Moje ogródkowe zmagania cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 733
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Też potwierdzam :tan
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Kochana najlepszego ...jaki kryzys ,ten dopiero za rok wiem co mówię :wink:
;:196
marzenia się spełniają! Dana
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madzia, wszystkiego najlepszego. ;:196 Mamy tyle lat, na ile się czujemy. Jak wiesz, czasami na 100 lat, a czasami na ...15 :wit
Awatar użytkownika
OLUNIA
500p
500p
Posty: 583
Od: 11 sty 2012, o 12:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu wszystkiego najlepszego Kochana ;:167
Kryzys ? nie znam takiego słowa :D dwa tygodnie temu skończyłam ową 40 i czuję się z tym super dobrze.Myślę ,ze wszystko co najlepsze mamy w środku siebie i tylko zależy od nas jak przyjmiemy ten wiek.Ja absolutnie nie uważam ,żebym była kobietą w średnim wieku ,wciąż czuje się bardzo młodo :) i nie jestem zadufana w sobie :D
Madziu Ty ze swoją dziewczęcą buźką i młodą duszą myślę ,że też nie bedziesz miała żadnego problemu z wkroczenie kolejnej dziesiątki ;:196
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu, spóźnione STO LAT ;:196 Też jesteś marcowa dziewczyna tak jak ja ;:215 tylko o rok młodsza... Piękny masz wiek, najlepszy :wink: Ja się zawsze pocieszam, że kobieta jest jak wino... ;:196
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu Kochana wszystkiego naj.......... ja do grona kobiet dojrzałych :;230 dołączę w czerwcu i nie chciałabym mieć 20 lat teraz jest super ;:333 ;:196
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Monisiu, Agnieszko, Agatko, Danusiu, Małgosiu, Olu, Bozuniu, Edytko bardzo bardzo Wam dziękuję za życzenia i słowa wsparcia. Póki co czuję się bardzo młodo, czasem tylko dopada mnie niemoc i czuję się jakbym miała ze 100 lat. Impreza urodzinowa była przednia, do domu wróciliśmy o 6.30 z garstką znajomych, których nakarmiłam i chwilę po 7 padłam jak jak nieżywa. Wiąże się to oczywiście z zarwanym pięknym, słonecznym sobotnim dniem. W niedzielę za to pół dnia spędziłąm z córką na rowerze i dzisiaj bolą mnie ręce :?: ;:202. Dziwna sprawa, byłam przygotowana na zakwasy nóg. Więc tak jak napisałam powyżej można się domyśleć, że ogródkowo jestem totalnie do tyłu. Jedynie rozejrzałam się po rabatach i widzę, że wiosna zadomowiła się chyba już na dobre. Dzisiaj z rana dostałam sporą doniczkę sasanek i kłącza orlików od Pani, która sprząta nasze biuro. Bardzo mnie ten poniedziałkowy prezent ucieszył. Sasanki mają cudnie puchate łebki i lada moment zakwitną na fioletowo ;:333. Pod koniec tygodnia dzwonię do ogrodników aby przyjechali pod koniec kwietnia, a nie pod koniec maja. Zima już chyba nie wróci, więc mogą zacząć wcześniej. Jak myślicie?
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Hej,Madziu :wit Trochę się spózniłam,ale dołączam się do życzeń.Jak najwięcej szczęścia i radości z życia ci życzę.Tym bardziej,że ja sama w połowie marca skończyłam 42 a samopoczucie mam lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.Tego również ci życzę.I wszystkim dojrzałym,pięknym,mądrym kobietom.Całuję ;:196 I czekam na efekty ogrodowej rewolucji ;:108
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Myślę że spokojnie możesz się umawiać na koniec kwietnia. Ponoć ma być już ciepło w okolicach 18 stopni w dzień... Oby prognozy się sprawdziły :tan
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Ja też jestem za terminem kwietniowym ;:108 Nie mogę się doczekać Twoich zmian. Trzymam kciuki. ;:215
BasiaEm
100p
100p
Posty: 110
Od: 22 lip 2013, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Spóźnione ale wszystkiego naj, naj ;:3
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Jestem jak najbardziej za kwietniowym terminem ;:oj
Będzie się działo ;:138
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madzia, czytam o Twojej wycieczce rowerowej....i gęba mi się śmieje. Broń Boże, nie zrozum mnie źle....bo ja też w sobotę po przerwie zimowej wyruszyłam na wycieczkę rowerową, ale ręce mnie nie bolą :wink: , raczej powiedziałabym ....ta właściwa część ciała :;230 . Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”