Ogródek Robaczka cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3411
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Kasiu, ślicznie Ci wszystko kwitnie, nie wiadomo co podziwiać w pierwszej kolejności, bo i róże i lilie i clematisy masz po prostu cudowne, jeżówkom i innym nie ujmując urody. Mam zamiar wybrać się w przyszłym tygodniu do Ewki, jeśli mój plan dojdzie do skutku, to wpadnę na momencik zobaczyć Twoje królestwo na żywo, gdyby co, to dam wcześniej znać na pw.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Kasiu, można się zachwycać godzinami tymi Twoimi rabatkami i wspaniałymi ich fotkami :D ;:138
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3285
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

To prawda Kasiu, lilie roztaczają nieziemski zapach, wręcz odurzają. U mnie pierwsze koty za płoty z nimi :) Twoje powojniki mnie zachwycają ;:oj I już nie mogę się doczekać na kwitnienie beautiful bride ;:65 Czy duży rośnie?
Wiesz, że glicynia mi ponownie zakwitła ;:oj
Pozdrówki :wit
lilavts
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 12 cze 2012, o 14:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Witaj robaczku- właścicielko bajkowego ogrodu. Czytam od zawsze i podziwiam a teraz nieśmiało zapytuję; jak nazywają się białe okrywowe róże na zdjęciu w temacie "takie tam"?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Witajcie!
Dziękuje za odwiedziny i serdeczne wpisy, dzisiaj spadam tylko przelotem, weekend mamy wyjazdowy ;:71
Może uda mi się zajrzeć do jednej szkółki po drodze to podzielę się wrażeniami. Tymczasem życzę wszystkim miłego weekendu, przyjemniej pracy i odpoczynku w ogrodzie :wit

Lilavts, witam nowego gościa!bardzo mi miło, że się 'ujawniasz' :D Dziękuję za odwiedziny i komplementy ;:180 Na tej białej rabatce rosną róże Kent i Aspirine Rose, polecam i pozdrawiam!
Kasiu, B.Bride mam od zeszłego roku. Urósl na ok. 150 cm, ma piękne, ogrooooomne kwiaty ;:oj Super, ze glicynia kwitnie! Moja jeszcze przed cięciem, jednak nie dojrzałam na razie pąków kwiatowych ;:131
Monia, dziękuję ;:196
Ilonko, daj znać, umówimy się na kawkę :wit
Andrzejku, dziękuje za miłe słowa i odwiedziny, zapraszam!
Grażynko, róze przy ścieżce nie mają widocznych przerw, kwitną nieprzerwanie. Przy tarasie jednak zostały tylko pojedyncze, dlatego pisałam, ze lilie skutecznie wypełniają tą lukę. W całym ogrodzie ciagle coś kwitnie, ale widać wyraźnie przerwę po pierwszym rzucie. Zdjęcia aktualne ;:108
Justynko, obawiam się tylko widoku kikutów po kwitnieniu lilii ;-) Oby róże zebrały siły do tego czasu ... ;-))
Comciu., przeceniasz zarówno ogrod jak i właścicielkę, ale bardzo mi miło ;:131
Agness, w swoim buszu tez masz prywatny raj ;:180
Majeczko, jezowki posadziłam eksperymentalnie, tylko na rabacie angielskiej, gdzie miało kipieć bylinami w pastelowych kolorach... Starałam się dobierać gatunki, by zapewnić ciągłość kwitnienia i na razie taki klucz zdaje egzamin, choć rozumiem, ze nie każdemu taka wizja pasuje... Ja też się oswajam ;-) Mam tam rownież liatry ;:108 Dziękuję za odwiedziny, uświadomiłam sobie jakie mam zaleglosci u Ciebie ;:202
Marzenko, lawendy nigdy za wiele :uszy
April, mam znaczniki :-) Nie wiem, o którą chodzi - moze Revelation? Jest tam tez Pink Application.
Zeberko, Justynko, Marysiu - dziękuję za odwiedziny, ściskam Was mocno ;:4

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Robaczku masz takie bajeczne rabaty że z zachwytu wyjść nie mogę ;:oj moja jakże uboga rabata różana musi się na jesieni wzbogacić :wink: ale czegóż oczekiwać po tegorocznych krzaczkach ;:108 i tak się cieszę niezmiernie że i tak wydały po kilka do kilkunastu kwiatów ;:167 muszę również dosadzić więcej bylin ;:173
Awatar użytkownika
Lineta
1000p
1000p
Posty: 2359
Od: 15 mar 2012, o 21:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Nadal aż pieni się od róż w Twoim ogrodzie. Lilie też dają z siebie wszystko, jak widać na zdjęciach. A te powojniki z niebieskimi dzwoneczkami są słodkie po prostu. A pelargonia wygląda jak wielkie puchate ciastko upstrzone różowym lukrem. Czy to tylko mnie się nasuwają takie kulinarne skojarzenia? :D
Ogród tysiąca kwiatów i motyli. Serdeczne pozdrowienia, Gosia
Ogród Linety
Ogród Linety cz.2
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Na swoją zgubę zaglądam do Ciebie ;:306 Zaraz w ogóle stracę zainteresowanie ogrodem, tylko pogrążę się w odmętach zazdrości :D Jeśli Ty widzisz przerwę w kwitnieniu, to chyba patrzysz na jakiś inny ogród :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Kasiu kwiaty jak zwykle piękne, ale mnie dzisiaj poruszyły te dwa powojniki, muszę sprawdzić co to za śliczności :lol:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Bardzo proszę o więcej zdjęć Schloss.
Cudna ;:173
Ja swoje przetaczniki skracam o kłosy, ale mimo to nie kwitna drugi raz
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Kasiu pospacerowałam po Twoim zjawiskowym ogrodzie, posiedziałam na ławeczce, nawąchałam się bajecznych liliowych i różanych aromatów i jestem szczęśliwa ....... takie widoki to wielka przyjemność ;:167
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Znowu mam u Ciebie zaległości, których nie da się nadrobić, bo w takim bajkowym ogrodzie gdzie codziennie zakwita coś nowego, kilka dni przerwy to dużo :oops: Ale widzę, że akurat trafiłam na popis lilii - przecudne są, mnie się z rózami podobają, nawet gdy kwitną równocześnie, a jeżówki w różach sama sadzę, choć na razie moje róże maleńkie i zza jeżówek ich nie widać :wink:

no i wyłowiłam bystrym okiem obrośnięte pergole: czy dobrze widzę na nich powojniki zamiast róż? :wink:
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Robaczka cz. 9

Post »

Kasiu lilie sa pięknym uzupełnieniem kompozycji różanych, wszystko w różach bieli i fioletach....bardzo romantycznie ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”