Ogród Kruszyny

Zdjęcia naszych ogrodów.
Domimika
500p
500p
Posty: 615
Od: 20 kwie 2011, o 16:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Konin

Re: Ogród Kruszyny

Post »

:wit Witam na forum! Widzę, że kolorowo u Ciebie :wink: Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjęcia :)
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Witaj Kruszynko :wit Też tak jak Ty przeniosłam się parę miesięcy temu z blokowiska do domku z ogrodem, który całkowicie zawładnął moim sercem, choć nie jest tak piękny jak większość pokazywana na forum. Masz sporo ciekawych roślinek, będę czekać na nowe zdjęcia i kibicować, by wszystko zdrowo Ci rosło ;:333
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Kruszynko, przychodzę z rewizytą, co prawda późną, ale zawsze :wink: Nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tych 600m kw :wink: Masz pole do popisu... Co tam u Ciebie teraz kwitnie? Pochwal się ;:196
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogród Kruszyny

Post »

dawno mnie nie było , a ogródek szaleje :) Burze i deszcze których w zeszłym tygodniu było dużo na szczęście u mnie szkód nie poczyniły. Wczoraj po raz pierwszy opryskiwałam moje roślinki gnojówką z pokrzyw- przepis i "instrukcję obsługi " znalazłam tu na forum :) To skarbnica wiedzy! A opryskiwałam bo pojawiły się mszyce- mam nadzieję, że się wyniosą :)
Wrzucę dzisiejsze fotki z mojego mini warzywniczka i ogródeczka :)
Miło mi, że wpadacie z odwiedzinkami :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ogród Kruszyny
regulamin
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogród Kruszyny

Post »

no tak....nikt do mnie nie zagląda ;:145
ogród Kruszyny
regulamin
lublinianka
200p
200p
Posty: 205
Od: 18 kwie 2013, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: tajemnica ;))

Re: Ogród Kruszyny

Post »

nieprawda! :D
uroczy jest ten dzbanuszek. u mnie jest wersja mini i z różową zawartością. u Ciebie wszystko jest takie uporządkowane, aż miło przechadzać się pomiędzy grządkami i rabatkami ;:167
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogród Kruszyny

Post »

witaj :)
ależ dzisiaj upał był! miałam po pracy troszkę uporządkować ogródek- mam nowe pergole więc muszę podwiązać do nich pnącza, ale komary tak żarły, że nie dałam rady :) może jutro?
ogród Kruszyny
regulamin
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Kruszynko piękny warzywniaczek ;:333 Jak ja bym chciała mieć chociaż kilka grządek... Ciekawa jestem czy gnojówka z pokrzyw przyniesie efekt. Koniecznie napisz czy zlikwidowała mszyce ;:108 Swoją drogą trochę pokrzyw trzeba nazbierać na taki specyfik, a ja nigdzie w pobliżu pokrzyw nie widzę... Kosmosy kiedyś wysiewałam, muszę w następnym roku powtórzyć, bo je lubię, tylko bardzo chciałabym kupić nasionka białych. Co to za roślinka w bagiennej donicy? Lobelię masz z własnego siewu? Obficie już kwitnie :)
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Witaj :wit Świetny efekt uzyskałaś "wysypującej" się z dzbanka lobelii ;:333 Warzywniak konkretny - zazdroszczę :) Ja mam maleństwo 1,5 m x 1 m i w dodatku wszystko posiałam za gęsto :wink: Efekt - plony kiepskie, ale każda rzodkiewka bardzo cieszyła, teraz czekam na groszek :) Miłej soboty :wit
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Ja również pochwalę kompozycję z wylewającą się lobelią z dzbanka ;:215 śliczna,
Warzywka jakie duże ;:333 marchewka chyba już do schrupania ;:138
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogród Kruszyny

Post »

warzywka na razie tylko liście mają duże, korzenie trochę mniejsze, za gęsto posiałam, teraz przerywam :)
Trochę dziś w ogródku zaprzyjaźniałam się z komarami ;:14 , musiałam jeżynę i winorośl popodpinać do nowych pergoli, skutecznie mi w tym przeszkadzały wredne komary. Teraz cała jestem w bąblach :( No, ale najważniejsze, że pnącza wreszcie mają się po czym wspinać :)
Dziękuję za odwiedzinki :) lobelka kupiona, w przyszłym roku spróbuję wysiać. Kupiłam dwa rodzaje- ta z dzbanka spełniła moje wyobrażenia, właśnie taki efekt chciałam uzyskać. Mam jeszcze jedną, zwisłą, którą wsadziłam w spróchniały pień- nie jest niestety zbyt ładna :( Chyba lepiej samemu wyhodować roślinki, tylko gdzie ustawiać te wszystkie rozsady? :). Dziś znów pryskałam gnojówką mszyce- jest ich zdecydowanie mało. Wyniosły się po ostatnich opryskach gnojówkowych :) A do donicy bagiennej wsadziłam papirusa. On lubi takie bajoro. Ładnie się rozrasta, chociaż młodziutki jest jeszcze :) A kosmosy (onętki) wysiewałam do pudełek po lodach w marcu- kwietniu, a potem do gruntu. One podobno bardzo się rozsiewają same, więc w przyszłym roku pewnie będzie kosmicznie :) Moje są kolorowe- lubię je, są delikatne i ozdobne :) Dziś zauważyłam, że zaczyna kwitnąć lewkonia- jestem z niej dumna bo też sama wysiewałam w pudełeczka :) Cieszy mnie każdy kwiatek i każda roślinka :) Zakręcona jestem........ :tan
ogród Kruszyny
regulamin
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Tunbergia zaczyna kwitnienie
Obrazek
róża pięknie kwitnie ( nie wiem jaka to odmiana)
Obrazek
Obrazek

ostróżka- nowalijka w moim ogródku
Obrazek
lilie już są!
Obrazek

kany pod żywopłotem (liście i chwasty nie do ogarnięcia- komary w tym miejscu zrobiły sobie stołówkę)
Obrazek

a to moje nowe pergole :)
Obrazek
ogród Kruszyny
regulamin
Awatar użytkownika
Norbitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2081
Od: 7 lip 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Kruszyny

Post »

Kruszynko co to jest to niebieskie cudo "wylewające" się z cudnego naczynia, oraz na zdjęciu powyżej niebieskiego, takie z dużymi brązowymi liśćmi w sąsiedztwie host ?
U mnie też komary nie dają nic zrobić. Nie straszne im słońce anie wszelkie specyfiki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”