mój kwiecisty zakątek cz.5

Post »

Hi hi niektórzy piszą ,by tylko bzdury popisać a o coś zapytać ?to...,,, przepraszam,,,za moj nietakt
bardzo dobra uwaga do wyżej napisanego postu.
Mój ogród - moje marzenie
Moje nadwyżki
https://plus.google.com/photos/11666739 ... 490/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”