Roślinnik balkonowy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin01988
500p
500p
Posty: 643
Od: 23 gru 2010, o 21:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Fajnie kolorystycznie zestawiłaś tą petunie niebieską i lobelię bardzo ciekawie to wygląda :D
Awatar użytkownika
nikka83
200p
200p
Posty: 214
Od: 2 kwie 2014, o 07:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

emka29 jak ci ładnie wiciokrzew zaczyna kwitnąć ;:oj
emka29
200p
200p
Posty: 345
Od: 8 lip 2012, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Patrycjo dziękuję za miłe słowa :oops: rzeczywiście dziwna ze mnie miastowa :wink: piekę swój chleb, robię przetwory i nalewki, właśnie nastawiłam syropy z pędów sosny i kwiatów czarnego bzu, na balkonie zamiast leżaka i grilla mam roślinnik :;230 i dobrze mi z tym :D
Madziu ;:108
Marcin moje ulubione kolory to fioletowy i niebieski, więc jak idę na zakupy kwiatowe, to widzę tylko rośliny w tych kolorach :wink: w tym roku zauroczyła mnie jeszcze żółta surfinia, ledwo ją widać na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z całej kompozycji, cieszę się, że Tobie też się podoba ;:333
Monia na wiciokrzew czekam z zapartym tchem, uwielbiam ten zapach, ale przy braku słońca to sobie jeszcze poczekam :(

Jako że na balkon wyszłam dziś tylko żeby w tempie ekspresowym sprawdzić stan roślin i zerwać sałatę do obiadu, to poprawiam sobie humor, wspominając "lepsze" czasy :)

Obrazek
niecierpek walleriana, jakoś w tym roku nigdzie na nie nie trafiłam, a te różyczki są takie urocze :)

Obrazek
lilak Meyera, przetrwał na balkonie tylko 2 sezony, ale ten zapach! jak kiedyś będę miała ogród... ;:224

Obrazek
lewizja też była piękna, ale nie przetrwała zimy :|

Obrazek
lubię robić skalniaki, a co :wink: a w rogu balkonu możecie dojrzeć prototyp pionowej grządki ;:306
Pozdrawiam, Marta
Roślinnik balkonowy
Awatar użytkownika
maja79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1924
Od: 8 maja 2011, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielin Zachodniopomorskie

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Cudowny balkonik,taki przejrzysty ;:138 ;:196 Żółta Surfinia ;:167 też postawiłam na nią w tm roku ;:167
Skalniaczek bardzo mi się podoba,będę częściej przychodzić posiedzieć sobie wśród takich pięknotek ;:333 ;:167
emka29
200p
200p
Posty: 345
Od: 8 lip 2012, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Witaj u mnie Maju, cieszę się tym bardziej, że wielokrotnie w przeszłości piłam kawę poranną na Twojej werandzie i marzyłam sobie :wink: sama sie zdziwiłam, że mi się zółta surfinia spodobała :D zdjęcia skalniaka archiwalne, teraz mam tylko ten okrągły po "remoncie", są w nim m.in. rojniki i skalnica, przymierzam się do kolejnego, ale na razie w przeznaczonej na niego skrzynce rośnie sałata ;:306 Zapraszam ;:7
Pozdrawiam, Marta
Roślinnik balkonowy
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Kurcze co wejdę na wątek to żółta surfinia ;:306 chyba muszę sobie kupić żeby nie odstawać od reszty balkomaniaków ;:224
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
maja79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1924
Od: 8 maja 2011, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielin Zachodniopomorskie

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Monisiu ;:196 jest piękna,kup sobie koniecznie ;:167 ;:333
na pewno gdzieś ją upchniesz ;:306 ;:306 ;:306 Dasz rade wierzę w Ciebie,ja już nic nie wciskam,bo mój M przypomina mi,
że weranda jest dla nas a nie dla kwiatów ;:306 ;:306 ;:306 ciągle narzeka,że jest coraz ciaśniej :;230
Przesadza jak zwykle :tan
Awatar użytkownika
piortkowice
1000p
1000p
Posty: 1077
Od: 13 sty 2013, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Konin

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Marto gdzieś Ty to wszsystko upchnęła :;230 :;230 Kreatywna kobitka z Ciebie :D Ja tez jestem z tych piekących chlebek i robiacych naleweczki ;:215
Syropek z sosny też jest ale jeszcze z bzu nie zrobiłam, ale zbiorę z ogrodu bo mam swój więc problemu nie ma , niech tylko przestanie padac. Będę stałym bywalcem na Twoim ogrodzie bo warto ;:180
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Witaj :) mały balkonik ale widzę że wykorzystany idealnie :) roślinki rosną lepiej niż niejednemu w ogrodzie :)
welkam
1000p
1000p
Posty: 1491
Od: 24 maja 2009, o 22:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Skalniak ... boski ;:108
Pozdrawiam i zapraszam
Historia pewnej donicy
Moje storczyki
emka29
200p
200p
Posty: 345
Od: 8 lip 2012, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Trzynastko witaj, miło mi, że do mnie zajrzałaś:)
Monia specjalnie dla Ciebie jeszcze jedno zdjęcie żółtej surfinii, żeby Ci pomóc podjąć decyzję ;:306

Obrazek

Patrycjo w tym roku i tak mam luźniej na balkonie, da się nawet spokojnie obrócić bez potrącania doniczek, co w przeszłości nie zawsze było możliwe ;:306 mój Ł się przyzwyczaił i sam polubił roślinki i nawet czasem sam coś kupi balkonowego :)
Welkam dziękuję, mam nadzieję, że w tym roku moje rojniki też będą tak kwitły, na razie się nie zanosi, a widzę, że Twoje już gotowe do kwitnienia, z tego co pamietam, to zwykle w lipcu mi kwitną, także mają czas :)
Pozdrawiam, Marta
Roślinnik balkonowy
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

O ty kusicielu :;230 jak możesz tak bezwstydnie mnie namawiać ;:224
A najgorzej że to działa ;:306 w przyszłym tygodniu skoczę po doniczki i do ogrodniczego :uszy
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Roślinnik balkonowy

Post »

Żółciutka bardzo ładna :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”