Wiejskie podwórko aguskac 2014

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Moniko :)
Niby sporo czasu a niewiele ;:173 Ja to bym już pewnie kątem na jakiejś podłodze gotowej spała, byleby być na nowym i móc codziennie działać :wink: No ale wiadomo, są dzieci.

Ja też nie planowałam róż, ale posadziłam 2 wśród winorośli i okazało się, że one kochają moja ziemię. Rosną bujnie i bezproblemowo i dlatego było ich coraz więcej :heja Za to borówki mnie nie lubią ;:145 Nie chcą rosną mimo kopania dużych dołów, wymiany gleby, nawożenia itp...

Aśka - przecież to Ty celujesz we wróżbach ;:170 zajrzyj w te fusy i powiedz Monice, że jeszcze niejedno ją zaskoczy w ogrodzie :wink:

Małgosiu :) Uroczyście odmawiam. Ja uwielbiam swoje forumowe imię i proszę mi tu z Lucyną nie wyjeżdżać :wink: Aga jestem i już!!

Ja WIEM, że to ta sama róża, ale może ktoś kiedyś w nocy wykopał tamtą i wkopał nową ??? ;:131

Aguś :) choć Ty nie podważasz wiarygodności mego forumowego imienia, moja imienniczko ;:196 :wink:
Takie komplementy usłyszeć od Ciebie - mistrzyni kompozycji to mniut na moje serce ;:167
Przyjmuje je łapczywie, choć łączka trawnikowa to też nie moja zasługa ;:173
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Aguska, nawet jeśli jestes Lucyna, to dla mnie forumowo nic to nie zmienia :)
Pochwaly zasluzone i moglabym dluzej, ale padnietam, wiec moze dokoncze jutro :)
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Trzymałaś te wszystkie zdjęcia do nowego wątku ;:173
Cudownie wyglądają te wielkie kępy.
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Agnieszko w kręgach wtajemniczonych zwana Lucynką ;:196 ja może i bym pojechała spać na podłodze, ale pan od podłogi uprzedził, że we wtorek zaczyna gruntowanie- śmierdzące.. więc maluje i szybko wychodzi.. sama rozumiesz, że zbytnio się nie wyrywam :lol:
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Aguś - To lecę czytać co u Ciebie :)

Gosiu :) Podobne fotki były u mnie w końcu maja - jak nie w 2013, to w 2012, czy 2011 roku ;:333 Ale zawsze napstrykam tyle różnych ujęć, że potem jest do czego wrócić.

Moniczko :)
Źle się wyraziłam - nie teraz, nie teraz!! Bo za zimno jeszcze na spanie na podłodze. Ale jakby jakiś poślizg z wykończeniówką wyszedł (tfu tfu) i w maju nie byłoby wszystko gotowe.
Podłoga musiałaby już jednak być na cymes :D Chodziło mi raczej o brak mebli, czy drzwi wewnętrznych...
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Haha- brak drzwi wew nas nie powstrzyma- my się planujemy przeprowadzić bez drzwi wew (tylko w jednej łazience będa :wink: ), bez lodówki (fundusze poszły w leczenie psa..), z tymczasowym stołem i jeszcze nie wiem, na czym będziemy przy nim siedzieć ;:306 mogłabym tak długo wymieniać.. Jesteśmy jak młoda para na dorobku ;:124 kilka lat- na czasu budowy- mieszkaliśmy u moich Rodziców to nic nam nie było potrzebne.. a teraz się okazuje, że poza ręcznikami, ciuchami i kilkoma kompletami pościeli nie mamy nic :;230 Ale damy radę- tak się cieszymy przeprowadzką, że nic nas nie zniechęca ;:172 Mama się pyta, czy Zięciunio na urodziny chciałby może żelazko dostać :;230
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

No i tak powinno być. Nie każdy może wprowadzić się, gdy wszystko jest na tip top.
Mama widzę przezornie myśląca, zróbcie listę mile widzianych prezentów, jak para młoda przed weselem i przedstawiajcie wszystkim chętnym :heja Jaka to ulga dla obdarowujących tacy zdecydowani solenizanci, czy jubilaci :lol:
Tylko bez lodówki ciężko będzie pociągnąć dłużej jak do maja :roll:
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Cudowne zdjęcia ;:138
Zapisuję wątek :wit
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Aguśka - ja tu nic o żadnej Lucynce nie wiem, to KTOŚ musiał zalogować się na moje konto i napisać takie głupoty, no ja nie wiem, kto to mógł być, może moje koty bo one lubią napsocić ;:306 ;:306 ;:306
I nawet się rymuje: koty-głupoty!
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Agnieszko tak zawsze skromnie pokazujesz ogród i zapamiętałam z niego głównie winorośle i owocowe, a Ty masz tyle ładnego kwiecia!
Pewnie napisali że min. oczekiwania 18 m-cy. Z pogodą szczególnie w naszym klimacie nigdy nie wiadomo, w weekend też widzę nieciekawą pogodę :?
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1357
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

aguniada pisze:Aguśka, od nowa odkrywam Twój ogród i zachwycam się każdym kolejnym zdjęciem ;:167
Przyłączam się do wypowiedzi Aguniady. Śliczne te widoczki wokół domku :uszy ;:180
I zazdroszczę :oops: Ja nie mam jeszcze w ogóle koncepcji, co u mnie ma być ;:14
Mąż ma już dość moich pomysłów, próbuje coś podpowiedzieć, coś zasugerować ale jakoś nic mi
nie pasuje. A u Ciebie pięknie o każdej porze roku!
Niedługo znów eksplozja barw nas czeka ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Jeszcze nie wiem, jak rozwiązać kwestię lodówki.. Sklep mamy blisko, to będziemy codziennie rano biec po 1 jogurt :lol: Myslę, czy nie kupić takiej mini ,za grosze- żeby schować jogurt, coś na kanapki, mleko do kawy itp
Za to ogłosiłam, że na wszelkie okazje prezentowe proszę o gotówkę- zbieram na fundusz rabatowy :tan Na dzień kobiet dostałam różyczkę do wazonu-symbolicznie, oraz kilka groszy- z dedykacją, że na clematisa ;:oj Ja sobie swoich oszczędności na roślinki nie dam wydrzeć z przeznaczeniem na cokolwiek innego!
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Wiejskie podwórko aguskac 2014

Post »

Myślałam,że byłam u Ciebie tak niedawno ,a tu już nowy wątek i ile wpisów,ale lepiej póżno niż wcale.Ależ ładne te Twoje kwiaty,od rana lepszy humor od samego patrzenia.
Pozdrawiam :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”