Zadbajmy o zdrowie

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Ja też poproszę...o www...
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Anuś zobacz ilu masz 'słuchaczy' ... i Ty się pytasz czy pisać???
No pewno że pisz!!! czekamy :)
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6516
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

O rany, a ja do tej pory nie przyznawałam się, że niemal nie pijam mleka :lol:

Teraz już mogę głośno powiedzieć: nie pijam mleka, bo nie lubię! I jakoś mi to nie zaszkodziło (nie-picie mleka, a nie głośna deklaracja :D). Czyli jestem żywym potwierdzeniem rewelacji z odnośnika :lol:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22038
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Od urodzenia jedna z moich córek piła PROSOBE - ohydne świństwo z ...soi.
Ale nie miała wyjścia... musiała i polubiła .
Wszyscy wokół krzyczeli te paręnaście lat do tyłu,że mleko to trucizna tak samo jak cukier
i zalecano dietę z uwzględnianiem produktów z soi.
Na szczęście skończyło sie u mojej córki wyłącznie na mleku z soi.
Kiedy zaczęłam włączać inne produkty ,PROSOBE zostało z czasem całkowicie wyparte z jadłospisu.
Nie zna również smaku prawdziwego mleka ,ma się całkiem dobrze .
:D
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

http://www.eioba.pl/a84988/aspartam_rakotworcza_slodycz

Nie wiem czy dalej wklejać linki czy sami poczytacie na eioba o różnych takich ciekawostkach?
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Post »

Czytam z uwagą to co piszesz Aniu i mam nadzieję, że znajdę tu radę jak pozbyć się resztek zaśmiecających mój organizm.

Nie jadam wędlin, mięs itp. Jeżeli już to skubnę okazyjnie raz na kilkanaście dni. Myślę, że i to mi z czasem przejdzie. Gdybym mieszkała zupełnie sama to nawet bym w sklepach nie odwracała głowy w stronę stoisk mięsnych. Nie jadam cukru - niczego nie słodzę i nie solę bo i po co? Kiedyś natknęłam się na stwierdzenie, że warzywa i owoce są na tyle słodkie i słone, że człowiek nie powinien ich w ogóle doprawiać tymi dodatkami. Nie znoszę napojów gazowanych, raz w miesiącu skuszę się na łyk wody naturalnie mineralizowanej (mam taką nadzieję że tak jest np. Muszyna), nie tknę kolorowych napojów gazowanych, nie potrzebuję ich. Zajadam się sałatkami, pomidorami, ciemnym chlebem, owocami itp. W sklepach wyszukuję produktów z minimalną ilością ulepszaczy, a najlepiej takich, które nie mają żadnych konserwantów. Ale to prawie bajka...trudno o takie produkty. Nawet jajek nie kupuję od kur, które były męczone okrutnie w klatkach tylko od chłopa ze wsi bo widzę, że u niego stworzenia spacerują sobie po polu.
Mieszkam na wsi i niestety widzę co robią rolnicy mający duże ilości ziemi. Nawet ogórków w tym roku nie udało mi się kupić dobrych, a brałam prosto z pola niby nie pryskane po sąsiedzku....Nie wiem czym je karmili bo były koszmarnie niedobre i puste w środku.
Nie jestem w stanie nawet czytać o tym jak jest przetwarzane mięso z tych biednych zwierząt.

Czekam na dalszy ciąg, Ewa.
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Ewo twój sposób odżywiania jest dobry,ale nawet w takim jedzeniu są :metale,resztki pestycydów,nawozów i td.Myślę,że poczytaliście różne mądrości na eioba.pl i wiecie,co unikać :twisted: ,bo co jeść to za wiele tam nie ma :lol: :lol:

Każdy posiłek to duży wysiłek dla organizmu,szczególnie jak zawiera dużo węglowodanów .Często czujemy znużenie po obfitym jedzeniu ,bo organizm całą swoją energię kieruje na trawienie.Dlatego powinniśmy dostarczać mu produkty niezbędne do życia,a nie zaśmiecać balastem typu słodkie :wink: .

Jak się pozbyć tego naszego grzybka?Pijąc miksturkę na czczo ...Ma ona za zadanie goić uszczerbki najpierw przełyk i żołądek,potem po kolei dalej.
Gdy wyleczymy nadżerki w jelitach,wtedy organizm wzmocni się sam na tyle,że wygoi nadżerki w płucach i pozbędziemy się alergii :lol:

Forum o którym mówiłam przechodzi reorganizację jutro ma być wiadomo co i jak dalej ,więc dam przepis na miksturkę przyrządza się wieczorem,a pije nad ranem i tu jest cały minus,bo musi być ze 2 godziny przed jedzeniem,żeby składniki jej mogły goić.A co jest w składzie dla dorosłej osoby:
jedna łyżka oliwy z oliwek
jedna łyżka soku z cytryny
łyżeczka wody przegotowanej
łyżeczka soku z aloesu takiego z apteki np.firmy Natura styl

Prawda,że proste :lol: :lol: :lol: Do tego dobrze jest na początku dołożyć bakterie lacidofilne np trilac lub inne z apteki .
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Post »

No niestety, mam coraz mniej pomysłów na to co jeść żeby było w miarę zdrowo. Czego nie wezmę w sklepie do ręki to jakieś cudaczne składy.
Jutro kupię brakujące składniki i zrobię sobie miksturę. Jak długo należy to podjadać?
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2338
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Post »

Bardzo ciekawy temat. Z niecierpliwością będę czekać na cd. Dzisiaj nie mam wiele czasu ale niebawem napisze o swoim problemie.
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Ja biorę od grudnia i chyba nie przestanę :lol: :lol: :lol: ,bo czuję,że jakbym przestała, to jedzeniem znowu się zaśmiecę :wink: i stare choróbska wrócą ,a tak jest coraz lepiej.Zasadniczo cykl trwa 3 lata po tym okresie zarodniki grzyba we krwi giną.Ale z tego co wiem to jak ktoś da radę pić parę miesięcy to i potem nie przestaje.Twórca mikstury pije już parę lat.Co jest dobre to to,że inaczej się przechodzi różne choroby na tej miksturze,mniej boleśnie,mniej uciążliwie,szybciej. :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”