Pod Jesionem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Pod Jesionem

Post »

Witaj reniu widzę .że pracy masz ful a czasu mało skąd ja to znam .ostatnie trzy dni od 16 tej do 20 w ogródku i nie widać dużych efektów .Tu pograbiłam tam wyrwałam chwasty przekopałam trochę .posadziłam co nieco i wieczór do niedzieli nic nie zrobię ale od poniedziałku cały tydzień po południami na ogródek ;:138 Dobrze ,że masz cierpliwego eMa tak jak Ja :D bo niecierpliwy dałby nam tyle doniczek w domutrzymać . :;230 :

-- 18 kwi 2013, o 15:00 --

Witaj reniu widzę .że pracy masz ful a czasu mało skąd ja to znam .ostatnie trzy dni od 16 tej do 20 w ogródku i nie widać dużych efektów .Tu pograbiłam tam wyrwałam chwasty przekopałam trochę .posadziłam co nieco i wieczór do niedzieli nic nie zrobię ale od poniedziałku cały tydzień po południami na ogródek ;:138 Dobrze ,że masz cierpliwego eMa tak jak Ja :D bo niecierpliwy dałby nam tyle doniczek w domutrzymać . :;230 :
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Pod Jesionem

Post »

Tak Renatko , zgadza się,nie wszyscy maja sasanki ;:306 Ja nie mam ;:306
Ta klameczka to fajna ;:215 i jaskierek tyż ;:333 Ja muszę swoje zawilce i jaskry posadzić.nie za wczesnie?
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Ja swojego mam zamiar wysadzić dziś do ziemi, ale on był zahartowany. Jak przyjdą przymrozki, to opatulę biedaka. Niech obie radzi! :heja
A sasanki są śliczne więc nigdy ich nie za wiele. ;:3
Będzie u mnie naprawdę sporo ;:306
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2232
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Pod Jesionem

Post »

Renatko jaskier rewelacja. Taki dorodny, a ja się moim z jednym maluśkim kwiatkiem cieszę:). :;230
Sasanki mówisz Ci ładnie wzeszły. Chyba tez wysieję, ale w przyszłym roku, bo wstyd się przyznać ale nie mam jeszcze tej roślinki.
Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Jestem! Byłam w domu, a jako mnie nie było - stres mnie wykańcza i wegetuję z koszmarnym bólem głowy, ani spać, ani wstać ;:223
Wczoraj wróciłam znów późno. Mam tyle zaległości od czasu tego szpitala. Ludziska nie zdają sobie sprawy - miesiąc temu wyszłaś, to już się chyba obrobiłaś... ;:223 A ja nie funkcjonuję na pełnych obrotach do dnia dzisiejszego ;:145
Już wcześniej nie byłam zbyt dobrze zorganizowana..., a teraz ;:224 ;:224 ;:224
Bardzo wszystkim chcę podziękować, bo tylko dzięki Wam i moim bliskim jakoś się trzymam.
Koniec smutów. Tyle razy podnosiłam się z ziemi, że i tym razem się podniosę. ;:134
No chyba. ze za długo będę pieliła, to wtedy niekoniecznie! :;230

Dostałam sadzonki warzywne, rozdałam innym kwiatowe - ruch w interesie!
Dziś sadzenie drzewka i róży.
Czekam, tylko aż H wstanie, a skowronkiem to On nie jest ;:185 , zamówił budzenie na 7.30.
Ja od 4,50 na nogach - zaległe sprzątanie, woda do siewek (musi się odstać, a ok.40 l jednorazowe podlanie), pranie (Młoda przyjechała do domu, więc długo dziś będę prała ;:306 ) itd. itp.

Karolina! Ten jaskier jest naprawdę ogromny, nigdy tak wielkiego kwiatka nie widziałam (był zdecydowanie większy od innych w tym ogrodniczym).
Tak jak wspominałam sasanki wzeszły i o ile ich nie zabiję, będzie na jesieni dużo sasanek, więc będzie się czym dzielić. Trzymajcie kciuki, to także w Waszym interesie! ;:306
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Pod Jesionem

Post »

Reniu, trzymam kciuki głównie za Ciebie ;:215 żeby juz było dobrze :D
...za sasanki oczywiście też... :;230
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod Jesionem

Post »

Reniu kochana nic nie wiedziałam o twoich kłopotach aż do teraz.Jest mi przeokropnie smutno z teko powodu .Ja też nie wyrabiam się z niczym i w dodatku załatwiłam sobie kolano ,całą noc nie spałam.Ani leżeć ,ani chodzić a ogród cały w liściach i dalie czekają do wsadzenia.Trzymaj się kochana ,to wszystko minie i zostanie tylko zlym wspomnieniem. ;:168
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Jesteście Kochane! Tylko pojęczałam ;:223 , a tu dwie duszki z rana z pocieszeniem przybyły! ;:196 ;:196
Już dawno wiedziałam, że jest tu masę wspaniałych Ludzi! ;:215
Aż mi wstyd :oops:

Ewuniu! :wit Sasanki z pierwszego rzutu mają się całkiem dobrze, ino lekko wyciągnięte. Zostało 29 szt. Tylko w co ja rozpikuję nowe maleństwa... ot ok 80-90 szt. :;230 Ta... a jeszcze mam zamiar wysiać...
Ewuniu! Kolana współczuję bardzo! ;:196 Nikt tak nie współczuje, jak osoba, która sama ten ból przeszła ;:224
Jedno mnie ciekawi: grabie z H te liście na jesieni, grabię wiosną, a one ciągle z kąś wyłażą ;:202 No nowych przecież nie ma ;:223
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Jesionem

Post »

Renatko, to my w przeciwległych krańcach mieszkamy, bo ja na wylocie do W-wy.
Ale Twoje tereny są mi znane.
Współczuję cierpienia. Czy nie można temu ulżyć?
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Pod Jesionem

Post »

Renatko i ja te bóle rozumiem niestety i tą dezorganizację , i to rozdrażnienie, bo człowiek jedną chwilą by chciał się obrobić a to figa... ;:168 I ludzkie gadanie też znam.Ale nie martw się i rób tyle ile możesz.Czasem trzeba o sobie pomyślec o sobie.Taka mądra jestem, ale tylko w teorii ;:306 ,choć myślę ze głupio nie myśle ;:224
Awatar użytkownika
maryla-56_56
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3382
Od: 16 kwie 2009, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Jesionem

Post »

Nareszcie dotarłam, tez musiałam prać. :;230
Wczoraj córcia wróciła z wycieczki, my ze wsi.
Reniu straszny ten Twój czarny strażnik. :D
Dał się wygłaskać, pomiziaj go jeszcze.
Papryczka posadzona po 15 maja dobrze radzi sobie w gruncie.
Jak Twój kręgosłup? :wit
ziemia_120
100p
100p
Posty: 113
Od: 19 mar 2012, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pod Jesionem

Post »

Witaj Renia!
A Ty znowu pracujesz jak ta mróweczka! Nie przesadzaj tylko - zdrowie najważniejsze. Na zdjęciach widać rozsady i siewki :) Ob dobrze rosły! Ale "kto" to później wszystko wysadzi do gruntu?... :shock: Mój tata zwykł w takich sytuacjach mówić : Garbarnia skóry "Pytek" :;230

Będzie dobrze, bo widzę, że Cię humor nie opuszcza.

Ja w tym roku siewek nie mam i nie moge mieć, bo nie dałabym rady tego wszystkiego ogarnąć... W zeszły czwartek była ładna pogoda, urodzinki córki, więc wzięłam urlop na żądanie i posadziłam troche bratków w donczkach przy wejściu do domu. A i trawnik czeka na wygrabienie i ogród na posprzątanie... Canny zimujące w piwnicy też trzeba wsadzić, bo widze, że kły mają i nawet zaczynają "kiełkować". Kupiłam nagietki w Biedronce i chcę je od razu do gruntu wysiać. Grodzku pachnącego pod płotem trochę mam zamiar "powtykać" i jak coś ma wyrosnąć, to wyrośnie, ale na jakieś "cackanie się" z roślinkami, które nie dają rady w tym roku niestety nie mam czasu.

Pozdrowienia dla Ciebie, H. i córki!
Gosia - ziemia_120
Pozdrawiam!
Gosia ziemia_120
Ogród Wschodzącego Słońca
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Margo2 pisze:Renatko, to my w przeciwległych krańcach mieszkamy, bo ja na wylocie do W-wy.
Ale Twoje tereny są mi znane.
Mykamy do Bodzanowa do Teściów :wit
Margo2 pisze:Współczuję cierpienia. Czy nie można temu ulżyć?
Dobić! ;:306 ;:306 (cztery przepukliny na lędźwiowym, jedna na szyjnym, piersiowy nie badany) ;:224

-- 23 kwi 2013, o 16:16 --
mamafrania pisze:Renatko i ja te bóle rozumiem niestety i tą dezorganizację , i to rozdrażnienie, bo człowiek jedną chwilą by chciał się obrobić a to figa... ;:168 I ludzkie gadanie też znam.Ale nie martw się i rób tyle ile możesz.Czasem trzeba o sobie pomyślec o sobie.Taka mądra jestem, ale tylko w teorii ;:306 ,choć myślę ze głupio nie myśle ;:224
Dobrze myślisz! I mądrze! Tylko jakoś zastosować to ciężko. ;:196
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”