Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewa2019
1000p
1000p
Posty: 1167
Od: 6 sty 2012, o 21:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Przecudny ogród-mieszkasz nad rzeką, jeziorem-zauważyłam wieczną "migłę" (mgłę) :D
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Kasia - nawozy i woda i ruszy :D

Ewa - a gdzie tam broń Cię Panie Boże nad rzeką, mam wodowstręt :roll: dużo podlewam i odpowiednie ustawienie światła :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

usta milczą, dusza śpiewa , usta milczą świat rozbrzmiewa , lecz dziewczyna nie słyszała tańcem już zajęta ..........
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

w tańcu komuś zaśpiewała to co tak pamięta

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tutaj ten szary fotel rzeczywiście jest z mercedesa :;230
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Ja na wiosnę nawaliłem obornika a potem leję saletrę. Ale, że mamy połowę prawie lipca to masz jeszcze miesiąc na odżywianie, potem niech odpoczywa to tak trochę obornika można mu dać/ lub nawalić na szybko azofoski. Główny atak zaczniesz na przyszły sezon :uszy

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Witaj,
Wreszcie się 'oficjalnie' tu wybrałam, bo Twój wątek przeglądam od czasu Theresy Bugnet :wink: . Kupiłeś już?
Powiem tak: od lat myślałam, że chaos w ogrodzie to moja "demona", bo wszyscy co u mnie bywali, jakoś dziwinie milkli, po jego obejrzeniu, a tu masz, ktoś mnie wyprzedził i to jak ;:138 ;:138 ;:138 . Żarty na bok; podoba mi się Twoje podejście do ogrodu; nic na siłę. Mówiąc krótko: tak trzymać!!!. Ja ostatnio, jakbym stępiła pazurki i złagodniała (pierwsze - może, drugie - nic z tego ;:185 )i zaczęłam "wygładzać" ogród. No cóż, latka lecą i poglądy się zmieniają, widzenie przyrody widać też.
A za tytuł wątku masz u mnie 'Mistrzostwo świata' - ten pierwszy oczywiście :;230 , chociaż aktualny też może być ;:108 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Cześć Ania :wit

Nie, jeszcze nie kupiłem tej róży, której taniec w sercu moim święty spokój zburzył :lol: jest na liście / oraz trochę więcej, następuje tylko pytanie gdzie to posadzić.
Co do ładu i porządku to nigdy nie będzie, będzie jeszcze większy busz. Coraz więcej w tym grajdołku jest ptaków i owadów. Tam wysoko jest taki sznurek / lina / po której ma się piąć dławisz wysoko z 3-4 m nad ziemią. Siedzą tam wróble, pikują jaskółki i obok lub czasem i tam siedzą dwa dzikie gołębie, które przylatują tutaj od kilku lat. Gniazdo mają na świerku. Chcąc poprawić naturę byłbym głupcem, zrobić z niej zamknięty układ byłbym idiotą, spróbować ją okiełznać byłbym gamoniem :lol: pod linijkę , keramzyt itp byłbym egoistą. Nie kłócę się już z naturą, ogród nie tylko służy mi, ale całemu bio-systemowi.
Nie zmieniaj nic, a jak komuś się nie podoba lub kręci głową no cóż powiedz, że Alberta Einsteina też mało kto rozumiał :;230
,,Są dwie dro­gi, aby przeżyć życie. Jed­na to żyć tak, jak­by nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko. ''


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
hela druga
50p
50p
Posty: 89
Od: 6 wrz 2011, o 15:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Równina Świdnicka na Dolnym Śląsku

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Pulpa222 pisze:Witaj,

Powiem tak: od lat myślałam, że chaos w ogrodzie to moja "demona", bo wszyscy co u mnie bywali, jakoś dziwinie milkli, po jego obejrzeniu... .
No to witaj w klubie.
Mnie cieszą wszystkie poszczególne płatki i ogonki ale nie mam głowy by spojrzeć po całości na kompozycję. Taki typ.
Jutro - legendarna kraina gdzie znajduje się 99% całej ludzkiej produktywności, motywacji i osiągnięć. /za kwejkiem/
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Myślałam, że u Ciebie miejsca jest jeszcze dużo i że możesz się "rozwijać". Tak to widać na zdjęciach. A tu się okazuje, że niekoniecznie :cry: . Ja próbuję znaleźć miejsce na jakieś 2 'jadalne' róże pnące i trochę to czarno widzę. Ale, jak siebie znam, to i tak je kupię :tan . Jak w głowie zaskoczy, to nie ma zmiłuj. A galaretka z płatków róży wyszła odlotowa.
Widzę u Ciebie mnóstwo róż; masz cięższą glebę, czy je podkarmiasz?. Bo moje bez obornika, nie chcą ze mną gadać.

...Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna, powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanica profesjonaliści...
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zamiast Mercedesa kupa zielska -czyli na co szły pieniądze

Post »

Jedne rosną na piachu ,a najlepsze są na glinie ,wymieszanej z obornikiem, humusem liściowym w półcieniu. :D Najlepiej od razu przygotować dobrze miejsce/ wybrać odpowiednią sadzonkę a potem na szybko, byle jak na prędce to nieciekawie wygląda, coś o tym niestety wiem :lol:
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”