Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Słodziaśny urwisek. I balustrada też ładna. Co do roślinek - ślicznie dziękuję, kiedyś z chęcią skorzystam z propozycji (rewanżując się oczywiście), póki co przede mną i eMem rozplantowanie wielkiej sterty ziemi, jaką mamy koło domku zhałdowaną. Na razie żeby cokolwiem posadzić, tak żeby nie zostało potem przysypane, albo nie było potrzeby tego wykopywać to przenoszę tę ziemię wiadrami. Jak jakąś nową roślinkę chcę dosadzić, to kilka wiader ziemi dosypuję do rabatki. ;:306
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko , ale gapa ;:131 Teraz wiem , dlaczego u Ciebie nic nie pisałem ;:7 ;:7 U Natki gościnnie bywałaś :wink: Fajnie , że masz swój wątek ;:108
A że początki , każdy kiedyś zaczynał. Gdybym ja od początku miał forum ;:131
Choć jeszcze rzadko roślin , ale za to ciekawe. Nawet nie spostrzeżesz się jak zagęści się. ;:333
Wiem co to mieć kompa do spółki , od roku mam tylko dla siebie, nareszcie ;:215
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Tadziu,a ja właśnie do ciebie zajrzałam i miałam ci sprostowanie pisać :;230 niby od początku w ogrodzie było ze mną forum,ale błędów i tak nie da się uniknąć,choćby dlatego,że często to co na zdjęciu w realu już nas tak nie zachwyca i na odwrót :roll:
Kasiulka wiem o czym piszesz ,nawoziłam się na tą drugą rabatę ziemi jak głupia,omijałam to co tam juz rosło przesadzałam i dosadzałam ;:219 Najciężej jest właśnie przygotować miejsce!
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 223
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Bardzo ładnie u ciebie .Fajnie że masz tak dużo arów, ja teraz mogę tylko pomarzyć o takiej powierzchni .
Sad, warzywniak i rabaty z kwiatami ,cudnie ,będę cię miała na oku hi hi hi ;:7
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Nie spojrzałam na zegarek jak zaczynałam pisać poprzedni post i taki został niedokończony,bo malucha trzeba było położyć spać :D Kasiulka mi się marzy w tym roku rabata cienista z rodendronami i hostami.Miejsce mam,ale chciałabym ,żeby to była rabata podniesiona z obrzeżem z pniaków i teraz tak...pni nie mam,ziemi nie mam,szpadel grzecznie stoi w garażu,roboty na całe lato,zanim coś tam posadzę...a mnie już paluszki swędzą żeby coś zamówić :D Biję się po łapach i tłumaczę samej sobie jak dziecku-nie wolno męczyć roślinek w doniczkach przez lato ;:124 najpierw zrób miejsce!Już wiem ,że przy tym co sobie wymyśliłam czeka mnie harówka przez duuuże H,ale niestety od tego wszystko się zaczyna,a pomysł na ogrodzenie ściągnięty z neta :D oczywiście :D Wystarczy wpisać ogrodzenia Rio,spodobało mi się ,bo proste ,geometryczne i funkcjonalne,a ja nie lubię przesadnych ozdóbek :D
Beatko do kogo maluch jest podobny?Trudne pytanie ;:306 Moje dzieci mówią...do Natalki,a do kogo Natalka...do babci Jadzi ;:306 Jak się patrzę na te moje dzieciaki to mam wrażenie ,że ich geny przeskoczyły jedno pokolenie i wymieszały się w sposób co najmniej zaskakujący-bardziej podobne są do dziadków niż do nas :shock: i na dodatek każde inne ;:oj Emila i Marcin to takie cyganiaczki ,czarnowłose i czarnookie,a Natalka i Kubuś to moje blondaski niebieskookie ;:167 Mój em nie wtrąca się w roślinne zakupy i śpi spokojnie,bo nie zna cen :;230 Wszystko to gratisy z forum,albo za pół darmo,okazja za pięć zeta :;230 Takie informacje pozwalają mu zachwycać się kwiatkami ,bez zbędnego stresu ;:224
Dominika dziewczyno z optymizmu utkana-przy malutkim dziecku twoje 17 arów to...hektary :lol: Zresztą ja tak jak pisałam na razie próbuję uporządkować tylko to co mam ogrodzone,czyli powierzchnia podobna do twojej :D i ...nie ogarniam ;:185 Nie da się zrobić wszystkiego od razu ,z tego się biorą póżniej jesienne frustracje ;:145 A na powitanie dla ciebie floksik Natasza
Obrazek
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Ten floksik to chyba ma chęć na mały romans z aksamitką klaun ;:224 Ciekawe jakie dzieci by z tego były?

Sąsiedzi chyba się ucieszyli, gdy zmienił się właściciel działki :wink:
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Esme :wit ...pstrokate to na pewno ;:306 Nie mam nawyku robienia zdjęć :evil: tyle floksików posadziłam wiosną,a zdjęć mam tylko dwa-Nataszki i Windsor
Obrazek
Niezbyt udane za chińskiego boga nie potrafię uchwycić tego koloru :evil: Przeszukałam kompa i aż nie mogłam uwierzyć :evil: sto razy dziennie łażę do tych moich kwiatuchów i gadam do nich i głaszczę,a fotek niet :evil: a takie piękne odmiany kupiłam wiosną u Marcina Miko4 o pstrych listkach ;:185
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Masz się poprawić i robić fotecki :!:
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 223
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Dziękuję Beatko za kwiatuszka ,dopiero u ciebie zruciłam na nie uwagę ,u mojej babci floksy rosną od zawsze i wydały mi się takie nijakie.
Bardzo spodobały mi się i na pewno nie zabraknie ich u mnie.Co do areałów to na tych 17-stu to jest dom i zabudowania gospodarcze i tak naprawdę to nie wiele roślin ozdobnych się zmieści a w dodatku kurom muszę odstąpić parę arów bo....kto będzie kredyt spłacał hi hi hi ;:306 ;:306 ;:306 ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Dominika ty się z kur nie śmiej,bo to była moja kolejna nieprzemyślana prośba do ema!Naczytałam się u innych forumek o radości płynącej z pierwszego własnego jajeczka i pomyślałam ja też mogę ;:oj Pomysłem radośnie podzieliłam się ze swoją połówką,a że jak już pisałam mój m wyznaje zasadę :Lepiej za dużo ,jak ma zabraknąć ,to zamiast kilku kurek,pewnego dnia ,bez uprzedzenia zostałam posiadaczką czterdziestu niosek :shock: :shock: :shock:
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

To na brak jaj narzekać nie możesz :;230
Awatar użytkownika
tomaszkowa
500p
500p
Posty: 716
Od: 28 paź 2013, o 17:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Ranczowiczka a jak te kury kredyt maja Twój spłacić? To może jakaś specjana rasa? ;:218 To ja poprosze 100 sztuk. :roll: :;230
Bejka ja kocham floksy . Mam 3. będę miała .... no właśnie. Zamówilam w BR jeszcze 2. Patrzyłam na te pasiaste ale na tamtych fotkach nie bardzi mi się podobały. Za to u Ciebie ;:224 Oj tam domówię je sobie jeszcze ;:131
Pozdrawiam. Beata.
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 223
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Droga Beatko, ;:65 kurki mają być grzeczne i mają znosić jajeczka najlepiej codziennie a pańcia ich dary zamienia na złotóweczki. ;:77 A marzy mi się marzy mieć ze stówkę ..to by dopiero było ...już sobie wyobrażam jak wieczorem spaceruję z koszykiem [10-cio litrowym] do kurnika a tam złote jajeczka czekają hmm ;:170
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”