Taki - sobie ogród cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3411
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Miłka, nie wiem czy już pisałam, czy nie, bo przez tę Gardenię to trzy dni do tyłu chodziłam ;:306, ale bardzo się cieszę, że mogłam poznać Cię osobiście, obejrzałam Twoje bombowe prezenty i troszkę pozazdrościłam Ci dzisiejszego dnia, był taki piękny, a ja w pracy siedziałam ;:223, mam nadzieję, że jutro uda mi się choć troszkę porobić, niestety też nie za wiele, bo teściowa ma urodziny, jak nie urok to s...... :oops:
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Miłko jak zwykle u Ciebie muszę się najpierw wyśmiać ... ;:306 ;:306 ;:306
uspokoić, a dopiero zacząć czytać ale ... jak tu nie chichotać gdy piszesz o prezentach - oczywiście udanych a jakże, a potem jakieś glazejki wyskoczyły z tekstu. ... no nie .

Dzięki fotorelacji u Ilonki miałam okazję poznać Cię i nawet fotkę skopiowałam do folderu bliskich mi znajomych z Forum.
Bardzo rozważnie podchodzisz do zakupów na targach i chwalę to, nie kupujesz oczami.
Pozdrawiam weekendowo.
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13422
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Ja się tak nie bawię.
Dzisiaj widziałam kwitnącego krokusa ale jak chciałam zrobić mu zdjęcie to nie mogłam go znaleźć. :;230
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Ilona! To musimy kiedyś powtórzyć w innych okolicznościach przyrody :;230 Kiedy nie będziemy tak umęczone i będzie się nam chciało gadać, a ja nie bedę niczego strącała ze stolika przez brak koordynacji wzrokowo - ruchowej ;:306 A dziś już nie było tak ładnie, za mocno wiało i przez to coś humoru i zapału do roboty nie miałam.

Krysiu! Zakupy to dla mnie wyzwanie! Zawsze się zapieram rękami i nogami, żeby za dużo nie wydać.
A to specjalnie dla Ciebie: Jestem dobra w szperaniu bejmów! :;230 Istna za mnie poznaniara.

Mariolcia! Musisz wtykać chorągiewkę!!! :;230

Z kartką w ręku pojechałam dziś do Auchana. Po ogrodowe artykuły, bo planowałam to już od tygodnia. Kupiłam ziemię do wysiewów, nasiona warzyw (burak, ogórek, fasolka), ziółek (kolendra, bazylia) i ozdobne słoneczniki.
Nabyłam grabie do liści, bo moi panowie mają za dużo siły połamali mi moje na jesieni. ;:219

No i zakupiłam, co planowałam, ale się wahałam: 3 róże Harknessa: Avalon, Merlin i Sir Lancelot. Są niewielkie więc je gdzieś wcisnę. Zamierzamzmniejszyć areał marcinków (choć tak ładnie wyglądają jesienią) i mam 1 miejsce. Pożegnam chyba połacie rozchodnika, który już od kilku lat mnie wkurzał - drugie miejsce. Avalomn jest niziutki więc już mam miejsce obok Heidi Klum - mam tam miejsce na coś niewielkiego.

Pozostaje mi na wiosnę jeszcze zakup nasionek pnącza jednorocznego, coby rodki osłonić oraz 1 rodka, bo mam miejsce i nic więcej ;:185

I po zakupach udało mi się pelargonie opitolić. Totalnie o nich zapomniałam. Zmieniłam im ziemię i podlałam. Zobaczymy jak ruszą ;:224
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

takasobie pisze:Ilona! ...
Krysiu! Zakupy to dla mnie wyzwanie! Zawsze się zapieram rękami i nogami, żeby za dużo nie wydać.
A to specjalnie dla Ciebie: Jestem dobra w szperaniu bejmów! :;230 Istna za mnie poznaniara. ...
Tej ino portmonejke albo inszą tytke sobie urychtuj na te wymarane bejmy, cobyk ci sie gdzie nie wykuloły :;230
A ja się nie zdecydowałam na róże w Auchanie. Bałam się, że już pobudzone do życia tenże żywot zakończą z nocną falą mrozów wczorajszych i dzisiejszych. a przechować ich nie ma gdzie ;:185
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Pracowicie spędziałaś weekend i te zakupy ;:oj A do tego wszystkiego u Ciebie jest już taka piękna wiosna...
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Agnieszko! Ja te róże wsadziłam do zimnego pomieszczenia, tam gdzie trzymam kanny i dalie. Ale tylko na kilka dni, bo już dziś nie zdążyłam wsadzić. Chcialam je wsadzić i dać im niewielki kopczyk, żeby wystawały tylko te listki. Zapowiadają teraz ciepłe dni więc nic nie powinno się stać.

Aniu! Wymęczona strasznie jestem ;:219 Ale szczęśliwa :tan A zima pewnie jeszcze powróci, bo lubi... ;:130
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Miłka , a ja w antrejce na ryczce widziałam bejmy w tytce czy to Twoje ?
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6553
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Olusia pisze:Miłka , a ja w antrejce na ryczce widziałam bejmy w tytce czy to Twoje ?
Ło matko a ja nic nie rozumiem. :;230
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Piękna, kwitnąca wiosna, zakupy rewelacja. Sezon rozpoczęty ;:215
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Olusia pisze:Miłka , a ja w antrejce na ryczce widziałam bejmy w tytce czy to Twoje ?
Nie! Ino zyzola co się knajał w reblach po drabce. Gira mu sie wysmykła i bejmy w tytce wykuloły sie do antrejki.

No nie!!! Offowo się robi - gwarowo :;230 A miało być ino o grabkach, świentojankach, jok się im przycina, rychtowaniu rajek i insze o działce ;:224

Variegata! ;:196 Sezon szczęśliwie się rozpoczął!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

Antrejka to , ganek , przedpokój...
ryczka to takie krzesełeczko bez oparcia
bejmy to pieniądze
a tytka to papierowa torebka.
Już zrozumiałaś ?
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6553
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Taki - sobie ogród cz.2

Post »

No, teraz jestem w "domu". :;230
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”