Siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Polecam SPRAWDZONY,SKUTECZNY sposób -nalewka z aloesu-można zrobić samemu ;:108
Po co szukać czegoś innego ?
Nie bardzo rozumiem ....aloes nie bo???
leon-1
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 3 wrz 2013, o 20:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Skoro przeczytałem całość - dobre rady, można czegoś się douczyć a temat również dotyczy nalewek to dodam coś od siebie. Swego czasu z nadmiaru alkoholu sporządziłem kilka nalewek, z czego 2 polecam jako skuteczne lekarstwo. Pierwsza to "trojanka litewska" - więcej w google. Jest szybka i skuteczna w dolegliwościach żołądkowych - sprawdzone wielokrotnie i na wielu osobach. Drugą jaką polecam to "złoty korzeń" - więcej w/w. Jest to skuteczny i również sprawdzony lek, żona odstawiła po 10 latach leki hormonalne, najprawdopodobniej pozbyła się nerwicy (jest zupełnie jakby łagodniejsza), również w pracy zauważyła zdecydowaną poprawę - pracuje wydajniej, dokładniej a jest urzędnikiem. Ostatnio kurację tą nalewką rozpoczęła córka. Na efekty długo nie trzeba było czekać. O ile wcześniej odczuwała silne zmęczenie, to teraz po całym dniu w pracy rozumie co do niej mówią na studiach wieczorowych nawet po godz 21 - przedtem niestety przysypiała. Osobiście też czasem sięgam po te nalewki, ale na co dzień preferuję inne. Dodam, że do nalewek używam alkohol 55-60%.
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Dziękuję:)
ursa
200p
200p
Posty: 347
Od: 30 paź 2007, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Chcę sie podzielić przepisem na żylaki, skurcze. Ocet jabłkowy zrobiony z własnych jabłek. Do octu dodać rozdrobnione kasztany. Obecnie dobra pora, bo kasztany jeszcze są niewysuszone, łatwiej je pokroić. Gotową miksturą robię oklady na nogi.
-----------------------
Pozdrawiam cieplutko. Ulka
Pozdrawiam cieplutko. Ulka
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

asma pisze:Polecam SPRAWDZONY,SKUTECZNY sposób -nalewka z aloesu-można zrobić samemu ;:108
Po co szukać czegoś innego ?
Nie bardzo rozumiem ....aloes nie bo???
Bo mam silne uczulenie na aloes ... dlatego chciałam coś bez niego :)
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Nie znam nic równie skutecznego oprócz pijawek
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Dziękuję :) Poczytam bo już kolejna osoba mi o nich wspomina :)
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Jedyny problem to trafić do DOBREGO LEKARZA,ludzie po kursach wg mają za małą wiedzę medyczną.Zwłaszcza gdy stan zdrowia jest bardziej skomplikowany(mój przykład).
Jednorazowe użycie pijawek też jest ważne,żeby nie przenieść sobie chorób ,a różnie to bywa z uczciwością stosujących je w celach leczniczych.
Można dla bezpieczeństwa sprowadzać dla siebie na własna rękę.
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Kochani ;:4 zerknijcie proszę na ostatni wpis ;:167
viewtopic.php?f=58&t=49798&p=4390310#p4390310
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Wróciłam po latach do książki "Leki z Bożej apteki",którą polecam.Wiele przepisów wypróbowałam i jestem zaskoczona ich skutecznością .

Od jakiegoś czasu,a dokładniej od terapii na HCV w 2009r bardzo pogorszył mi się wzrok ,tzn ostrość widzenia.Okuliści ,a byłam dla pewności u 3 różnych ,są bezradni .Wg przeprowadzonych badań wszystko jest stabilnie,a wymiana szkieł nic nie zmieni bo wzrok jako taki się nie pogorszył.
Trwa to już lata i w końcu zmobilizowałam się do zrobienia wody aloesowej do oczu.
Nie wiem dlaczego ,ale bałam się,że oczy będą strasznie szczypać,że oko jest takie wrażliwe ,że to może być jakieś bajanie itd,itd-straszyłam się całkiem niepotrzebnie!
Zrobiłam wczoraj wodę aloesową i oboje z mężem widzimy natychmiastową reakcję -wyostrzenie wzroku ;:108 Wydaje się niewiarygodne,wiem,ale TAK WŁAŚNIE JEST :D

Woda aloesowa
Wodne wyciągi z aloesu stosuje się przy wielu chorobach ocznych:zmętnienie ciałka szklistego,zmiany barwnikowe tkanki łącznej,zapalenie spojówek,zwyrodnienie rogówki i siatkówki,zanik nerwu wzrokowego.Stwierdzono,że wodny wyciąg aloesu działa bakteriobójczo i bakteriostatycznie.
Przepis:
1 świeży liść (aloes w wieku od 3-5 lat)umyć,posiekać,zalać szklanka wrzątku,gotować 5-10 min.
Przestudzić ,odcedzić przez gazę.Letnią wodą aloesową przemywać oczy 3-4 x dziennie przy pomocy kieliszka do płukania oczu lub zakraplając.Nie należy zrażać sie lekkim szczypaniem i pieczeniem.Woda aloesowa posiada właściwości rozpuszczające toksyny,lecznicze i oczyszczające.

Aloes ma wiele zastosować,cdn. :wit
patka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 20 kwie 2014, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Witam, bardzo fajny, a przede wszystkim pomocny wątek :) Ja mam problem z żylakami, z którymi borykam się już jakiś czas i szukam skutecznego sposobu na ich pozbycie się - mowa tutaj o naturalnym sposobie. Bardzo zainteresował mnie sposób z nalewką aloesową i na pewno go wypróbuję. Czy wiadomo po jakim czasie kuracji będzie poprawa? Czy jest może ktoś kto przetestował na sobie? Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Siła natury w maściach,nalewkach,in-zrób to sam:)

Post »

Moja Mama wypróbowała,a z fo evluk :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”