Moje ogródkowe zmagania cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu, wpadłam i co ja przeczytałam. Ale pech... w każdym razie życzę przede wszystkim powrotu do formy i mimo wszystkich niedogodności Wesołych Świąt.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu jakie przykre wieści.... bardzo współczuję wypadku i kontuzji....ale się narobiło.....
Życzę Ci dużo zdrówka ;:196 mam nadzieję, że ból szybko minie i będziesz mogła jakoś w miarę sprawnie egzystować . Buziaki ;:167
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu,życzę Ci naprawdę szybkiego powrotu do formy.Wyobrażam sobie jak trudno usiedzieć w miejscu tak aktywnej osobie.Ale kiedy sytuacja zmusza.....Będziesz za to bardzo dokładnie nadzorować wszystkie prace.Będę Ci tym bardziej kibicować i trzymać kciuki.Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu- za chwilę wybije 12sta i zaczyna się wieli dzień ;:oj Bardzo się cieszę razem z Tobą na Lulkową Rewolucję, bo tak po cichu nazwałam jutrzejszy dzień i następne :wink:
Nie miałam okazji podziękować za ugoszczenie mnie i pozwolenie na zwiedzenie rabat- tym cenniejsze dla mnie, że teraz będę widzieć wszystko na zdjęciach -co gdzie się dzieje..
Wiem, że spotkanie króciutkie i nieco na wariata- taki splot okoliczności.. :oops: Jednak bardzo mi było miło móc Cię poznać!
Mam jeszcze malutką prywatę- mogłabyś przed rewolucją zrobić fotkę modrzewia penduli.. ślicznie proszę ;:196 Chciałabym nieco na niego popatrzeć.. :oops:

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że noga nie będzie dokuczać i w pełni pozwoli cieszyć się nadchodzącymi wrażeniami!
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne. Jak się czujecie po świątecznym obżarstwie ;:109 ? Ja tym razem dziubnęłam tylko troszkę tego i owego, bo stres związany z pracą zacisnął mój żołądek. Dzisiaj Wielki Dzień :heja. Ekipa ogródkowa zdziera darń i działa, działa, działa z każdym wbiciem łopaty zmieniając mój ogród na ten wymarzony. Ja tymczasem siedzę w biurze i obiecuję pierwszą fotorelację zaraz po wejściu do domu.
W piątek odwiedziła mnie Monia-Monia Sz. Bardzo dziękuję za wizytę. Owszem była bardzo króciutka, ale szalenie mi miło poznać osobiście kolejną przemiłą i otwartą osobę. Od Moni dostałam 2 powojniki Andromeda ;:196 ;:196 ;:196, o których marzyłam od długiego czasu, ale jakoś nigdy ich nie zamówiłam ;:223. W moim nowym ogrodzie znajdą szczególne miejsce. Będą rosły na pergoli(razem z różami New Dawn) prowadzącej do huśtawki, a w przyszłości do ruskiej balii.
Agusia z tym odpoczynkiem, to po części tylko, bo do pracy chodzę. O kulach się nie poruszam, bo nie umiem, a ryzyko złamania kolejnej części ciała mnie przeraża ;:306.
Iwonko już nieco sprawniej się poruszam, jednak schody pokonuję na czworaka :;230. Rodzinka bardzo mnie wspiera i pomaga ogromnie. Młoda pierwszej nocy złączyła sobie fotele na dole i tak spała, twierdząc, że będzie nade mną czuwać ;:167 Słodycz, prawda? A jak M po operacji? Współczuję mu ogromnie
Januszu ;:333 trzeba sobie radzić, prawda?
Milenko dziękuję za ;:65
Boguleńko pech się zdarzył, od dzisiaj jest coraz lepiej ;:333 Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Zajrzyj wieczorkiem, to pokażę pierwsze zmiany, choć wiem, że na razie będzie to mega rozpierducha. Dla mnie najpiekniejsza z możliwych ;:113
Agnieszko-Agness dziękuję i stwierdzam, że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Kilka tygodni i będę skakać jak sarenka ;:109
Aga72 trochę się ograniczam, ale nie siedzę w miejscu. Tak już mam, że chyba nie umiem.
Monisiu oczywiście, dzisiaj obfocę Modrzewia i pokażę ;:196
Do wieczora :wit
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Moniś godzina zero wybiło, dzieję się ;:oj
Czekam na fotorelację ;:65
Dbaj o siebie, mam nadzieję, że przestało boleć ;:196
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Jak tam Madziu? Pewnie panowie już skończyli pracę na dziś bo się szarawo już robi...
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Przyleciałam wieczorkiem a Ty bidulko pewnie odtajasz po tym pierwszym dzionku ;:196
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu czekamy na relację ;:65
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Czytałam że ma się zacząć.....i co :( relacji nie będzie?
Jestem ciekawa jak sobie dałaś z tym wszystkim radę, jak się czujesz ;:196
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu - straszne co ci się przytrafiło i to w takiej chwili, dyryguj pracami, wacaj do zdrowia , pamietaj że sprawne masz ręce więc aparat w ręce i do roboty ;:306 . W trakcie świąt na działce eM stwierdził że megafon by się przydał żeby dzieciaki słyszaly jak je wołam- może i Tobie by się do dyrygowania przydał? ;:306
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 734
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madzia, normalnie mnie zamurowało :cry:. Trzymaj się , Kochana i nie dawaj ;:108, czas szybko leci ! Ani się obejrzysz jak będziesz śmigać po ogródku !
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3285
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Podobnie jak Agata i wszyscy zresztą jestem w szoku :shock: Ale jestem blisko i służę pomocą ;:108 Nie nadwyrężaj nogi, rzepki to kłopotliwa sprawa bardzo :? Jutro uwolnię Cię od Amonagawy ;:306 ;:170 ;:167
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”