Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Nie niestety jeszcze nic nie robiłam. Wysieje pomidorki może w weekend.
Na razie mamy pole budowy bo budujemy się, ale miejsce na foliak i ogórki musssss znaleźć :)
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

My remontujemy łazienkę w mieszkaniu, ale ja już przywitałam się z działką dwa weekendy pod rząd. W tej weekend jadę z płytami betonowymi robić ścieżkę. Niestety działeczki nie mam na co dzień, bo tak to bym już chyba całą przeorałam i nie miałabym co robić w lato :;230

U mnie parapety powoli się zapełniają, ale na wszelki wypadek zakupiłam dodatkowo regalik, więc miejsca w tym roku mam co nie miara :heja
Obrazek
Obrazek
Poziomeczki i truskaweczki pokazały listki właściwe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pelargonia rabatowa
Obrazek

Kobea pokazuje listek właściwy
Obrazek
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

;:oj ;:oj ;:oj ;:oj ale rozsada!
robi wrażenie :lol:
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Dziękuję Ci Gosiu ;:196
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Ja w ubiegłym roku za wcześnie rozsade zrobiłam. Z końcem kwietnia pomidory miałam do połowy okien, były duże i nie wiedziałam co z nimi robić zanim do gruntu wysadziałm. W tym roku bedę mądrzejsza i rozsadę zrobię później :)
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Też tak zrobię, ja te, które wysiałam teraz idą do donic, a po 15 marca wysieję te, które będą szły do gruntu :lol:
Dużo się naczytałam wcześniej opinii na FO, więc nie chciałam popełnić tej gafy :wit

Trochę fotek relacjonujących ostatnie moje prace:
Obrazek
Obrazek

Tak było jeszcze kilka dni temu

Obrazek

A tak jest teraz, jeszcze troszkę kosmetyki i ;:3 i będzie pięknie....kolejna ścieżka czeka w kolejce ;:224

Obrazek

I nowo posadzone:
magnolia stellata
Obrazek

Susan
Obrazek
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Moniu :tan ależ się u Ciebie dzieje! Dużo pracy widzę zostało już włożone. Pergole pomalowane idealnie. Ja robię zacieki. Dlatego zawsze eM maluje. Nooo nie zawsze. Trochę ja pomalowałam :) Współczuję robienia tej ścieżki. My mieliśmy tylko kilka płytek betonowych a ja się denerwowałam że taki bajzel zrobiony przez tą ścieżkę. Teraz zarosło i jest ok ;:333 U Ciebie będzie też pięknie. Już się robi coraz ładniej. Widać że kochasz to co robisz i ogólnie tą działeczkę. Teraz też byłaś na działce?

-- 4 mar 2014, o 12:07 --

Chciałam dodać że fajne roślinki kupiłaś. Susan też mam. Jestem póki co z niej zadowolona.
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Cześć Madziu, fajnie, że wpadłaś! ;:138
pergole jeszcze stoją w garażu do dokończenia. Na razie udało mi się pomalować tylko dwie i rozpoczęłam trzecią, ale zastał mnie wieczór i nie było sensu malować. Czyli jeszcze 3 i pół pergoli do pomalowania ;:65
Ścieżkę robiłam z moim M w niedzielę. Została mi jeszcze do dokończenia ścieżka przy wjeździe, ale to tylko 8 płyt, z 40 położonych to pikuś ;:173 Kolejne prace niebawem ;:65
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Pracusiu zwolnij bo nie będziesz miała latem co robić :lol: . Nie pamiętam czy pytałam, co posadzisz czy pergolach ?
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Moniczko- niezwykle pracowity weekend za Tobą! Ścieżka wije się marzycielsko i bardzo jestem ciekawa, czy pozwolisz trawie rosnąć między płytami, czy może posadzisz jakieś roślinki zadarniające..?
Magnolie bardzo zgrabniutkie! Ja w ubiegłym roku na Dzień Matki kupiłam Mamie Susan, kręcę się dookoła niej codziennie, oglądam pączki i kwitnienia się nie mogę doczekać ;:138 Nigdy jakoś szczególnie nie brałam ich pod uwagę ze względu na delikatne kwiaty, podatne na mróz, ale od jakiegoś czasu tak sobie myslę, czy się nie złamie dla jednej sztuki..

Pergolki super- zakupy na obsadzenie w eclematisie zrobione..? Czy opanowała Cię forumowa różyczka.. :wink:
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Madziu,

przy pergolach najprawdopodobniej jakieś clematisy, na pewno powstanie również dookoła pergolek mini rabatka: liliowce, peonie, nasturcja aksamitki i inne...zobaczy się :wink:

Moniu,
dzięki wielkie! pomiędzy płytami będzie rosła sobie trawka. Zakupy w e-clematisie zrobione ;:138 Już powoli tracę budżet. Ponad 200 zł poszło na zakupy roślinne od Marty z FO, ostatnio w Casto wydałam na magnolie i inne ponad 100 zł, ja już nie wytrzymam...a tyle jeszcze trzeba kupić ;:oj
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

Moniu a u jakiej Marty robisz zakupy?
monberka
500p
500p
Posty: 655
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka - Moje miejsce na ziemi:)

Post »

nick:koziorożec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”