Ogródek Robaczka cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11704
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witaj Kasiu:)

Piękna wiosna u Ciebie:) Magnolia Susan ma cudny kolorek ;:333 O widzę,że masz pierwiosnka ząbkowanego w kolorze lawendy,muszę go dokupić,bo białego już mam i jest śliczny ;:224
Sasanki Ci kwitną,a moje dopiero wyłażą z ziemi :shock:
Na parasolce pnie się błyskawicznie clemek...ciekawe co to za jeden taki szybki Bill? ;:224

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Dziś ostatni dzień marca, a u mnie krokusy niemal przekwitły. Zostały jakieś niedobitki ;:224 Magnolia kwitnie u sąsiada, bo na mojej to się doczekam kwiatów na emeryturze... Choć przy tym wieku emerytalnym ;:224 Szkoda, że mi ją koleżanka przywlekła, bo widziałam fajne, duże i do tego z pąkami kwiatowymi w bardzo rozsądnej cenie. U mnie w tym roku po raz pierwszy będzie kwitła świdośliwa lamarcka :heja Ma bardzo efektowne paki kwiatowe ;:138 Jak się jeszcze doczekam na złotokapie waterera, to uznam to za wielki sukces :D
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

To się nazywa WIOSNA pełną gębą ;:304 Właśnie, takie widoki śnią mi się w zimowe noce.
Kasiu ogromnie mi się u Ciebie podoba: kolory, zapachy to wszystko, czego szukam w ogrodzie ;:167
Na dodatek wspaniale zagospodarowane donice, czyli nic tylko wprowadzić się do ciebie.
To nie znaczy, że nic nie robię w tym kierunku, ale coś marnie mi to wychodzi :roll:
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasia, szczerze, ale bardzo pozytywnie zazdroszczę, że udało Ci się stworzyć tak barwny ogród. Zawsze kwitnąco, w ilościach hurtowych ;:333 Piękną masz wiosnę, lato i jesień ;:173 Muszę popracować aby i u mnie pory roku mieniły się kolorami ;:109
Kibicuję Judaszowcowi, ale będzie piękny..., doczekać się też nie mogę Glicynii ;:170
Ja w ten weekend nie zrobiłam w ogródku totalnie nic :oops: , sobotę przespałam, a w niedzielę jeździłam pół dnia na rowerze i o dziwo mam zakwasy w rękach, a nie nogach :;230
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Niesamowite, że zakwitły już różaneczniki ;:oj Mam dla ciebie dobrą wiadomość dotyczącą sasanek. Pisałaś kiedyśm, że z czasem zanikają..Nie wiem jak inne odmiany/kolory, ale te podstawowe fioletowe są u moich rodzicó od 6-7 lat i nic im nie jest, poza tym że są OGROMNE ;:108 bryła sasankowa ma przeszło 30 cm (tylko taką miałyśmy miarkę i była zdecydowanie za krótka) już kwitnących było 26 kwiatów, a pąków moc. Tyle tylko, że przekwitłych mama nigdy nie obcina i takie marcheweczki stoją aż do jesieni.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8313
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasia ;:196 rozumiem, ze u Ciebie wszystko kwitnie wcześniej ale już rozkwitająca Susan powaliła mnie na kolana. ;:oj
U mnie dopiero na białej magnolii zaczynają pękać pąki a do kwiatów Susan mam jeszcze lata świetlne chyba. :lol:
Miłego dnia :wit
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Cudnie kwitnie u Ciebie, wiosna na całego i jaka różnica w porównaniu do mojego ogrodu, U mnie jeszcze hiacynty w pąkach a u Ciebie migdałek już lada chwila i tulipany... ;:oj
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witaj Kasiu, dziewczęta chwaliły Twoją ścieżkę z różą okrywową w tle zwaną The Fairy. Nie mogę jej znaleźć....

Trzeba poszukać chyba w Twoim starym wątku... Zdjęcia cudowne, masz oko i nutkę artystyczną!! ;:138
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Różanecznik.....już...... ;:oj
Ależ pędzą te twoje roślinki, a magnolia gwiażdzista po prostu cudo. ;:215
Serduszka podobna do mojej, ciekawe której z nas pierwsza zakwitnie.
Tak się zapędziłam dzisiaj w tworzeniu szpaleru z kokoryczki lakolistnej, że znowu zapomniałam o bratkach ;:14 i już nie starczyło czasu na sadzenie bo zastał mnie zmrok.
Wysiałam też groszek i fioletową fasolkę szparagową, ciekawe jak mi urośnie w tym roku.
No i przegląd jak u Ciebie też musiał się odbyć. :uszy
Funkia wystartuje na pewno, tylko ona z tych póżniejszych, więc spokojnie poczekaj.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
-Piotr-
200p
200p
Posty: 232
Od: 2 mar 2014, o 10:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Poznania

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witaj Kasiu, jak Ci minął piękny, słoneczny poniedziałek. :D
Pozdrawiam Piotr

Nasz kochany ogródek
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witaj Kasiu- piękne rozpoczęcie tygodnia sobie zafundowałam w Twoim ogrodzie.. jak zawsze pięknie.. kolory, kwiaty i zwierzaki- super! magnolia się u Ciebie pięknie rozwija- ja z radością zauważyłam, że u nas otwiera się pierwszy pączek.. Posadziłam ją rok temu, zima osłaniałam jak tylko zapowiadano przymrozek. Ty swoją jeszcze osłaniasz, czy już starsza, to zahartowana..? Moja ma kilka lat bo kupiłam dość spory krzaczek, jednak to była jej pierwsza zima u nas- jak sadzisz.. osłaniać 2- sezony a później radzi sobie sama..?
Piękne widoki u Ciebie można podziwiać ;:196
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Kasiu ależ u Ciebie pędzie ta wiosna ;:oj
Przysiadam na tarasie i podglądam twój raj.
Kompozycyjnie zgrane wszystko, wiele brawo ;:138 artystyczną duszę widać w każdym zakątku ogrodu.
Ściskam i całuję ;:196
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz.13

Post »

Witajcie!
Letni czas mi służy :D Pomimo iż wracam późno w poniedziałki, zdążyłam na obchód ogrodu o zachodzie słońca ;:138
Mogłam obejrze kolejne pączki, nowe tulipanki i sasanki! Na zdjęcia już za ciemno, ale czas spędzony w ogrodzie po długim dniu w pracy?bezcenny.

Tolinko, przygotowałam graficzną analizę pączków glicynii - dla Ciebie i wszystkich zainteresowanych glicynią - można zajrzeć TUTAJ, gdzie wrzuciłam galerię mojej glicynii i na aktualnych zdjęciach zaznaczyłam na zielono pączki kwiatowe i na czerwono liścienne.
Małgosiu, zajrzyj pod linka powyżej ;:196
Dorotko, ale miałaś pracowity weekend ;:oj Super roślinki posadziłaś, pewnie mamuś uradowana ;:196
Poniedziałki?.sama wiesz ;:222 Ale przynajmniej jest jasno po pracy :uszy
Danusiu, zajrzyj kochana do linka o glicynii, masz tam wskazówki jakie pączki są kwiatowe ;:108 Życzę Ci aby Twoja królewna zakwitła i czekam na kolejne fotki tej kapryśnicy... ;:168

Dla przypomnienia, w zeszłym roku glicynia zakwitła cudnie?więc warto czekać :wink:

Obrazek

cdn. :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”