Mój kawałek marzeń cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

U mnie też wiatr głowę urywa i robi Kropce przedziałek przez środek ogonka :;230
Przez dwa dni rysowałam na planie działki rabatki i stwierdziłam że mam za małą działkę na tę ilość roślin co już na niej upchałam ;:224
Ale wiesz co - myślę że plan wyszedł mi całkiem całkiem i już nie mogę doczekać się sezonu ;:215
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko witaj kochana ;:196
Jak przeziębienie ??? mam nadzieję, że mija, że coraz lepiej się czujesz ;:167
U mnie też strasznie wiało...... na szczęście dziś już spokojny dzień, oby tak zostało.... nie cierpię wiatru....
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witajcie Kochani w środowy poranek!
Piękne słoneczko przywitało mnie z samego rana... ptaszki powoli zaczynają śpiewać... po prostu zaczyna się cudnie robić... a ja ostatnio jakaś zakręcona :) Wszystko chciałabym zrobić tylko dobę muszę wydłużyć bo brakuje czasu :roll:

Agulka ;:196
Plany na nowy sezon na pewno się pojawią.... na poważnie jeszcze o nich nie myślałam bo teraz mam inne priorytety, rozumiesz... egzaminy i nauka wypełnia większość mojego wolnego czasu :wink: I pracę chcę zacząć pisać... :roll: Po kilku latach przerwy mózg jedank się rozleniwił i wymaga to całkiem sporo wewnętrzmego samozaparcia :D Ale jestem dobrej mysli i wierzę, że dam radę! Kawusię stawiam :D ;:196
Monia :wit
Dobrze, że ten wiatrzysko ustał bo miałam go serdecznie dość...Wyobraziłam sobie Kropka ;:306 ;:306 ;:306
To pochwal się z nami bliżej tymi planami ;:224
Aguniu witaj ;:196
Dziękuję za troskę Kochana... przeziębienie minęło :D Było tak kiepsko, że powiedziałam sobie, że dam sobie taki wycisk na ćwiczeniach, że albo mnie powali albo mi pomoże i wierzysz, że rano wstałam z pustym nochalem :D :D :D Wypociłam wszystkie toksyny i obudziłam się jak nowo narodzona :D Także odkryłam nową polopirynkę... co prawda wymagającą więcej niż jej połknięcie ale skutek ...super!
Zmykam Agulka do Ciebie jak zwykle sprawdzić co pysznego pichcisz dzisiaj... bo u Ciebie zawsze tak pachnąco... i pysznie ;:167
Buźka!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16109
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, mam nadzieję, że ranek powitał cię tak pięknym słoneczkiem jak u nas. Dzień jak na przedwiośniu, woda lecąca z rynien wesoło podskakuje na chodniku, ptaszki świergolą. Taki czas nie sprzyja nauce, bo człowieka ciągnie na spacer i do ogrodu, ale zo to humor lepszy i głowa staje się jaśniejsza. Zatem miłej nauki :D
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Wandziu witaj Kochana ;:196
Ależ ucieszyłaś mnie swoją wizytą;) Słoneczko u mnie piękne... niebo lazurowe... od razu człowiek inaczej patrzy na świat :D Tylko w takich dniach jak piszesz gorzej z nauką...ale dam radę! Wandziu cudnego dnia Ci życzę ;:196
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko u mnie również piękny słoneczny dzień, nocą było -9, ale podejrzewam, że w dzień słoneczko przepędzi mróz i będzie na + :D
Życzę miłego dnia i znalezienia czasu na wszystko, co sobie zaplanowałaś ;:196
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Wspaniały dziś dzień, Grażynko! :) Sama czerpię ogromnie dużo z przyświecającego nam słońca. O chandrze czy zniżkach nastroju mowy już nie ma ;-)
Dobrego dnia!
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko rozumiem priorytety które oczywiście powinny być w tej okoliczności najistotniejsze.
Wiesz, że ja też ciągle myślę nad podjęciem tej decyzji? lecz w zupełnie innymi kierunku :wink:
Cieszę się, że przeziębienie odpuściło..czerpmy jak najwięcej z przedwiośnia chociażby się okazało że to pozorne szczeście.
;:168
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko trzymam kciuki ;:333 za zdanie wszystkich ezg i za pisanie pracy. Ja zawsze miałam problem żeby do tego przysiąść. Bo jak już przysiadłam to leciało. A zebrać mi się było baaardzo ciężko. Zawsze jednak zaczynałam na tyle wcześnie żebym mogła właśnie wepchnąć w terminarz te chwile kiedy się totalnie nie chce. Autko mam nadzieję że wyklepie się z powodzeniem no i że przez tą stłuczkę nie będzie zawodzić.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Dzień dobry, Kochani :wit
Poniedziałkowy poranek przywitał mnie bardzo obfitym deszczem i wiosenną temperaturą;) Wprawdzie ciemnice egipskie ale ogólnie samopoczucie jest ok;)
A u Was co ciekawego?

Agness, dziękuję bardzo Kochana za szczere życzenia... wszystko zależy od naszej organizacji...jeżeli dobrze sobie zorganizujemy dzień czas zawsze się znajdzie, czyż nie tak? Dobrego dnia Ci zyczę ;:196

Aguniu witaj ;:196 Jaki nastrój dzisiaj u Ciebie? U mnie na słoneczko raczej szans nie ma :roll:

Agulka ten tydzień przeznaczam wyłącznie na naukę bo w niedzielę mam egzaminy;) Także ograniczam wszelkie pożeracze czasu...chcę się zdyscyplinować, żeby poszło ok ;:333 Aguś jestem bardzo ciekawa Twojego pomysłu, zdradzisz w jakim kierunku się kształtuje? ;:196

Madziulka dzięki Dobra Kobieto za kciuki ;:196 Dam radę :D Właśnie, praca czeka na moją wenę... ale chyba poszła do lasu bo na razie jej nie widzę :D mam świadomość, że to najlepszy czas na jej pisanie bo później będzie jeszcze gorzej ;:223 Rozumiesz... słoneczko i totalne lenistwo :D Pozdrowionka!

Dobrego dnia Wszystkim życzę!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5402
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witam serdecznie w pierwszy dzień nowego tygodnia ;:168 bardzo , bardzo serdecznie ;:167 .
Słońce ;:3 operuje od samego rana , ogrzewając ziemię , aż żyć się chce - natomiast wczoraj padał deszcz . Do Ciebie też zawita słoneczko ...może jutro ...Deszcz potrzebny , bo mało było tej zimy śniegu , a ziemia jest spragniona . Uwielbiam takie dni , kiedy słońce świeci - dla mnie jest to czas najpiękniejszy - obojętnie - jaka pora roku .
Grażynko ... jak samopoczucie na nowy tydzień ? Serdeczności ;:196 :wit .
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Dokładnie! Im więcej teraz napiszesz, tym mniej będziesz miała do napisania wiosną. Która mam wrażenie że stoi i puka nam w okienko :) U mnie też całą noc lało. Dzisiaj była pierwsza noc w tym roku przespana przy uchylonym oknie. Spało się bosko. Deszcz padał, takie świeże powietrze było że mmmm.
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko wpadłam powiedzieć dzień dobry ;:196
Trzymam kciuki za niedzielny egzamin ;:215
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”