Mój storczykowy kącik :) cz. III

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Ja ostatnio też przymierzałam się do takich gałązkowych, ale jakiś chłopaczek z obsługi zapytany przeze mnie o cenę powiedział, że " te gniazda..." ileś tam kosztują. I od tamtego momentu nie mogłam pozbyć się uczucia, że trzymam gniazdo w ręku... Ostatecznie odłożyłam z niewielkim obrzydzeniem :;230 (może mam skrzywienie, ale ja po prostu skojarzyłam z takim gniazdem które spadło z drzewa i w którym leży martwy pisklak itp. :roll: ).
No tak czy inaczej, te ażurkowe na pewno ładniejsze, bardziej eleganckie no i oddychające ;:333

To kiedy będziesz je już miała na półeczkach? :D
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

hehehe... gniazda to trafne określenie :wink: Kasiu nie wiem jak szybko mi je wyślą, ale w przyszłym tygodniu powinny być :wink:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Super, będę niecierpliwie oczekiwać fotek ;:65
Awatar użytkownika
michal32524
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 12
Od: 12 sty 2014, o 20:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Hej Aniu , mam do ciebie pytanie Czy opłaca się kupić tego mini marka, który jest na allegro ?
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Michale nie śledzę teraz zbyt często wystawianych aukcji na allegro, więc nie mam pojęcia co jest do kupienia :wink: ciężko powiedzieć tez czy się coś "opłaca" bo przez internet nie sposób ocenić stanu ani kondycji rośliny, można poprosić o dodatkowe zdjęcia ale to zawsze w jakimś stopniu loteria. Nie wiem też co lubisz, jeśli jesteś sympatykiem dużych kwiatów to MM nie przypadnie Ci do gustu, jest drobniutki, także.. nie do mnie należy ocena czy zakup się opłaca :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Aniu, świetny pomysł z tymi półeczkami ;:215 Bardzo mi się podoba ;:63 Na parapecie widzę piękne kwitnienia ;:138
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Aniu piękny pokój widać że kwiaty jak zawsze będą miały u Ciebie dobrze :wink: Świetny pomysł z tymi półkami.
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Ananas, Edyta, Wiki - dziękuję Wam pięknie ;:196 półeczka spełnia swoje zadanie, choć zasłony niestety ograniczają lekko ilość docierającego do niej światła..

Dokupiłam osłonki, ogólnie jestem zadowolona, choć liczyłam, że te parapetowe będą nieco wyższe by zasłonić doniczkę a są ledwo ledwo :roll: plus jest taki, ze są dość szerokie i "naciągają się" ;:306 więc między duże storczyki mogłam jeszcze powtykać te mniejsze :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Na półki kupiłam takie okrągłe misy..

Obrazek Obrazek


Zastanawialiście się także czemu mój Magical jest taki jasny ;:306 a no chwilę już kwitnie a po drugie kwiaty są skierowane do syzby, wiec zwykle udawało mi się go przypadkiem złapać w kadr od tyłu :) Tu widać kwiaty i z przodu i z tyłu :D


Obrazek

Pozdrawiam! :wit
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Efekt oszałamiający! ;:167
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Natalio miło mi, że i Tobie się podoba :D Mogłam kupić trzy te misy zamiast dwóch, ale może jeszcze jedną dokupię :wink: na pewno łatwiej mi przelewać maluchy bo na dnie wysypałam keramzyt, więc woda może obciekać. Również te parapetowe łatwiej mi ściągnąć do moczenia, choć niestety do kąpania już je muszę wyciągać, a niektóre są mocno powciskane jeden obok drugiego ;:224 ale już robi się chłodniej a i wilgotność powietrza mam wysoką (ok. 60-70%) więc wystarczy mi je moczyć raz na dwa tygodnie :wink:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Witaj Ania :wit .
Osłonki bardzo ładne i funkcjonalne przez ten ażurek ..Mam takiego jak Ty jasnego Magicala ;:218 i ostatnio ktoś mi powiedział że to nie Magical tylko coś podobnego ...Sama nie wiem ...Podpisany nie był ;:185
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

Witaj Halino :wink: mój Magical w zasadzie już kończy kwitnienie, więc i kolor nie taki jak był na początku :) jasny on jest ale tylko "z lewej" strony :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
misiaczek437
200p
200p
Posty: 397
Od: 30 mar 2012, o 18:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: United Kingdom

Re: Mój storczykowy kącik :) cz. III

Post »

witaj Aniu , bardzo elegancko się u ciebie robi
ładnie prezentują się te doniczki szczególnie te okrągłe na poleczkach czadowo wyglądają
"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko." A. Einstein
Pozdrowionka ;) // Mariola
Mój Wątek : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=54448" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”