Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Witaj Maryniu,maj jest piękny w ogrodzie i te bzy ,moje rozkoszne marzenie ,można tak stać koło nich i wąchać ,wąchać ,wąchać ,piękny masz ten ogród,taki mój ;:168
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Witaj Maryniu, maj to najpiękniejszy i najbardziej pachnący miesiąc, widać to na Twoich zdjęciach, uwielbiam go ;:138
mooniczek
100p
100p
Posty: 105
Od: 21 mar 2014, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Przepiękne widoczki. ;:oj
Maryniu znasz może odmianę tych "cukierkowych" goździków? Strasznie mi się podobają. :)
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11393
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Kolejny fajny majowy dzień na łonie natury za nami...Do południa trochę chłodnawo ale później słonecznie i ciepło . :)

Annes77 tak, to Ice Cream , sprawdziłam bo kupowałam takowe :) Najpóźniej kwitną ze wszystkich moich odmian . ;:108

Obrazek
pierwiosnki kwitną nadal
Obrazek

Obrazek

Agnieszko dzięki za miłe słowa ! pierwiosnki to i moje ulubione rośliny choć niewiele jest takich , których nie lubię... :)

Obrazek

Martuś w naszych ogrodach teraz sielsko... zapach bzów i azalii oszałamiający!
wnet jaśminy,piwonie i inne ...wszak mamy maj ! ;:167
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Iwonko racja , tego miesiąca nie można nie lubić! Chyba wszyscy go uwielbiamy bo wszystko się budzi w naszych ogrodach po zimie i rozkwita a także pachnie .... :)

Obrazek

Obrazek

Moniczko goździczki są nn bo z B. Kupiłam je niedawno już na wiosnę . Mam nadzieję,że będą zimowały bo już inną odmianę z B. tego producenta mam drugi sezon. Kupiłam w ciemno !
jedne z ostatnich tulipanów
Obrazek

Obrazek

Wolusiu to kwiaty kaliny! :) Miło mi,że Ci się podobają moje zwyczaje , pospolite rośliny ! :)
A czym je karmię ...jak wszyscy,troszkę nawozów sypnę na wiosnę później gnojówki z pokrzyw bądź jakiegoś ptasiego granulatu zrobię... ;:63 no i podlewam !
Obrazek
rutewka orlikolistna tuż , tuż
Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Cudnie,jak w raju...a u mnie mokro i zimno :(
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Maryniu u Ciebie cieplej bo wielosił już kwitnie ;:oj bo te białe kwiatuszki to wielosił prawda?
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Iw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 942
Od: 4 sie 2008, o 22:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Marysiu, jakoś nigdy nie chciałam mieć wielosiłu, ale jak patrzę na zdjęcie Twojego białego to myślę, że się na niego skuszę :D .
Piękne zdjęcia, pięknych kwiatów ;:108
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Naprawdę u Ciebie wszystko szybciej kwitnie. Azalie, kamasje. Nawet masz już jarzmiankę :shock:
U mnie ledwo z ziemi wylazły
Uwielbiam ten Twój ogród.
Gęsty, z masa różnorodnych roślin
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11393
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Prognozy się sprawdziły! Znacznie chłodniej ..temperatura jeszcze spada i zaczyna padać deszcz!

Siedzenie w domu się zapowiada !

Obrazek

Dorciu nawet w raju bywa mokro i zimno ! :) Roślinom dobrze robi i przechłodzenie i deszczyk ... ;:333 A nam by się chciało tylko ciepełka ;:306 Takie słowa właścicielki równie sielskiego ogrodu to dla mnie radość prawdziwa! ;:196

Wczoraj i trawka doczekała się koszenia i ogólnie nie jest źle ! :) Po weekendzie była przydeptana nieco co widać na fotce ale się odniedała po nocy ...U mnie trawnik spełnia rolę bardziej użytkową niż ozdobną . Priorytet mają za to rabaty kwiatowe ...W moim ogródku ma być kwiatowo ale i trawki trochę też koniecznie ... :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

anym wielosił zaczął kwitnienie ponad tydzień temu !

Obrazek

2 w 1 ...naparstnica wbiła się w hostę nie wiem jak mi się uda rozdzielenie ich ale priorytet będzie miała hosta bo to ostatni hościany mój nabytek . Więcej już nie kupuję...mam ich wystarczająco dużo i teraz kłopot z miejscem a nawet podzielić to niektóre olbrzymki sprawiają mi kłopot! Chyba wykopię całość i dopiero rozdzielę ta hosta jest jeszcze młoda .Nie powinno być problemu a jeszcze niedawno rydel w ogrodzie był najlepszym moim przyjacielem..nie rozstawaliśmy się ! ;:173 A teraz jego miejsce zajął aparat fotograficzny! :)

Obrazek

najwcześniej zakwitł ...pierwszy odchodzi ...lubię fotografować przekwitające kwiaty i zadumać się chwilę... :?

Obrazek

Iwonko jesteś bardzo miła dla mnie ! ;:180 Moje fotki giną w tłumie forumowych pstrykaczy...
Wielosił taki sobie , wdzięczny, posadzony i rośnie bezproblemowo miałam wcześniej niebieskiego ale gdzieś wybył...

Obrazek

Obrazek

Gosiu mówisz,że szybciej u mnie wszystko ?? Bo ja u siebie chucham i dmucham i własnym oddechem je grzeję ! Całe dnie przebywam na działce bom czasowa bardziej !!! ;:306
Jarzmianka moja w glebie posadzona latem jeszcze ani myśli kwitnąć ! Ta jest zadołowana w doniczce od jesieni jak ją kupiłam. Pewno jeszcze "dopalacze" działają!
Niebywałą przyjemność mi sprawiasz swoimi słowami ! ;:196

Obrazek

Obrazek
hosty coraz większe
Obrazek

są i takie, które już o kwitnieniu myślą! ;:oj

Obrazek

moja goryczka biało-niebieska
Obrazek
czosneczek główkowaty się nazywa ?
Obrazek
ubiorek
Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Mario, jak nocka u Ciebie? Był mrozik? U mnie nie. :twisted: Pięknie kwitnie u Ciebie ubiorek i rośnie goryczka. Grzejesz swoje roslinki chyba oddanym gorącym serduszkiem ;:109
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Zimno jak nie powiem co :evil: Cały długi weekend zmarnowany, bo się nie dało wyjść do ogrodu, w dodatku znów bolą mnie kolana, więc w ogóle chęć do wszystkiego mi odeszła :evil: Nawet zdjęć ostatnio nie robiłam.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11393
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

Wiolu roślinki odwdzięczają się z nawiązką za oddane serducho!
Dla mnie ogród jest moim azylem a nie tylko jest mój ! :D

Ewciu ;:196 przykro mi,że niedomagasz! Ale te dolegliwości się biorą i z braku pogody i ;:3 . ;:108 Ogólnie wszyscy chyba odczuwamy bóle kostne wszelkiej maści! My z eM również! ;:131 Ale my mamy już swoje lata . Od kilku lat dolegliwość kolanową też mam , leczę się,łykam piguły i rehabilituję ale skutki marne!
Dzisiaj siedzenie w domu mamy zapewnione ale weekendowe dni poprzednie były ;:333

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Marpy kwiatki wiosenno-letnie ...CD

Post »

No faktycznie dziś maj sam siebie przeszedł. Jest obrzydliwie :D Ale i ja weekend majowy nie mogę zaliczyć do nieudanych, bo zrobiłam dokładnie to, co zaplanowałam.
Co do hossy i naparstnicy. Teraz jak będzie moko spróbuj zwyczajnie wyciągnąć naparstnicę. Powinno się udać :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”