Mój kawałek marzeń cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Kochana, samodyscyplina ważna rzecz a przy całej lawinie obowiązków trzeba mocno się spiąć aby usiąść do nauki.
Trzymam kciuki za niedzielne egzaminy ;:333
Myślałam nad architekturą krajobrazu :wink: myślisz, że to dobry pomysł?
Całuję ;:167
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, jak dawno nie piłyśmy razem kawy ;:304 ;:4
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Cześć Grażynko!

Pozdrawiam przedwiosennie :)

Przyznam, że trochę Ci zazdroszczę tych egzaminów = chętnie postudiowałabym jeszcze i to kilka kierunków :)
Może dam radę zapisać się na Uniwersytet Trzeciego Wieku, bo teraz trudno byłoby mi wygospodarować czas.
Jeśli jednak córka dostanie się na zaplanowany kierunek, chętnie będę zaglądać do jej notatek.

Co słychać w ogrodzie?

Miłego dnia!
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Haaaaaloooooo wszystko w porządku ;:88 Gdzie się podziewasz. ;:163
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Chcę Was poinformować, że żyję... :D
Już po serii egzaminów... a wieczorkiem z przyjemnościa nadrobię swój wątek i odpowiem na Wasze posty ;:4 .. bo przecież lepiej póżno niż wcale :lol:
A teraz dalej jadę z papierkami... ;:219
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Jestem dziewuchy :D
Właśnie wróciłam z pracy... zakręcona normalnie jak słoik na zimę, niby tej pracy jest jak zwykle ale wiosna daje mi w głowę :D Jak czytam jakie aktywne jesteście już w ogrodach to normalnie nogi wywracają mi się na drugą stronę;) Ale jeszcze chwilkę i ruszę ostro do boju!
Ubiegły tydzień spędziłam w domu bo dopadła nas zbiorowa grypa...wyglądałam i czułam się jak żywy trup, prawie 40 stopni gorączki i za Boga nie dało się jej niczym zbić...ależ okropne uczucie, brrr.... ale przynajmniej traktowana byłam jak trzeba,wszystko podane pod nos... na końcu trochę symulowałam bo było mi tak dobrze :D
Dziewczyny egzaminy zaliczyłam więc stawiam ;:136
Lecę nadrobić zaległości u Was;)

Jagódko witam Cię Kochana, bardzo serdecznie ;:196
Słońce to faktycznie fantastyczna sprawa... potrafi człowiekowi dodać skrzydeł i energii jak nic innego... sama tak mam;) Nastrój od razu lepszy, to taki nasz naturalny antydepresant, czyż nie?
Ogromnie się cieszę z Twojej wizyty i zapraszam jak najczęściej ;:168 Pozdrawiam Cię mocno!
Madziu witaj :wit
Dzięki serdeczne za troskę! Faktycznie zbliża się okres kiedy będziemy mogły korzystać z uroków ciepłych nocy i spać przy otwartych oknach;) Uwielbiam to... Za pracę mam właśnie zamiar się wziąć... ale sama wiesz jaka ciężka to sprawa :D Madzia skusisz się na wieczorną herbatkę? ;:196
Moniczko, dzięki za kciuki ;:196 Udało się! Poszło bardzo dobrze!
Aguś, witaj Kochana!
Egzaminy do przodu! Bardzo się z tego powodu cieszę, bo to bardzo duże obciążenie czasowe, kiedy innych obowiązków nie brakuje;) Teraz jeszcze zostało tylko dwa i praca... dam radę!
Aguś Twój kierunek wydaje się być fantastyczny ;:196 Myślę, że studiowanie czegoś co jest naszą pasją jest przepiękną sprawą... Także Aguś wiesz, że ja stoję za murem za każdą Twoją decyzją ;:168 Mam nadzieję, że na pewno podejmiesz właściwą decyzję ;:196 Buziaczki!
Aguniu ;:196
Studiowanie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku uważam za świetny pomysł! O jakim kierunku myślisz?
W ogrodzie Aguniu u mnie jeszcze nic się ciekawego nie dzieje, bo u mnie pod lasem zawsze wiosna przychodzi z około miesięcznym opóźnieniem... kiedy u mojej mamy kwitną krokusy u mnie dopiero zaczynają wychodzić... także jeszcze chwilkę poczekam;)
Pozdrawiam Cię serdecznie!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

No wreszcie! Tak obstawiałam że egzaminy Cię pochłonęły. Wielkie gratki z okazji ich zdania. Mam nadzieję że reszta to już pikuś :)
Współczuję choróbska. 40 stopni :shock: . Dobrze że przynajmniej wzorową opiekę miałaś :)
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2338
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, no to Twoje zdrowie ;:304 . Gratulacje ;:196
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grazynko, jestem z Ciebie dumna i z wielka przyjemnoscia pocelebruje z Toba egzaminacyjny sukces :) Brawo!
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Gratuluję z okazji egzaminów i zdrówka życzę ;:196
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
pratellina
200p
200p
Posty: 463
Od: 23 kwie 2012, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Grażynko pierwszy raz jestem u Ciebie.Pozwoliłam pochodzić po Twoim cudnym ogrodzie mam nadzieję że nie gniewasz się za to ;:173 Gratulacje z powodu zdanych egzaminów ;:138 Miłego dnia :wit Dużo zdrowia :D
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko witaj. :wit
Na pierwszy rzut oka widać niebiańskie cudne kule ;:167
Miałem też kiedyś jedną hortensję różową, w wolnej chwili przejrzę wszystkie wątki ;:108
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Hej Grażynko :wit Jak tam się czujesz? Poczułaś już wiosenne szaleństwo czy dalej w egz siedzisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”