Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agniesiu ja niezmiennie zachwycam się pełnikiem no i zakupy rewelacyjne ;:215 u mnie ich brakuje dlatego tak bardzo cieszę się ze zdjęć z ich udziałem ;:138
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3963
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, wszystko rośnie jak burza, zwłaszcza chwasty :wink: U mnie pada, pada i pada.
Pozdrawiam - Justyna
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Śliczny skalniaczek, czy ta trawka za żurawką to może turzyca złota, bardzo mi się podoba, taka wyprostowana. :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Niesprzyjająca pogoda pozwala na siedzenie przy kompie i nadrobienie zaległości .Nie ma co na razie robić na łonie natury :wink: Ogródek poszedł w odstawkę na razie chociaż w przerwach między deszczami zaglądam ,żeby zrobić bieżące fotki . Biedne azalie teraz kwitną, a tu deszczowo i nie można sie nacieszyć ich kwiatami ,bo wyglądają jak zmokłe kury ;:174
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Danio
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 8 lis 2006, o 18:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Skalniak pięknie się prezentuje. Niezwykle kolorowo masz na rabatach.
Zaskakujące sasanki, maja i nasienniki i jeszcze kwiaty. One tak same z siebie, czy coś im zrobiłaś :wink: ?
Pozdrawiam Dorota
Żyjesz tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, to wystarczy /Joe E. Lewis/
Ogród za borem
Ogród za borem cz. 2
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8924
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Nowe azalie! ;:oj Prześlicznej urody wybrałaś odmiany. Patrząc na Twoje nabrałam ochoty na kolejne. Chociaż biedronkowy rodek wciąż stoi na balkonie i czeka na przeprowadzkę. Nie przeszkadza mu to jednak w kwitnieniu. Chyba poczekam z wysadzeniem aż przekwitnie.
Awatar użytkownika
baasik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2472
Od: 29 sie 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań i nie tylko :)

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Sasanki cudne, ja nigdy nie mogę dorobić się tak dużych kęp ;:185
Awatar użytkownika
dusza001
200p
200p
Posty: 306
Od: 6 lis 2012, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

:wit hejka śliczne azalie kopiłaś ładne kolorki maja, a rabaty tak ładnie wyglądają są pełne różności :)
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna, powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
Jestem Ania Witam serdecznie i zapraszam
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Ogródek AGNESS

Post »

:wit

Aguś, ogród w deszczu wygląda równie pięknie, choć wiadomo że wolimy słoneczko :) Cudnie ci sie zurawki rozrosły ;:138
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agnieszko :D
Przyszedłem sprawdzić czy Twój ogród nadal 'trzyma formę'....., to żart bo przecież nie wątpiłem ani przez sekundę że zobaczę go w wyśmienitej kondycji, to wielka przyjemność móc znowu po nim się przechadzać. Przyciągnęły mnie najbardziej rh, 'doglądam' ich we wszystkich zaprzyjaźnionych ogrodach, to moje najukochańsze rośliny. Azalia 'Cannon's Double' którą kupiłaś, jest szczególnie piękna kiedy jej kwiaty ułożą się w ogromne zwarte kule, mam ją również.
Tak miło u Ciebie w wątku, okraszonym doskonałymi zdjęciami jest spędzać czas, przychodzą tu chętnie wszyscy forumowicze.
Wszystkiego dobrego na dalszy sezon, będę zaglądać :D

Pozdrawiam Tomek :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aniu bardzo się cieszę, że lubisz spacerować po moim ogródku, zapraszam serdecznie :D
Sasanki bardzo lubię w każdej fazie rozwoju.... w tym sezonie bardzo długo utrzymują kwiaty. Przez ulewy trochę się powykładały, ale mam nadzieję, ze gdy wyschną to ładnie się podniosą....

Reniu bardzo się cieszę i serdecznie zapraszam :D
Kolorowo jest w tej chwili bardzo.... deszcz jeszcze bardziej wydobywa te intensywne odcienie....

Jolu cieszę się, że u Ciebie w ogródku wszystko w porządku... u mnie dziś padał grad, ale na szczęście nie uszkodził roślin. Przez silny wiatr i ciągłe ulewy szybko brzydną kwiaty rododendronów.... brązowieję i opadają... mogłoby się wreszcie ocieplić, bo te piękne krzewy można podziwiać tylko przez szybę....
Ola ucałowana i bardzo dziękuje ;:196

Aguś ciesze się bardzo, że jesteś. Zastanawiałam się czemu znikłaś.... mam nadzieję, że już wszystkie kryzysy za Tobą ....Masz rację, że po deszczu zawsze przychodzi słońce... i dotyczy to nie tylko pogody ;:196
Dziękuję za miłe słowa o ogródku :D

Agusiu bardzo dziękuję ;:196 fajnie spędzamy wspólny czas... szkoda tylko, że pogoda nie dopisała...

Gabisiu bardzo się cieszę, że widoczki przypadły Ci do gustu ;:167

Robercie dziękuję :D
Faktycznie i hosty i żurawki czują się wspaniale przy takiej ilości deszczu.... rosną jak szalone.... żurawki w tym roku to prawdziwe kapuchy ;:oj

Marysiu dziękuję Ci bardzo, miło mi, że podoba Ci się ;:196
Ja rabatki poszerzałam tylko troszkę, tak aby roślinki nie wychodziły na trawnik, żeby nie masakrować ich przy koszeniu. Zależało mi na tym, żeby była wysypana korą granica pomiędzy roślinkami a trawą. Tak, ze niestety miejsca na nowe nasadzenia nie udało się znaleźć...

Aniu pełniki bardzo lubię, przypominają mi wielkie kaczeńce , którymi zawsze bardzo się zachwycam :D
Z zakupów cieszę się niesamowicie.... już od kilku sezonów chciałam dosadzić kilka azalii, ale zawsze powstrzymywał mnie brak miejsca...

Justynko u mnie podobna aura.... też ciągle pada.... a dziś to już w ogóle szaleństwo.... było wszystko..... na przemian deszcz, grad, grzmoty i słońce.... i tak w kółko :roll:
Mam nadzieję, ze wreszcie pogoda się poprawi, bo ileż można podziwiać świat przez szyby...

Kasiu trawka to Trzęślica modra, ładnie rośnie w kępce , nie rozłazi sie :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jadziu mam nadzieję, że pogoda wreszcie zacznie się poprawiać ... wyjątkowo brzydki mamy maj w tym roku.... Brakuje mi pracy w ogródku.... jakoś tak smutno się robi siedząc cały czas w domu...
Moje rododendrony tez mają biedne kwiatuszki.... brązowieją od deszczu i strącane są z krzaczków przez wiatr...

Dorotko dziękuję ;:196
Sasanki faktycznie wyjątkowo długo trzymają kwiat w tym roku.... fajnie wygląda ta mieszanka kwiatów i nasienników w jednym ...
Ja również pozdrawiam :D

Izuś zakup kilku krzaczków azalii chodził za mną już od 3 sezonów i ciągle nie mogłam znaleźć na nie miejsca..... ale w tym roku mnie oświeciło :wink: :lol:
Odmianami i ja jestem zachwycona :D
Fajny pomysł z wysadzeniem rodka, gdy już przekwitnie.... masz pięknie ukwiecony balkon i cały czas śliczny widok :D

Basiu u mnie, na niezbyt zasobnych w składniki odżywcze piaskach, sasanki świetnie się czują, więc szybko przyrastają....

Aniu dziękuję :D
Azaliami bardzo się cieszę, zachwycona jestem odmianami, które udało mi się upolować ... jeszcze czekają na posadzenie, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będą zdobiły ogródek...

Aguś żurawki w tym sezonie rosną jak na drożdżach.... pasuje im taka duża ilość deszczu.... porosły wielkie jak kapuchy :lol

Tomku witaj, cieszę się bardzo, że Cię widzę :wit
Dziękuję bardzo za miłe słowa, ciesze się, że mój ogródek nie rozczarował się.... Rh zakwitają coraz piękniej.... troszkę przeszkadza im w tym nienajlepsza pogoda, ale mam nadzieję, ze wreszcie się rozpogodzi i będziemy mogli się cieszyć tymi wspaniałymi krzewami :D
Cannon's Double zachwyciła mnie najbardziej ze wszystkich moich zakupów.... a na dodatek delikatnie ale pięknie pachnie :D

Rododendrony mimo nie najlepszej pogody dają radę :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
baasik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2472
Od: 29 sie 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań i nie tylko :)

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No właśnie, a u mnie gleba ciężka, gliniasta :( Muszę więc pomyśleć o wymieszaniu jej z piaskiem (dla sasanek) ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”