Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Geniu ależ się cieszę, że znów jesteś ze swoim wątkiem :D
Już taka wiosna u Ciebie, kwiatuszki pokazują swoje śliczne oblicza :D U mnie jeszcze mnóstwo śniegu leży , mam nadzieję, ze będzie ciepło i szybko stopnieje :roll: Ciekawa bardzo jestem, czy w końcu w tym roku zakwitną moje ciemierniki :roll:
Awatar użytkownika
misia53
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1446
Od: 3 paź 2011, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Witaj Geniu,juz sporo wątków twoich przesledziłam,widzę ze piszesz o miłku amurskim ,moja tez juz obawa.... czy go nie straciłam nic do tej pory niewidać.moze bądzmy dobrej myśli przecież tamta zima była bardziej niekorzystna ,faktycznie kwaty przemroziło ale coś było.
Mój ogród - moje marzenie
Moje nadwyżki
https://plus.google.com/photos/11666739 ... 490/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Witaj Geniu, jak miło Ciebie znowu widzieć, wiosna piękna u Ciebie, ja też dziś z troskliwością wypatrywałam pierwszych oznak wiosny, pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

i ja się melduję w nowym wątku :wit zdjęcia aktualne super ;:138
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Andrzejku, ,Klio, Marango, roza 333 ,dziękuje
Comcia pisze:U mnie dwa ciemierniki będą kwitły, ale największy ani myśli.
Jutro jak nie zapomnę to cyknę fotki.
Za to u Krysi widziałam masę pąków na jej ciemierniku, no mówię Ci, istne szaleństwo. ;:oj
Mariola może jeszcze paki wyjdą z ziemi , moje ciemierniki które przez zimę nie miałam okryte , dopiero zaczynają wychodzić z ziemi pąki kwiatowe , tylko na tych okrytych gałązkami z iglaków są już kwiaty.
AGNESS pisze:Geniu ależ się cieszę, że znów jesteś ze swoim wątkiem :D
Już taka wiosna u Ciebie, kwiatuszki pokazują swoje śliczne oblicza :D U mnie jeszcze mnóstwo śniegu leży , mam nadzieję, ze będzie ciepło i szybko stopnieje :roll: Ciekawa bardzo jestem, czy w końcu w tym roku zakwitną moje ciemierniki :roll:
Agnieszko a ja myślałam że już wszędzie śnieg się stopił u mnie w nocy dziś też nie było mrozu , tylko okropny zimny wiatr wiał i wieje do teraz .

Agnieszko a może masz za głęboko posadzonego ciemiernika , kiedyś tak miałam jeden posadzony , zakwitł dopiero jak go płycej posadziłam .
misia53 pisze:Witaj Geniu,już sporo wątków twoich przesledziłam,widzę ze piszesz o miłku amurskim ,moja tez już obawa.... czy go nie straciłam nic do tej pory niewidać.moze bądzmy dobrej myśli przecież tamta zima była bardziej niekorzystna ,faktycznie kwaty przemroziło ale coś było.
Misiu zeszła zima była u nas bardziej niekorzystna , w tym roku jak były większe mrozy to śnieg leżał a w zeszłym roku nie było ani cm . śniegu.

Genia
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

I ja witam w nowym watku,będę z przyjemnościa zagladać ;:7
Awatar użytkownika
magry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5364
Od: 15 wrz 2009, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Chyba oboje będziemy siedzieć nad miejscem gdzie były miłki amurskie.Moich też nie widać.A może to jeszcze u nas nie pora
na nie.Ja swoje okryłem więc co to za humory ?.
Pozdrawiam,Janek
Górki,pagórki i reszta.
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Weszłam do Ciebie na czuja ;:108 No i proszę wąteczek już otwarty ;:333 U Ciebie wiosna jakaś przyśpieszona bo u mnie miejscami jeszcze śnieg leży,ale spokojnie czekam szkód jakiś nie widzę to myślę że w tym roku będzie dobrze ;:180 Oby tylko wiosna nam figli nie spłatała ;:180
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Jestem tu nowa ,ale miłości do roślin nie da się nazwać nazwą ,,NOWA '' toteż śledzę wątki już od dawna z nie mniejszym zachwytem przyglądam się pięknym liliowcom i nie tylko bo przecież w pani ogrodzie jest co podziwiać przez cały rok i również z chęcią tu będę zaglądać . Jestem z Wielkopolski i z tego co ostatnie prognozy pogody zapowiadają wiosna w tym tygodniu pokaże swoje ciepłe strony i wszystko obudzi się do życia . Miłka bardzo żałuję , nigdy nie miałam ale to przecież CACKO na wagę złota , może jeszcze wyjdzie ,a może się chociaż rozsiał i wyjdą siewki . POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ JESTEM PEŁNA ZACHWYTU DLA TAKIEGO OGRODU JAK PANI . Justyś
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Witaj Geniu, jak miło i kolorowo rozpoczęłaś nowy wątek. Z wielką radością spoglądam na pierwsze kwiatki, wiele miesięcy czkaliśmy na nie, u mnie również zakwitły pierwsze ciemierniki i przebiśniegi, ranniki wychyliły pączki ale jeszcze nie kwitną. Trochę martwią mnie prognozy pogody, zapowiadają mrozy a może tak źle nie będzie!!!
Pozdrawiam wiosennie. ;:196
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5896
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Zapisuję wątek.
Byłam raczej cichym podglądaczem, zamierzam to zmienić.
Piękne początki wiosny.
Może i u mnie pojawią się ranniki?
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Witaj Gieniu, Twój poprzedni watek poznałam przed samym zamknięciem , jeśli pozwolisz z chęciom podziwiać będę nowy , nawet jeśli czas nie pozwoli na częste wpisywanie to z przyjemnościom zawsze pooglądam , pozdrawiam:)
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Kolorowy Ogród Geni cz.1 2013 r

Post »

Dorcia ,beatrix+,Elu , klaryso Monikwiaty,witajcie bardzo się cieszę że zaglądacie do mnie , zapraszam częściej .
magry pisze:Chyba oboje będziemy siedzieć nad miejscem gdzie były miłki amurskie.Moich też nie widać.A może to jeszcze u nas nie pora
na nie.Ja swoje okryłem więc co to za humory ?.
Janku żeby choć u jednego z nas wyszedł ten miłek to się podzielimy i będziemy mieli , ale jak nie ,będzie gorzej , wiem że kilka osób ode mnie ma miłka amurstkiego ale głupio prosić o rewanż ,zresztą pamiętam tylko 2 osoby ,



Justynkodziękuje za tak miły post .
Irena37 pisze:Witaj Geniu, jak miło i kolorowo rozpoczęłaś nowy wątek. Z wielką radością spoglądam na pierwsze kwiatki, wiele miesięcy czkaliśmy na nie, u mnie również zakwitły pierwsze ciemierniki i przebiśniegi, ranniki wychyliły pączki ale jeszcze nie kwitną. Trochę martwią mnie prognozy pogody, zapowiadają mrozy a może tak źle nie będzie!!!
Pozdrawiam wiosennie. ;:196
Irenko ja też mam obawy , bo często straty w ogrodach powstają własnie teraz , kiedy w dzień są już dość ciepło a w nocy przychodzi mróz.
Ciemierników nadal nie odkryłam .


Ładnie przezimowały azalie i rododendrony , nie zaszkodziło im jesienne przesadzanie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”