Moje ogródkowe zmagania cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu, klatki świetnie pasują do Twojego ogrodu, ale nie mogę nie wspomnieć o uroczych wieszakach, na których wiszą ;:333 Kupiłam dziś podobny, ale daleko mu do Twoich - mój z Ldla :wink: Dobrego piątku! ;:196
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu, klatki bombowe ;:333 Wiesz, że miałam kilka dni temu taką klateczkę w koszyku :wink: ? Tylko M mi powiedział, że u nas już jarmark jest w ogródku, że klatki jeszcze brakuje, bo papugę już ma ;:306 Z drobnokwiatowych zaproponuję chmurkę białego wilczomlecza Diamond frost. On fajnie wygląda z "czymś", ale sam też może być uroczy.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Doberek :wit
Ciekawe czy się ociepli? Słonko na razie świeci bez zastrzeżeń, ale troszkę zimnawo jest. Oby popołudnie było o kilka stopni cieplejsze.
Wczoraj wskoczyła mi na kark 38 wiosna i muszę Wam powiedzieć, że to są pierwsze urodziny, które chetnie odsunęła bym w czasie. Dzisiaj z rana co prawda zliczyłam komplement od córci: "nie martw się i tak wyglądasz na 30 lat". Słodziak, prawda?

Kilka dni temu kupiłam 5 sasanek, które miały rosnąć na razie w metalowej balii, ale przy dzisiejszej, porannej wizycie u mamusi oddałam jej te sasanki, bo się nimi zauroczyła. Tfutfu niech rosną im pięknie..,ja muszę podjechać po kolejne :lol: Na tarasie robi mi się tłoczno, bo to co powinno iść do gruntu na razie rośnie w donicach. I tak staram się ograniczyć listę zakupów, ale tak zupełnie to się nie da ;:185 .
Łazi mi po głowie pomysł utworzenia mini skalniaczka w przed ogródku-pod migdałkiem, dosłownie z 3-4 dużych kamyków na środku którego będzie przepołowione (mniejsze) koło od wozu obrośnięte bluszczykiem. Za to w sumie mogłabym się złapać już. W niedzielę jadę na starocie, więc porozglądam się za takim kołem ;:333
Agnieszko Million Bells fajne, ale chyba bym chciała coś drobniejszego :lol:
Kasiu bacopa jest super i w sumie sprawdzona przeze mnie. Miałam ją przez ostatnie 2 sezony i kwitła wzorowo. Rozważam też rzuconą przez Bozunię propozycję wilczomlecza. Nie wiem, czy na tym nie stanie. Jarzmianki już są ;:138. Gdzie będziesz je sadzić? Czekam w takim razie na Podstolcowe okazy :lol:
Boguleńko czarna klatka fajnie wygląda, taka glamour ;:333. Zestawienie czerni z prymulką brzmi bardzo elegancko ;:224
Iwonko takie białe kompozycje z nutką bluszczykowej zieleni może być bardzo fajne...hm dałaś mi do myślenia. Klateczki na żywo wyglądają fajniej niż na stronie w necie gdzie je kupowałam. Cieszy mnie ten zakup
Edytko no właśnie się zastanawiam co tam posadzić, a zależy mi na dwóch jednakowych kompozycjach, ponieważ klatki będą wisiały w rządku w niedużych odstępach
Małgoniu niby tylko klatka, a człowiek się cieszy jakby znalazł sztabkę złota, prawda? Ja od zawsze byłam gadżeciarą i łupy wszelkiego rodzaju bardzo poprawiają mój nastrój, a szczególnie na starociach kiedy trafi się coś nietuzinkowego w promocyjnej cenie ;:113 Czarne surfinie? Muszę popatrzeć, to też fajne zestawienie by było
Milenko czy już je pokazałaś? Muszę zerknąć zaraz do Ciebie. Wieszaki kupowałam w zeszłym roku razem z ocynkowanymi kankami. Mam taki sklep w necie gdzie kupuję różne dodatki ;:223 Miłego i szybkiego piąteczku
Bozuniu Diamond Frost póki co jest numero uno, ale myślę też o propozycji Iwonki :lol:. Mój M na temat zakupionych pierdół już nic nie mówi-poddał się ;:306

A tak flirtują róże Flirt w donicach
Obrazek

Szybkiego i słonecznego piątku Wszystkim życzę ;:162
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Wszystkiego najlepszego jubilatko ;:196
Ale córcia przesadziła....wyglądasz góra na 26 ;:108 Ale dzieci mają to do siebie że nas postarzają ;:306
Awatar użytkownika
constancja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1367
Od: 5 sie 2012, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madzia jestem i śledzę na bieżąco niecierpliwie wyczekując pierwszych zmian. Kibicuję z całego serca.
Do klateczek daj TO. :lol:

I wszystkiego najlepszego z okazji dwudziestolecia wejścia w dorosłe życie. ;:196
Gdzieś w Borach-wątek ogrodowy Bory Constancji - Bory Tucholskie w obiektywie
Pomieszanie z poplątaniem czyli nerwowe ręce Constancji spis tematów
FAQ: canon EOS 450D + ob. canon (18-55) Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Spóźnione ale szczere...wszystkiego naj ;:167
Co do lat, czy one są ważne? najważniejsze jest nasze samopoczucie :wink: i stan ducha.
Zgadzam się z Jolą dałabym Ci góra 25 lat, wyglądasz cudnie.
Eda_S
500p
500p
Posty: 591
Od: 20 lis 2013, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Wszystkiego najlepszego ;:196
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziulek, najlepsze życzenia - czuj się tak, jak wyglądasz, czyli młodo!

Pogoda bardzo dziś dopisuje - liczę, że taki będzie cały weekend...

Słonecznego dnia!
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Spóźnione ale najszczersze życzenia, zdrówka kochana, pięknego, wymarzonego ogrodu i żebyś spędzała w nim same najmilsze chwile. ;:196
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2338
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

A ja Ci życzę wiecznej młodości w sercu, bo na buzi i tak ją masz.
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Dziewczyny ślicznie Wam dziękuję za życzenia i miłe słowa. Niestety trzeba się powoli wpasować w przedział kobiety dojrzałej, ale jak się ma temperament i jeszcze fiu bździu w głowie, to ciężko ustawić się w takich ramach. Czy to kryzys wieku średniegoObrazek?
Jolu rozśmieszyłaś mnie do łez ;:306
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu- najserdeczniejsze urodzinowe buziaki!!! Nie ma się co przejmować cyferką- liczy się to, co w sercu.. Wszystkiego najlepszego- radości w codziennych sprawach, spełnienia marzeń- na początek ogrodowych, ale też i tych ukrytych na dnie serducha..
Czytałam kiedyś, że dopiero ok 40 urodzin kobiety zaczynają tak naprawdę fajny czas- spełnione rodzinnie i zawodowo, znają siebie i swoją wartość.. Tak więc najlepsze jeszcze przed Tobą ;:196
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Monika-Sz pisze: Czytałam kiedyś, że dopiero ok 40 urodzin kobiety zaczynają tak naprawdę fajny czas- spełnione rodzinnie i zawodowo, znają siebie i swoją wartość.. Tak więc najlepsze jeszcze przed Tobą ;:196
Potwierdzam w 100% :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”