Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
labka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4410
Od: 4 wrz 2012, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Jestem Słonko...mam okropne zaległości...
Czy ten śnieg juz znikł..Dużo słoneczka Ci życzę... ;:196
Awatar użytkownika
Dorotak
1000p
1000p
Posty: 1648
Od: 4 maja 2012, o 12:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: gdańsk

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Iwonko co nic nie pokazujesz ;:196
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Hipcoi piękny, a ten śnieg gońcie dziewczyny, ja u siebie już przegoniłam tą zimę wstrętną :) ;:196
Awatar użytkownika
IkaD
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 12 cze 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Witajcie kochane moje i dziękuję ,że zaglądacie ;:196

Kiedy znikam z FO to albo buszuję w sieci ,bo wiele innych tematów tez mnie interesuje ;:108 albo odpoczywam od komputera ,albo mam domowych zajęć moc .Nie gniewajcie się więc na mnie proszę bo zawsze tu z przyjemnościa wracam i w miarę czasu ponadrabiam zaległości ;:180

Zima u mnie odpuściła już i kilka dni mieliśmy prawdziwą wiosenną aurę,chociaz słonka to tak naprawdę dopiero wczoraj nie brakowało bo przedtem wyglądało tylko na chwilkę.No niestety to słonko to na zapas i na pocieszenie poświeciło bo dzisiaj juz poprószyło chociaż malutko


Obrazek

Obrazek

Kasiu-katharos kochanie te targi Agrotech są wcześniej a ja chyba się wybiorę 5-7 kwietnia na DOM I OGRÓD jak czas pozwoli :wink:

Elu bardzo sie cieszę ,że azalie Ci kwitną i mają się dobrze .one tak moga aż do maja przy tych warunkach a potem to już aura pozwoli na wyastawienie ich na dwór tylko w zacienione miejsce..u mnie urlopuja zawsze na schodach od północnej strony ,mam je blisko i na oku do podlewania chociaz pozwalam im przeschnąć przed podlaniem.Stoją tak do jesieni , do pierwszych kwiatów :)

Moniś kochana ;:196

Sylwia ,Joluś kwiat hpka spogladał na dół więc fotkę robiłam od dołu dlatego takie wrażenie jakby dotykała sufitu ;:306

stefanek :wit witam serdecznie u mnie ,,na kawiatki hoyi to chyba sobie jeszcze zaczekam bo to jakby nie patrzec wszystko maluchy zeszłoroczne ale niektóre rosną szybko :D

Kohlerio kochana u mnie powódz raczej nie grozi bo w pobliżu tylko maleńka rzeczka a ja mieszkam na lekkim wznisieniu niecki ,daleko od tej rzeczki ale w zeszłym roku na działce woda stała bo śnieg topniał szybciej niż rozmarzała ziemia i woda nie miała możliwości wsiąknąć,potem zamarzała i było lodowisko ..niespotykany był to widok ;:oj

Arku te kwitnące to ja kocham a one czują i się odwdzięczają za stworzenie im odpowiednich warunków ,,niestety tylko storczykom nie potrafię dogodzić ale jest tyle innych piękności ,że się pocieszam nimi :D

Lucynko witam serdecznie u mnie :wit ten mój zabudowany taras jest teraz bardzo przepełniony bo jego pojemność niestety ograniczona ;:oj ;:oj ale niedługo część roślin pójdzie na zewnątrz ,część po zrobieniu nowych sadzonek na kompost ,część może na wymiany...zobaczymy bo nowe chciejstwa przybyły i pewnie jeszcze przybędą to muszą zrobić im miejsce ;:108 .

Kasieńko kochana śnieg znikł ale jak widzisz jeszcze straszy zimą ,..teraz to już moze straszyć a my wiosny wypatrujemy i coraz więcej jej zwiastunów :tan Tobie też słoneczka mnóstwo życzę ;:196 ;:3

Dorotko zacznę pokazywać niedługo bo hibiskusy po zimowaniu na tarasie się obudziły i już pierwsze pączki widzę,sundaville puszczja nowe listki i długie pędy..no wszystko rusza więc muszę zrobić jakąś sesyjkę ;:196

Kasiu -MORANGO tam w Twoich stronach na pn-zach cieplej trochę :) a zapowiadany w tv silny wiatr dmucha u Ciebie ? bo u nas troszkę wieje ale powiedziałabym ..raczej słabo ale nawet taki osusza ziemię po śniegu :)

już wspomnienie...niestety

Obrazek
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Oj kochana dmucha jak trza, wczoraj folię na tunel zakładałam żeby pierwsze nowalijki wysiać, i prawie z tą folią nie odleciałam :;230 :;230 :;230 ale za to piękne słoneczko ;:3 ;:3 ;:3 , a u Ciebie śliczniusi hibcio, u mnie jak na razie biały kwitnie, ale widzę, że coś tam sie wykluwa już w kolorze :tan
Miłego dnia ;:3
Awatar użytkownika
IkaD
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 12 cze 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Dmucha i słonko mówisz ;:215 bo u mnie dzisiaj słonka zero ale po niedzieli będzie optymistycznie :D
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Iwonko na dom i ogród też pojedziemy :tan to może się gdzieś wypatrzymy ;:224 jak bys chciała coś ode mnie to ci przywiozę ;:108
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6553
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Fajne to podwórko masz. I piżmowe widzę, ja swoje ... zjadlam. :(
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Iwonko,co tam u Ciebie? ;:7
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Skończ już te zakupy ;:89 gdzie ty to wszystko posadzisz ;:88
Awatar użytkownika
kwiaciara
200p
200p
Posty: 362
Od: 28 wrz 2011, o 00:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Uroczy hibiskus :) U mnie też już była wiosna, cieplutko a teraz sypie,że świata nie widać za oknem :(
irka10
100p
100p
Posty: 178
Od: 13 sie 2012, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk tarnowskie góry

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Hej Iwonko co słychać?
Awatar użytkownika
IkaD
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 12 cze 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kwiaty i kwiatki IwonkiD cz.2

Post »

Kasiu na ''domi i ogród'' jeszcze nie wiem czy pojadę bo z domu wyrwać się trudno przy tylu ptakach do opieki ,no i mam juz pierwszą kwokę kaczą to będą małe w kwietniu a może wczesniej małe przepiórki bo silki niosą na potęgę i na dniach zaczną kwoczyć a przepiórcze jajka inkubuje sie tylko 18 dni a czasem juz w 16 dniu sie lęgną ;:108

Joluś tydzień leżałam i ledwo mogłam sie ruszyć ale już jestem na chodzie :)

Dorotko wszystkie kaczki zjadłaś?? ;:oj ja mam jeszcze 3 kaczory i 9 kaczek tylko drugie stadko większe mieszka w szklarni teraz i wypuszczane sa na ogród za szklarnią a te przy domu razem z silkami mieszkają po tej stronie kurnika i jedna czekoladka juz siadła ,czarna naniosła z 11 jajek a biała dopiero 5 .Tamte z młodszego stada zaczęła nieśc dopiero jedna ,,też jedna z czekoladek a beżowa , niebieska i biała jeszcze sie ociągają ...pewnie lęgi sie przedłuża do lata ;:306

]Kamilko u mnie od kilku dni tez znowu zima ale jak mówi przysłowie ''w marcu jak w garncu '' więc mimo,ze nam sie chce wiosny to jednak wszystko w porządku i jeszcze kalendarzowa zima póki co a i w kwietniu jeszcze moze być bo stare przysłowie znane od dzieciństwa mówi; ''kwiecień -plecień bo przeplata, trochę zimy ...trochę lata ''' więc...
Irenko kochana jak dawno Cie nie było u mnie juz ok a u Ciebie ? muszę sporo wątków odwiedzić i nadrobić zaległości ale to juz chyba w święta i po nich bo czasu niewiele a roboty mnóstwo ;:108

Niedawno kupowałam jak inni cebule hippeastum w B ale juz były tak przebrane końcówki ,że kilka obrałam drastycznie ale zakwitły ..

ta pierwsza nie ma zupełnie korzeni bo pół piętki nawet musiałam skroić i chyba już nie przetrwa do następnego sezonu :( miała być czerwona z białymi paskami w środku a jest taka jasna,druga miała być ciemnoózowa a jest jasny róż a może pierwsza miała być taka sama tylko brak korzeni i słabiej sie wybarwiła???
trzecia to według opakowania ta sama co druga co druga ,jest jeszcze w pąkach lecz wydaje się ,że dopiero ona będzie zgodna ale pewność będzie dopiero jak rozkwitnie bo ten pąk jest chyba zbyt ciemny na róż ;:oj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i z bliska [takie mam 3 szt :D ]

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”