Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
athshe
500p
500p
Posty: 763
Od: 12 cze 2009, o 09:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Aguś, ale tu tempo.... Wczoraj zaglądałam w ramach dużej przerwy i miałam od wieczora sporo do nadrobienia, potem weszłam wieczorem, około 22, a dziś znów musiałam doczytywac :) Pomysł firmy - super - ja się nie nadaję, ale chętnie was zatrudnię :)

Ja jeszcze niedawno miałam jak sąsiad Soczewki - przecież taki ogród to rach-ciach i po robocie... taaaaa.... już w ubiegłym roku zmieniłam zdanie, w tym będzie jeszcze ciekawiej i już się cieszę, że do tej naszej działki słowo ogród jeszcze nie pasuje, bo nie wyrobiłabym się z robotą - za wczesna ta wiosna w moim kalendarzu - luty u nas urodzinowo-imprezowy. Ale... i tak się cieszę, choc wczoraj mi dziwnie było - do pracy wychodziłam przed 7, wróciłam o 20 - ciemno jakoś i nie dało rady obejśc domu i sprawdzic, co podrosło :( Czuję się jak gospodarz obchodzący swoje obejście :)
Agnieszka - istota w ogrodzie ekstremalnie początkująca http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=73469" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie działa mi c z kreseczką - przepraszam, jeśli razi kogoś ta literówka.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

aguniada pisze:Ktoś ze mną? A potem zakładamy spółkę ;-) Crazy Gardeners - pasuje jak ulał :D
Hej :wit
Aga w takim razie składam CV :D Jakie masz jeszcze wolne stanowiska? ;:196 Nazwa rewelacyjna!
Pozdrawiam z kawusią w dłoni życząc miłego i owocnego dnia;)
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Czytam, czytam (a jak zwykle w małomównym wątku jest co ;:306 ) i już chciałam zgłosić swój akces do spółki, ale widzę, że stanowisko, które sobie upatrzyłam macie obsadzone :( .
aguniada pisze:Moniko, ...... Ty będziesz specjalistą od ...... kamiennej architektury;-)
Na inne stanowisko nie będę aplikować, bo specjalizację mam jedynie z zakresu układania kamiennych ścieżek... Reszta wychodzi mi tak sobie... Nie pozostaje mi nic innego, jak stanąć z boku i kibicować ;:138 !
Na przyszłoroczne hortensjowe patyczki zapisuję się już teraz, a nr telefonu wysyłam na pw.
Pozdrawiam, a że zapowiada się kolejny piękny dzień, życzę dalszych owocnych prac ogrodowo-domowych :wit !
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Dzień dobry!

Już środa - półmetek tygodnia :) I dobrze, bo zmęczona jestem i spragniona weekendu, ale do soboty włącznie i tak będę tyrać. Z przerwą na rozpustę w Tłusty Czwartek ;-))
Zapowiada się piękny dzień, zatem niedługo wystawiam auto i działam w garażu, a potem kotłowni.
Mam też w planach umycie auta, zakupy i kije :)

Dobrego dnia!

Asiu, ależ posada Kamiennego czeka i na Ciebie! Sama Monika nie da rady - przecież nie mówimy o ułożeniu w zadumie jednej ścieżki czy murka, tylko o prężnej działalności! :D BTW - czeka też moja kaskada na metamorfozę; dacie radę? :)
Dzięki za pw - odpisałam ;:196
Grażynko, witam serdecznie! CV przyjmuję i niniejszym ogłaszam Cię Specjalistą ds Hortensji Ogrodowych oraz Leśnego Klimatu w Ogrodzie :)
Przyjmujesz posadę? :) Pozdrawiam z kawą, takowoż!
Agnieszko, witam serdecznie! Jakoś nie możemy się ostatnio nagadać... widać wiosna uskrzydla i nie tylko pomaga przenosić góry w ogrodzie, ale i małomównym dodaje animuszu ;-)) Bo ja z tych właśnie, żeby nie było :)
Muszę koniecznie do Ciebie dziś zajrzeć, bo coś mi się wydaje, że wiosna zawitała na całego i ukwieciła ogród...
Miłego dnia!
Eda, dziękuję pięknie za jak zawsze dobre słowo! Motywujące i budujące - a to bardzo cenne w obliczu wyczerpania sił fizycznych, którego to stanu chwilowo doznaję. Ogród rzeczywiście wydaje się być większy; nauczyłam się dostrzegać piękno w takim surowym i nagim kształcie, ale czekam z utęsknieniem na eksplozję zieleni :)
Dobrego dnia!
Moniko, popłynęłaś w rozważaniach i bardzo słuszny kierunek obrałaś! Myślisz bardzo perspektywicznie i chyba poza posadą, którą już przyjęłaś, wrzucimy Ci Strategię Rozwoju ;:196
Wiesz, co do pracowników w szkółkach, to zależy na kogo się trafi... jeśli pracuje się tylko dla wypłaty, to zaangażowania i radości z tego, co się robi, nie dostrzeżesz... Lubię bywać tam, gdzie ogrodnictwo i obcowanie z roślinami daje właścicielowi/pracownikowi prawdziwą energię i zadowolenie... mówiłam Ci o Grass Factory, prawda? Och, jakże lubię rozmawiać z p. Krzysztofem, właścicielem... wychodzić się nie chce!
Kwiaciarnia i kawiarnia to również moje niespełnione marzenia... jeśli tylko kiedyś udałoby się nam stworzyć taki niewielki ogrodowy kombinat składający się z kilku niesamowicie poszukiwanych usług, byłby to rzeczywisty sukces biznesowy.
To co, myślimy o tym na poważnie? :)
Pozdrawiam i do piątku!
Justi, kto jak kto, moja droga, ale to Ty mogłabyś byś siłą napędową naszego przedsięwzięcia ;:173
Beatko, aż się nóż w kieszeni otwiera na tą naszą służbę zdrowia... życzę Ci nieugiętości w walce z systemem. Córka musi się dostać na to badanie i koniec. Naprawdę współczuję przejść, ale widać ta sfera leży po całości, na każdym froncie... mogę się pogodzić z kolejkami, ale z niekompetencją nigdy!
Kochana, innego stanowiska nie ma, bo angażujemy wedle kompetencji, a Tobie niższe nie przysługują ;-) Będziesz Robaczka wspomagać w projektach ogrodów angielskich i basta :D
Moniko, sąsiad w ogóle wyobraźni nie ma i dziwię się, że mieszkając obok, nie dostrzega ile czasu, pracy i wysiłku wkładasz, by Twój ogród wyglądał tak, jak wygląda. Jak z pudełeczka po prostu.
Nie ma co z takimi dyskutować, masz rację. Ja też mam podobne doświadczenia...
Świetny zakres sobie wybrałaś, moja droga! Przeróbki to podstawa w uprawianiu ogrodów, a rzadko kto chętnie się ich podejmuje...
Jesteś przyjęta! :)
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3222
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Agnieszka,
Takie przedsięwzięcie byłoby "wywrotowe" w tej branży ;:oj no calkiem poważnie mówię ;:oj
Czytałam o dylematach Magdy - wybacz, że piszę to u Agi - ale.... ona mnie zna i z pewnością wie, co myślę na ten temat :?

Życzę dobrego dnia ;:3
Pozdrawiam
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Justi, wszystko jest kwestią odwagi i uczynienia pierwszego kroku, jak wiesz. Stworzyłybyśmy naprawdę niezłą konkurencję na rynku ogrodniczym, a nasze ogrody to najlepsze portfolio - właśnie, mamy JUŻ rozbudowane portfolio, i to niezwykle zróżnicowane, a nie wszystko na jedno kopyto...

Co do problemów Magdy... nie zdziwiłyśmy się, prawda? Szkoda, że trafiło na jedną z nas.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

No ,no ...tak ograniczyłyście zasięg firmy od Warszawy do Poznania ...a może ja bym się do czegoś nadała(plewić umiem :wink: ) i jak robić to w całej Polsce ;:306
Ale by było 8-)
Plan masz na dzisiaj ambitny ...ja wymiękam .Dzisiaj kije i może pomaluje krzesła w ogrodzie ...muszę zregenerować siły ;:108
Buziaki !!
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
kajko278
500p
500p
Posty: 526
Od: 20 sty 2013, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: POMORSKIE-KASZUBY

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

:wit Wiosna,wiosna i wiosenne porządki ;:215 Jak słoneczko świeci to aż się chce pracować ;:3 Życzę Ci udanego dnia :D
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

To ja się dołączam do spółki, mogę robić sadzonki :wink: :)
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Oj jak Ci zazdroszczę całych dni w ogrodzie. Mnie zostaje siedzenie w fabryce..., ale cieszę się, bo bym sie chyba zatyrała chcąc Ci dorównać.
Miłego dnia
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Grazka226 pisze:
aguniada pisze:Ktoś ze mną? A potem zakładamy spółkę ;-) Crazy Gardeners - pasuje jak ulał :D
Hej :wit
Aga w takim razie składam CV :D Jakie masz jeszcze wolne stanowiska? ;:196 Nazwa rewelacyjna!
Pozdrawiam z kawusią w dłoni życząc miłego i owocnego dnia;)
To i ja kandyduję, a w związku z tym, że na ogrodach znam się tyle co nic, to obstawiam fuchę z grabiami :;230 Będę sprzątać :;230

Może zaczniecie ustawiać moje rabaty ;:224 ?
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Agulcia o pomidory to Ty pytaj forumowicz ;:173 Ja to tylko szary siewca jestem i zwykle sieję za wcześnie bo mnie łapy swędzą. Już mi mama wczoraj przez telefon przykazanie dawała, żebym nie siała wcześniej niż 20 marca.
Wiadomo, że tak długo nie wytrzymam, ale forumowicz radzi choć do 15 marca poczekać.
Moje plany są takie - w przyszłym tygodniu posieję ze 20 szt, bo mogę je szybciej wysadzić do szklarni i okryć w razie W. Resztę koło 20-go. Takim sposobem będę miała ciut wcześniej swoje owoce, a reszta nie będzie zbyt wybujała.
Najlepiej by było gdyby te wcześniej siane to były odmiany generatywne, bo powinny być dłużej pomęczone w doniczce, ale nie potrafię wybrać które to odmiany.
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 22

Post »

Ciężko mi dziś robota idzie... posprzątałam kotłownię, odkurzyłam i zmyłam podłogę - to poszło w miarę dobrze. Garaż odkurzyłam i dwa razy zmyłam podłogę. Kurczę, jednak trzeba to robić na bieżąco, bo potem można się zarżnąć - zmywam, zmywam i ciągle nie tak. A siły dziś wcale nie dopisują. Pożywiłam się teraz kanapką regeneracyjną i piję herbatę. Nie wiem, czy dam radę dziś pójść na kije :roll:

Aguśka, ja forumowicz nie znam i wolę poza tym zapytać Ciebie :) W takim razie wstrzymuję się do kolejnego weekendu - tak będzie dobrze, prawda? Ja uprawiam donicowo-skrzyniowo, więc nie jest to pokaźna skala, ale zawsze można dla siebie do sałatki skubnąć :)
Twoje zbiory będą z pewnością, jak zawsze, imponujące!
Magda, powoli tworzy nam się zespół, dodajmy że bardzo wszechstronny :) Zapraszam! A Twój ogród, gdybyśmy się tak zebrały, machnęłybyśmy raz-dwa!
Marzko, nadrobisz w weekend, spokojnie! Praca ważna rzecz, jak wiemy, więc jest priorytetem... Ściskam serdecznie!
Justynko, super kompetencję oferujesz - zapraszam! :)
Karino, porządkom końca nie ma... a gdzie mycie okien? Tyle jeszcze przede mną, że nie wiem, czy do końca marca się wyrobię ;-)
Udanego dnia również!
Danusiu, byłabyś bardzo ważnym ogniwem w naszym zespole - jako Mistrz Kompozycji Krzewiasto-Drzewiasto-Bylinowych, Specjalista ds. Ogrodowej Architektury oraz Manager Ładu i Porządku :) Jesteś z nami! A zasięgu Warszawa-Poznań faktycznie nie ma co ograniczać... z naszymi możliwościami?? :)
Zmęczona jestem, podobnie jak Ty... chyba już na dziś koniec z robotą. Muszę jeszcze upiec szynkę do chleba oraz przygotować na popołudnie spaghetti z szynką parmeńską, rukolą, suszonymi pomidorami i parmesanem. To akurat nie wymaga siły, może dam radę...
Miłego!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”