Ogród w Szczytnicy.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Oj te jeże to spakuj i prześlij do mnie , koszty przesyłki pokryję .hi..hi...u mnie by się przydała zgraja takich sprzątaczy . A hosty już nazwy spisuję ,a więc pomyśl by zabrać do Kalska .Mam nadzieję że tam będziesz na targach ?Variegaty roślinne wszelkiego rodzaju też wskazane bo nadal bym chciała brunerę ,nie wiem czy już ją masz ? Justyna
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Wpisuję się, bo może bym z Basią jednak w poniedziałek wpadła.. tak tylko, żeby trasę do Ciebie poznać, bo portfela nie wezmę, za dużo pokus masz ;:224
szczytnica38
200p
200p
Posty: 476
Od: 26 gru 2011, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk ,między Bolesławcem a Chojnowem

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Nie mam nic przeciw mini zlotowi. Basia nawet mogłaby prowadzić autobus, po drodze wszystkich forumów do, z powrotem przystanki wysiadające . Żeby szkółkę ogołocić trzeba by kilka tirów podstawić :shock:
Jeżowa rodzinka niestety musi zostać, ktoś musi tępić szkodniki ;:14
Awatar użytkownika
dotii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1454
Od: 18 cze 2012, o 07:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warmińska kraina ( 53°59'N 20°24'E)
Kontakt:

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Szkoda,że to tak daleko :( W moich Szkółkach tych które odwiedzam dość często ,od dłuższego czasu brakuje choćby najmniejszych nowości i tym oto sposobem zrobiły się bardzo nudne :evil: Czasem jest tak ,że działkowicze na miejskim bazarku przywiozą coś fajnego( nowego) i widać ,że zainteresowanie na nowinki jest niesamowicie duże :D
Mariusz,czy posiadasz może jakieś nowości z traw i miskantów ?
Pozdrawiam :wit
Mój zielony raj.
Zapraszam do mojej cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=72247" onclick="window.open(this.href);return false;
Wymienię/Kupię/Sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 53&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5038
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Dorotko u nas we Włocławku żadnych tradycji ogrodniczych nie ma...Miasto potrafi wywalić kasę na posadzenie drzewek,które po latach uschły...przykre...Jest tyle ogrodów a tylko 4 małe ogrodnicze plus obi,gdyby w niedzielę nie odbywał się pchli targ-Włocławianie o nowościach mogli by pomarzyć...
szczytnica38
200p
200p
Posty: 476
Od: 26 gru 2011, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk ,między Bolesławcem a Chojnowem

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Na szczęście nowinki szybko się rozchodzą, świat zrobił się jakby mniejszy - nowinka, za rok, dwa przestaje nią być. Kiedyś trzeba było dużo więcej zachodu, by zdobyć upragnione zielsko. I tu przypomina mi się przemycanie roślin w samolocie owiniętych w gazety i ciuchy. :shock:
Traw nowych nie mam, nie planuję też na przyszły rok. Zamówione są piwonie, następne hosty, jeżówki, liliowce i inne "drobiazgi" - czyli suma sumarum kilkadziesiąt tysięcy nowych roślin.
Pojutrze pojawiam się w Gołaszynie koło Bojanowa, za tydzień córka pojedzie do Kalska, ja jadę do Wojsławic.
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Myślałam , że zobaczymy się w Kalsku....
szczytnica38
200p
200p
Posty: 476
Od: 26 gru 2011, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk ,między Bolesławcem a Chojnowem

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Nie rozerwę się :;230 Pierwszy raz szykuję dwie imprezy na jeden dzień. Dwie ciężarówki kwiatów to trzy dni pakowania - nie martw się Olusia - hosty i inne rośliny będą podpisane.
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

To coś wybiorę ;
Myślę,że znajdę szczytnickie stoisko.
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Ty jak nie chcesz się MARIUSZ rozerwać to pisz nam jak na spowiedzi gdzie te stoisko w tym Kalsku mamy szukać ?Znów na tym szarym końcu , gdzie koguty pieją ?hi..hi... Albo podaj numer będzie nam łatwiej szukać w informatorze . A ja też liczyłam na roślinki z pierwszej ręki ,a tu z drugiej...ale hosty obowiązkowo w osobną skrzynkę dla forumkowiczek proszę spakować . A więc Mariusz do wiosny ,a jak ci nie będzie ciężko to zdradź troszkę tajemnicy co za piwonie zamówiłeś i hosty .Będzie można coś zaplanować ,albo napad na bank zrobić przez zimę .Wajsławice widzę przebiły Kals . Trudno . JUSTYNA
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
szczytnica38
200p
200p
Posty: 476
Od: 26 gru 2011, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk ,między Bolesławcem a Chojnowem

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Do Kalska ścieżki przetarte, mogę puścić młodzież, Wojsławice dalej, świeże - odmiany nowości podam jak zameldują się u mnie na szkółce. A najlepiej byłoby poprzeć zdjęciami kwiatów, tylko kto tyle zaczeka?
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Ja zaczekam :roll:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w Szczytnicy.

Post »

Może MARIUSZ listę tak dla wtajemniczonych ,a fotki później na podniesienie ciśnienia bo wiesz że piwonie to mogę trzy lata nie wytrzymać hi..hi.. i nie tylko ja . A Kalsk jesienny spokojniejszy , Wajsławice zdecydowanie trudniejsze pewno do obsłużenia ,ale rarytaski to do samochodu córki proszę ,koleżanki pewno się ze maną zgodzą . JUSTYNU
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”