Mój kawałek marzeń cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witam moją Szanowną Załogę :D :wit
Wiosna w natarciu.... co prawda u mnie porządki wiosenne na razie w planach ale są...to najważniejsze :wink: Czytam właśnie jak szalejecie i można palpitacji serca dostać na widok Waszych cudnie posprzątanych ogrodów...normalnie potraficie człowieka skutecznie zdołować :D... jednak nie pozostaje mi nic innego jak się otrząsnąć z tych negatywnych emocji, troszkę kopnąć się w d... i po prostu wziąć się do roboty :D W sobotę zrobiłam obchód po ogrodzie... wszystko zaczyna się budzić... poprzycinałam hortensje krzewiaste, trawy, ściągnęłam okrycie i...wypiłam pierwszą kawkę w ogrodzie :D ależ cudne uczucie ;:167
Teraz właśnie skończyłam prasowanie, którego szczerze nienawidzę :roll:

Madziu, Iwonko, Aguniu, Moniczko dziękuję Kochane za wsparcie ;:4 Jesteście nieocenione ;:167 Mam nadzieję, że dalej będziecie mi kibicować;) bo wiecie, że z Wami idzie mi to dużo lżej;)
Serdeczne dzięki!

Witam serdecznie moich nowych gości Gosię i Mateusza :wit Ogromnie się cieszę z Waszej wizyty i dziękuję serdecznie za tyle budujących słów;) Zapraszam was bardzo serdecznie!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Ogarniesz się i dasz rade :) Dni są ciepłe, dopiero luty to masz duużo czasu na posprzątanie u siebie. I jak pierwsza kawka smakowała?
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Oj Madzieńka... była pyszna ;:167
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Tak obstawiałam :) I jak z tymi hortensjami? Nie podmarzły Ci? Pisałaś ostatnio że trochę się martwisz nocnymi przymrozkami.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Madzia czy się martwię? Nie, jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że się nie obraziły, że ich nie nakryłam... i zakwitną ;:224 ale one jeszcze dobrze śpią...
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, witam wieczorem! ;:196

Nie przejmuj się, że z pracami ogrodowymi jesteś na początku - ze wszystkim zdążysz! Jestem przekonana, że Twój ogród w otulinie lasu nieco wolniej wita wiosnę, w związku z czym czasu masz dużo więcej... w sezonie i tak się wyrówna ;-)

Pozdrawiam serdecznie i życzę słońca na jutro!
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

aguniada pisze:
Nie przejmuj się, że z pracami ogrodowymi jesteś na początku - ze wszystkim zdążysz! Jestem przekonana, że Twój ogród w otulinie lasu nieco wolniej wita wiosnę, w związku z czym czasu masz dużo więcej... w sezonie i tak się wyrówna ;-)
Aga dzięki serdecznie za wsparcie, tego było mi trzeba :D
Jutro zapowiadają u mnie piękny dzień pełen słońca;) Liczę na to!
Buźka ;:196
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Kochana i ja jak czytam te wszystkie wykonane zabiegi przez forumowiczki to aż mi się włos jeży...czasu jest naprawdę sporo a więc wykonasz wszystko co jest do wykonania w stosownym czasie.
Uściski i dziękuję za wszystko ;:167
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Dzień dobry, środowo :D
Na niebie bura szmata...coś zaczyna padać i nijak ma się to z wczorajszymi zapowiedziami na piękny dzień...na razie, zobaczymy co będzie dalej;)
Zapraszam seredcznie na poranną kawusię ;:304

Aguniu, dzień dobry ;:196
Jak się czujesz Kochana? Mam nadzieję, że troszkę lepiej...Wspieram Cię myślami bardzo mocno ;:167
W ogrodzie jeszcze się urobimy po pachy...masz rację :wink:
Stawiam kawusię na poprawę nastroju ;:196
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

U mnie cudne słonko zwiastujące piękny dzień. Szkoda tylko, że tak mało dnia zostaje po przyjściu z pracy.
Na razie muszę się zadowolić wyładowanie emocji ogrodowych tylko w weekendy, ale dobre i to :wink:
Pytasz o samopoczucie, ból po stracie bliskich jest - jednak staram się patrzeć w przód, przecież życie toczy się dalej a Oni patrzą na Nas z góry kierując poniekąd naszym losem.
Dziękuję kochana za wszystkie słowa wsparcia i obecność ;:167
Ostatnio dzień zaczynam od herbaty ;:304
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko witaj :wit
Bardzo gratuluję Ci zaliczenia egzaminów ;:196
Mam nadzieję, ze teraz troszkę odpoczniesz, będziesz miała więcej luzu :D
W ogródku spokojnie wszystko zrobisz.... przecież to luty jeszcze ;:oj Ja jeszcze nie zaczęłam prac ogrodowych.... u mnie zimno, szaro..... mam nadzieję, ze pogoda się poprawi i wreszcie pojawi się wytęsknione słoneczko.... Do mnie wiosna zawsze przychodzi z 2 tygodniowym poślizgiem :roll:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko i poprawiła się u Ciebie pogoda? U mnie dzisiaj tak fantastycznie ... że aż się rwę na spacer. A najlepiej to bym już dzisiaj się spakowała i na dwa tyg na działkę pojechała. W końcu, jak pisałaś - wszyscy już tyle zrobili a my w tyle.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witajcie prawie weekendowo :wit

Agulka u mnie dzisiaj również piękne słoneczko, cały dzionek;) Wszystko rwie się do życia...zaczyna się ruch w przyrodzie...ptaszki zaczynają coraz intensywniej śpiewać a wczoraj nawet widziałam pszczółki;)
Ten weekend spędzam w szkole więc na ogród planów nie mam żadnych...nadrobię w przyszłym tygodniu:D
Dzisiaj po południu zrobię obchód i zobaczę czy są postępy :D
Trzymaj się cieplutko ;:196

Aguniu dziękuję bardzo ;:196 a odpocznę w.. czerwcu, kiedy będę miała za sobą wszystkie egzamiiny i napisaną pracę :) Także jeszcze chwilkę, na razie chcę się dobrze zorganizować abym znalazła czas na ogród... a może pracę będę pisać w ogrodzie, hmmm... byłoby bardzo przyjemnie, czyż nie? Agunia nic się nie martw, u mnie też zawsze wiosna ma lekki poślizg...a to z tego tytułu, że jest las i nie ma tyle słońca :wink: Serdeczności ;:196

Madziu dzisiaj pogoda jak marzenie! Jest cieplutko, słoneczko przygrzewa i tylko czekam na chwilę kiedy będę mogła sobie usiąść na leżaczku z mrożona kawką;) Madzia ze wszystkim zdążymy...podejrzewam, że jeszcze będziemy miały dość :) Jednego nauczyłam się w tamtym roku, aby dać przyrodzie sie obudzić i nie wchodzić za wcześnie do ogrodu.. w tamtym roku wyplewiłam wszystkie jeżówki, które się zasiały :evil: i teraz czekam..cierpliwie :wink: chociaż muszę przyznać, ze to dla mnie wyzwanie;) Pozdrowionka!

Buźka!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”