U oster sezon 2012

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: U oster sezon 2012

Post »

Osterku szyj szyj i pokazuj, bo jak jak ta małpeczka od gapię i u siebie pewnie doszyję coś nowego ;:306
..ja z córci laptopa też nie umiem korzystać, małe toto i jakieś takie nie pozorne, a mój to mój :tan mój kochanek tyle kilometrów ze mną zrobił, pół czystolandii przejechał i jeszcze ma mi posłużyć bardzo długo, bo na innego to mnie teraz nie stać ;:224 ....ale u mnie pogoda się robi, że aż się chce oddychać ;:3
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

;:65
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Boguniu, szycie zawieszone z powodu braku weny ;:14 Ale w przyszłym tygodniu powinnam
ruszyć z kopyta ;:224 :uszy

Oj, dawno mnie tu nie było. Nie mam co zamieszczać, bo zdjęć nie mam czym robić. Szkoda,
bo migdałek tak pięknie kwitł :? Trudno, w przyszłym roku go złapię... mam nadzieję. ;:14
Wszelkie prace opóźnione, bo mąż byczy się w sanatorium a ja nie daję rady, zwyczajnie ;:108

Edit
-----
Udało mi się! Zalogowałam się kilka dni temu na forum fotograficznym, gdzie poprosiłam o pomoc w sprawie
awrii mojego aparatu: coś z czytnikiem w aparacie:
http://www.cyberfoto.pl/potrzebuje-pomo ... ost2035353
Dziś odczytałam podpowiedź. No i pomogło! Jutro idę porobić na bieżąco fotki; może uda mi się coś powklejać.
Gdybyście mieli jakieś problemy z aparatem, polecam tę stronkę.
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: U oster sezon 2012

Post »

Super, że udało Ci się naprawić aparat!! Współczuję braku pomocnika,
ale może jak wróci będzie tak wypoczęty, że odpłaci swoją nieobecność z nawiązką!! ;:138
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Przywieźliśmy banitę w czwartek. Bardzo żałuję, że popsuła się pogoda nad morzem, bo uciekaliśmy z Dziwnówka
bez żalu. Wygoniło nas okropne, przejmujące, zimne wietrzysko. Na początki kwietnia nie było już wielu pokoi
do wyboru, a wybieraliśmy jak najtańsze. Padło na pokoik w Pobierowie, jak najbliżej Dziwnówka. Okolica cudowna,
las, gospodarze niezwykle mili, otoczenie spokojne, ciche. Pokoik czteroosobowy, przytulny i choć maluśki,
mieściliśmy się spokojnie w piątkę. Mieszkaliśmy w pokoju z małym tarasem, ale co z tego skoro nie dało
się na nim siedzieć z powodu zimna :evil: Pierwszy dzień było słoneczny i ciepły w porównaniu z wieczorem:

Obrazek Obrazek

I oczywiście migawki znad morza:
synuś z żoną, nasze Przylepki i dziadki :tan :lol: 8-)

Obrazek Obrazek

Atrakcje dla dzieci były najważniejsze.

Obrazek Obrazek

Nie przygotowałam się na aż taki ziąb: dobrze, że w aucie były pozostawione przez dzieci kurteczki i kubraczki.
Wyjeżdżaliśmy bez żalu. A po drodze takie widoczki:

Obrazek Obrazek

Te korki powtarzały się na całej trasie: Szczecin - Świnoujście. Na wysokości Klinisk się skończył.
Ale szczerze: nie rozumiem mechanizmu powstawania korków: nie było żadnej uzasadnionej podstawy, by one się pojawiły.
Żadnych zawalidróg, żadnych przebudów dróg ;:14 ! A korki powstawały i wprawiały kierowców we wściekłość ;:131

A żeby tego postu nie uznano za offtop ;:202 , parę fotek z ogrodu:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I na razie dość. Wczoraj pod nóż poszła trawa niekoszona jeszcze w tym roku:

Obrazek Obrazek

Uwielbiam maj, wszędzie cudownie pachnący bez:

Obrazek Obrazek

I tak szczerze powiedziawszy: nie lubię stąd wyjeżdżać na dłużej ;:224 . Dlatego moje wyjazdy to dwu-,
trzydniowe wypady. Najdłużej na tydzień. A koty i pies to dobry pretekst by od tych wyjazdów się wykręcić :;230
Awatar użytkownika
colli28
500p
500p
Posty: 908
Od: 2 cze 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zach-pomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

No to już wiem teraz dlaczego cie nie widziałam zapomniałam że wyjeżdżacie:) ładnie na ogrodzie kolorowo:)muszę wpaść po mojego kwiatka ;:7 jakie fotki macie super a szczególnie ty i twój m rewelacja:) ;:63
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Wandziu :wit
Czytam, czytam choć w ciszy siedzę... Jesteś naprawdę wielka! ;:196
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
Beatrice
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2037
Od: 24 maja 2009, o 21:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: U oster sezon 2012

Post »

Wandziu, wcale się nie dziwię, że nie lubisz wyjeżdżać...bo i po co :) cudnie już u Ciebie, zmiany masz na plus niesamowite, to już inna działka niż na początku twoich wątków ;:138 ;:138 ;:138 mam nadzieję że parę chwostów ode mnie też żyje :)
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Dziewczynki ;:196
Oluniu, pamiętaj o zasileniu tych bidulek, bo ja nie umiem jakoś tak z czułością ;:131
Agnieszko, ;:138 ;:138 ;:138 , jak się cieszę! Zastanawiam się, dlaczego wciąż mam
coraz mniej czasu! A tęsknię za Waszymi wątkami, :oops:
Beatko ;:173 ;:138 , wszystkie hosty mają się dobrze, choć u Ciebie były bardziej imponujące.
W piątek byłam u synusia ale zapomniałam zajrzeć na Twoje stare śmieci. Ciekawa jestem, czy tam
coś z tego piękna Twojego "raju" zostało.
Dzięki Wam za dobre słowo ;:3 ;:173
Dzisiaj Stasiu wygolił moją część ogrodu z rabatami, ale kiedy będzie tak, bym była zadowolniona?
Nie mam czasu na ogród, bo stale mi coś wypada. Taki mały przykład: od dwóch miesięcy czekam na ortopedę. W piątek pojechałam na Arkońską po wyniki rezonansu, a dzisiaj na 13.15 do lekarza. Wyszłam dopiero przed 15.00.
Dzieci ze szkoły zabrałam przed 16.00 a Stasiu na 16.50 dentysta. Na 19.00 miałam umówione spotkanie i 21.00 w domu!
I dzień zleciał! I tak zlatuje dzień za dniem. :evil:
Dni przepływają między palcami i nic na to poradzić nie mogę ;:202 ;:185
Więc nie planuję niczego: cieszę się z tego, co uda mi się zrobić. A jak nie uda, też nie powód do rozpaczy.
Udało mi się jedynie posadzić groch i bób. Pomidorki czekają na folie (zapomniałam zamówić ;:202 !)
Może jutro go zmierzę i zamówię?
Dobranoc Kochani
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Kilka dni mnie nie było, ale po prostu totalny brak czasu :cry:
A poza tym było okropnie: wczoraj choć wiatr był cieplejszy to pogoda była pod psem:

Obrazek Obrazek

U nas sporo się działo; po pierwsze mamy dwóch nowych członków rodziny: urodzone wczoraj :lol:
dwóch chłopaków :)
Obrazek Obrazek

Po drugie: udało mi się doprowadzić jako tako huśtawkę do huśtawkowego wyglądu:

przed Obrazek Obrazek

i wczoraj: Obrazek

Kiedy siedziska będą zamontowane z resztą - nie omieszkam pstryknąć fotki.
Kilka lat temu miałam dziwną przypadłość: w szmatlandiach za kilka złotych wyszukiwałam zasłony
w bardzo dobrym stanie, niektóre jeszcze z metkami , nie wiem po co, bo ich nie używam. Okazało
się, że znalazła jedna z nich zastosowanie. Rozprułam ją na pół i z jednaj połowy wyszły siedziska do
podwójnej huśtaweczki, a z pozostałej części uszyję nowy pokrowiec na huśtawkę zieloną.
Jak nie zapomnę fotnąć huśtawki, wkleję zdjęcie z końcowych efektów.
Idę jeszcze obszyć drugą huśtawkę: przebywanie na dworze nie służy żadnemu sprzętowi, ale huśtawek
nie mam gdzie przetrzymywać i zaraz widać na nich "ząb czasu" i wpływ słońca :evil:

Zamówiłam folię na namiot :roll: W piątek odbieram i może uda się go pokryć, pomidorki, papryka czekają.

Idę popracować :wit Życzę spokojnego i słonecznego dnia ;:138

Doklejam gotowca:
Obrazek

Teraz przypomniało mi się, że mam sprzed czterech czy pięciu lat fotele bujane, którym też
należałoby wymienić pokrowce, bo z jednego "spadł" mój mężuś. Materiał spłowiał i nie wytrzymał ;:306
Niewiele z nich korzystałam, czas zacząć 8-)
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Wczoraj poszyłam ale nie miałam czasu na wklejanie nowych fotek. Nadrabiam dziś:
na zdjęciu nie widać, jak bardzo wypłowiałe i brudne jest to poszycie.

Obrazek
Naszyłam nieużywaną już zasłonkę. Nie przypuszczałam, że będzie tak prześwitywać, ale jest
po deszczu i przykleiła się do spodu ;:131 , więc może dlatego:

Obrazek Obrazek

I na razie musi starczyć. Mam za dużo pracy, żeby się roztkliwiać nad ozdóbkami.
Towarzyszyły mi rudzielce, najpierw czekały za oknem, żeby je wpuścić do mieszkania, potem
wspierały mnie dzielnie mrucząc który głośniej:

Obrazek Obrazek

Musiałam narzucić na sofkę stare prześcieradło, bo Niunia po porodzie skacze gdzie się da i zabrudziła
mi już łóżko ;:185 Ale kotkom starocie nie przeszkadza ;:333

Te rudzielce są cudownymi kotami. Są niesamowicie mizialskie, bardzo wzajemnie przyjacielskie i opiekuńcze.
Nigdy nie widziałam żeby z sobą walczyły, choć to samce już dwuletnie. A były takie maniusie ;:oj :

Mówiłam już, że kocham maj?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek :heja
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: U oster sezon 2012

Post »

Fajnie Ci wyszło te obszycie tych bujawek!! Na tą większą przydałby się materiał z bardziej wyrazistymi kolorami, jak w tamtych!!
Awatar użytkownika
colli28
500p
500p
Posty: 908
Od: 2 cze 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zach-pomorskie

Re: U oster sezon 2012

Post »

Ale tęcza:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”