Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Post »

Burgund pisze:.......piszą tam że najmniejszym opadem owoców charakteryzowała się "czarna" ok. 7,5% następnie Wojtek który zrzuca ok. 20%
nie wiem czy to jest rekomendacja dla Ciebie ale skoro napisałaś że u ciebie jagody prawie wszystko gubią to chyba lepiej posadzić czarną i wojtka
i patrz okazało się że ta czarna jest jeszcze lepsza od wojtka a ja ją brałem gł, ze względu na kolor chciałem jeszcze kupić brązową , ale ktoś mnie ubiegł, w tym roku będę polował i chyba dokupię parę krzaczków czarnej jednak skoro ona tak mało zrzuca owoców ;:119

odmiana wojtek ponoć jest bardzo smaczna , przekonamy się
Zamówiłam :heja Czarną, Brązową i Wojtka :tan
Awatar użytkownika
Burgund
100p
100p
Posty: 169
Od: 24 mar 2011, o 15:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Post »

a to mój wczorajszy zakup hortensje 8 zeta za szt oczywiście z przeceny aronia 3 zeta za szt i jeżyna bezkolcowa odmiana triple crown też 3 zeta za szt Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Burgund
100p
100p
Posty: 169
Od: 24 mar 2011, o 15:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Post »

:roll: ;:oj muszę wam zrelacjonować straty zimowe, wymarzł mi tojad, inkarvilla, irysy kiepsko przezimowały, przy czym te babcine stare odmiany najlepiej przezimowały także i irysy niskie , czyli iris pumila , natomiast te z typu iris germanica , czyli te największe tragedia , prawie nie kwitną połowę kłączy wygniło przemarzło poprzesadzałem je i próbuję je odratować
no a z drzew to morele totalnie wymarzły , czy ja kiedyś dochowam się moreli ;:145 ;:181

kasztan jadalny o dziwo dobrze sobie poradził z tymi mrozami chociaż gdzieniegdzie przemarzał, a karczochy zgniły ale to podejrzewam że z nadmiaru wilgoci w gruncie , orzechy włoskie lekko zmroziło ale odżyły padła mi jedna czarna morwa ale 2 się przyjęły no i padły mi 3 róże pnące w ogóle róże to tej zimy wymarzły ludziom
natomiast borówki amerykańckie rosną i rozwijają się , jedna hortensja młoda zakupiona zeszłej jesieni ledwo zipie ale odbija ufff

ciężka ta zima była :shock: ;:219 ;:219 ;:219
Awatar użytkownika
Burgund
100p
100p
Posty: 169
Od: 24 mar 2011, o 15:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Post »

Witam wszystkich w mojej pustelni , w końcu udało mi się uciec z otchłani Mordoru , znowu wśród żywych ;:3 :heja ;:172
Awatar użytkownika
Burgund
100p
100p
Posty: 169
Od: 24 mar 2011, o 15:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zakątek na krańcu świata/Moja pustelnia

Post »

Obrazek
moja nowa róża,
Obrazek
liliowiec i lilija
Obrazek
nowa śliwa japońska
Obrazek
liliowiec el desperado
Obrazek
wiosna zeszłego roku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”