Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
iwonaPM
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1073
Od: 13 sie 2011, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Maryś dalie masz ogromne no i piękne ;:63
chyba własnie chodziło mi o ten busz ;:108
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Iwonko myślę, żeby pokazać jak to się tworzyło ale muszę mieć chwilę, a tu widzę że wątki trzeba będzie nowe tworzyć :( Te dalie to były gratisy , miało być pięć były cztery; trzy przetrwały w tym jedna mniejsza ale ładna!
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Maryniu ;:196
ale piękne dalie ;:167 . Taką żółtą podobną miałam w ubiegłym roku Kelvin Floodlight, jeszcze czekam za jej kwiatem ale ta różowo -łososiowa też śliczna
A kwiat kaktusowy ;:oj A moja rapsody już drugi rok tylko pędy coraz dłuższe wypuszcza, a kwiatu nie ma ;:185
U mnie też przyzwyczajeni w domu do "full service" ;:222
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3963
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, można podesłać, bo jest na etapie sadzenia :wink:. Przyszły liliowce i irysy.
Od Ciebie jeszcze ten różowy (chyba), jeden z pierwszych co umieściłaś zdjęcia, liliowiec.
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
zielonajagoda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 4 lut 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, śliczna ta róża Rapsody in blue :D Ta dyńka może być niebieskim hubbardem, ma ryjki z dwóch stron :wink:, porównaj sama na czwartym zdjęciu jest http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... d#p3282465 , w tym roku nędza u mnie z dyniami :?
A widzisz i Twoja amorfa zakwitła, pewnie się zawstydziła że jej córka u mnie kwitnie, i nie chciała być gorsza :wink:
A ta fota... po żniwach....ach, jesień tuż tuż....
Miłego wieczoru życzę Ci, u nas leje i grzmi i chłodno się zrobiło.
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

U mnie z dyniami masakra. Zawsze miałam ich mnóstwo, a w tym roku? Nie wiem, czy w ogóle będą. Za to cukinie obrodziły. Dziś zerwałam kolejne 2 giganty. Ale są ważniejsze informacje. Padało u mnie popołudniu i znowu pada :heja
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

:wit dużo kwiecia u Dalii...moje wielkie i mało ...jak to jest.. :)
...tak już po żniwach dziś już słomę widziałam na platformach traktorów...a i zboże do silosów już idą...
piękne zdjęcia widokowe... :)
kasztan jadalny fantazja a mnie nie udało się go utrzymać... :oops:
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
ancyk33
200p
200p
Posty: 448
Od: 7 sty 2013, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: malopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu popadalo choc troszke u Ciebie ,U mnie taki niby deszczyk przez 15 minut ,ale dobre i to :heja ,moze jutro bedzie powtorka licze na to bo bardzo sucho .Pozdrawiam i zycze udanego i spokojnego weekendu ;:196
"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Philip Otto Runge ----Pozdrawiam -Nula
Moje parapetowce
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2421
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Amorfa od Ciebie pięknie rośnie, ;:196 na razie kwitnąć chyba nie będzie.
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
tu_Brzoza
100p
100p
Posty: 137
Od: 5 gru 2012, o 07:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Maska pisze: Beatko ;:306 ;:306 ewidentnie część się wycięła i jesteś genialna skoro wiesz bo ja nie! ;:185
Na pewno chciałam napisać, że robienie rozsady zapobiega wyplewieniu młodych siewek .... ale co z tą rudbekią miało być to nie wiem ;:306
Wiem!
O rudbekii chciałaś pewnie napisać, że coś takiego: "Z mej ulubionej wiśniowej rudbekii, której nasiona mam Ci przysłać lepiej zrób rozsady." :wink:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Agnieszko ;:168 posadziłam te dalie razem z innymi i nie są wcale ani jedne ani drugie wyeksponowane. Jak patrzysz na grządkę to widzisz tylko kolorową plamę, ale jak sadziłam eksponując to w ogóle nie chciały róść , a w tym roku kwitną obłędnie!
Szkoda, że Rapsody nie kwitnie, bo jest śliczna i kwitnie nieprzerwanie od czerwca.
Justynko muszę poszukać, bo chyba jeszcze coś było i jak będzie ochłodzenie to na początku tygodnia wyślę i muszę przejrzeć komu i co jeszcze! Od razu poczta ożyje!
Iwonko nawet nie wiesz jakbym chciała, bo mam parę roślin i żadnego owocka na pozostałych....co za rok ;:oj Twoja amorfa to siostra, bo matula nie kwitnie i jest duża w ogrodzie! U mnie przeszła burza i jego chłodniej! :lol:
Aniu u mnie totalna masakra, cukinie mam jedną owocującą i trzy zebrałam. Pozostałe trzy rośliny nie mają owoców, patison - pojawia się owocek i odpada , leję wodę i nic z tego.
Misiu mam dwa drzewka w jednym roku siane i jedno ma owocki a drugie jeszcze nie. A nasiona przyniosła mi koleżanka z Lasku Wolskiego w Krakowie.
O daliach napisałam wyżej Agnieszce.
Anulko popadało dość solidnie, co mnie cieszy bo to chyba pierwszy deszcz od miesiąca. W radio mówili, że noc ma być burzowa to może jeszcze nam coś podleje.
Marysiu i na wiosnę też nie kwitła? :wink: chyba będę musiała przysłać Ci za rok nową :oops:
O tak, tak Beatko jaka Ty jesteś łebska dziewczynka! ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Lubię te Twoje polne widoki...bardzo lubię...ostatnio coraz częściej chodzę do siebie na piętro, żeby też jakieś pole zobaczyć :wink: Co do roślin to już się nie wypowiadam, bo ileż można popadać w zachwyt...może zadam pytanie, które pewnie wielu ciśnie się na usta: czy jest jakaś roślina dostępna na polskim rynku której nie masz? :wink:
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3963
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Poczta nachodzi się teraz :wink: U mnie w oddali się błyska i dosyć mocno leje. Zerknę do wcześniejszych stron, tom może coś się przypomni ;:173
Pozdrawiam - Justyna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”