I do ogrodu dojrzeć trzeba

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Andzio świetne te gliniane garnki zazdroszczę :)

Pokazę co u mnie w ogródku bo dawno mnie nie było :)

Najpierw róże, które mnie obdarowały kwiatami :)

Mary Rose

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Golden Gate dopiero zaczyna

Obrazek

tak samo New Dawn :)

Obrazek

i kilka zdjęć ogólnych :) moja beczka się juz zadomowiła na dobre w krajobraz :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tyle bo miejsca na forum braknie ;:138
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Śliczne widoki. ;:224
A co słychać u powojników i wiciokrzewów? I u Ciebie?
Czy New Dawn rzeczywiście ma takie żółte zabarwienie?
Awatar użytkownika
avalonne
500p
500p
Posty: 723
Od: 9 wrz 2012, o 22:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów - okolice

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Danusiu :) Wpadam z rewizytą i dziękuję za odwiedziny u mnie :) Mary Rose rzeczywiście cudna. A teraz, jak już słońce wyjrzało, to chyba masz szał kolorów :)
Pozdrawiam.
Celinka
Planuję ogród nieśmiało
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Witam wszystkich serdecznie po wakacyjnej przerwie :) nie było mnie bardzo długo, ale nie znaczy to, że ogródek poszedł na dalszy plan, wręcz przeciwnie! całe lato cieszyłam sie kolorowymi kwiatami i zastanawiam sie jak ja żyłam do tej pory w ogródku z samymi iglakami ;:oj.
Lato było ciężkie pod względem slimaków, nie wiem czy tylko u mnie czy u innych też ale w tym roku jest naprawdę ogromne oblężenie slimaków! wielkich brązowych obślizgłych brrr, po każdym deszczu spokojnie zbierałam 5 litrowe wiadereczko.... niestety normalnie pracowałam więc walkę ciut przegrywałam, wszystkie środki wypróbowane przeze mnie na te ohydztwa nie miały szans z nimi. liście róż były poszatkowane, kwiaty pozjadane plus przerbobiłam na różach gąsienice, mączniaka i kilka innych chorób, ale się nie poddałam!
W przyszłym roku wiem jakie błędy muszę poprawić ( begonie rosną TYLKO w półcieniu) róża pnąca to NAPRAWDĘ róża pnąca ;:223 więc czeka mnie kilka przesadzeń, nowy plan działania na niektóre kwiaty, nowy skalniaczek oraz kilka solidnych podpór na powojniki ( tak te mi sie udały wysmienicie!) załączę wam po kilka zdjęć bo wszystkiego w stanie pokazać nie jestem :)
dziękuję wszystkim, którzy o mnie pamiętali i wysyłali kopniaki w prywatnych wiadomościach ;:167

Obrazek

Obrazek

to tylko z jednego aparatu, ale myślę, że udowodniłam, że nie leniłam się przez lato :) a najfajniejsze, że każdy kwiat TEMI RENCAMI wsadzony, posiany, pielęgnowany :)

Dziś powoli zaczęłam ogród przygotowywać do jesieni i zimy niestety :cry: ale jutro jadę polować na wrzosy a całą zimę będę obmyślać plan jak zakatrupiac ślimaki :;230 ( żartuję wkładałam do wiaderka i wynosiłam daleko w pole)
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

no i powojnik Jan Paweł II :)

Obrazek
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Danusiu wynosiłaś ślimaki daleko w pole, czyli najdalej po tygodniu były już u Ciebie z powrotem. ;:306
Cieszę się, że powróciłaś. I ogród swój śliczny pokazałaś. Widać, że lato udane. Bardzo się cieszę.
Nie znikaj już. ;:185
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Nie zniknę już na pewno ;:168 jak widzisz nie próżnowałam a to ledwie połowa mojego ogródka, druga znajduje się na karcie pamięci która jest u mojego brata, pokaże jak tylko odzyskam aparat :)

a to mój balkon, herbatka, książka, lato, świerszcze i zbliżająca się w oddali burza ;:167

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorfi
500p
500p
Posty: 756
Od: 15 wrz 2012, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Piękne kwiaty miałaś latem w ogrodzie. To miłe jak się za pielęgnację odwdzięczają tak cudnie.

Balkonowe też ślicznie kwitły. :D
Awatar użytkownika
Margolcia_K
200p
200p
Posty: 206
Od: 27 kwie 2014, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie, nad Wartą w lesie

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

dehaef pisze:...a całą zimę będę obmyślać plan jak zakatrupiac ślimaki :;230 ( żartuję wkładałam do wiaderka i wynosiłam daleko w pole)
Uważaj Danusiu, bo jak im się u Ciebie spodobało, to mogą wrócić. ;:306

A kwiatki, które nam pokazałaś p r z e p i ę k n e!. Widzę, że nawet goździka brodatego masz. Bardzo je lubię, ale myślałam że one juz niemodne są i mało kto je ma w ogródku. A tu taka niespodzianka. ;:215
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Koniec lata zbliża się nieubłaganie :( smutno mi na myśl, że wszystkie kolorowe kwiaty znikną niedługo z mojego ogródka.
Ale zaczęłam też przygotowania do przyszłorocznej wiosny :) kupiłam cebulki krokusów, irysów, lilii, tulipanów, narcyzów, cebulicę, której żałowałam, że nie miałam w tym roku ;), frezje, jaskry i hiacynty... niedługo zacznę porządki w ogrodzie no i sadzenie :). Jutro dojadą do mnie porządne pergole i też jest git ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
obita
500p
500p
Posty: 509
Od: 4 lip 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekoszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Hej:) Nie wpisywałam się, ale ogladałam twój wątek :D Kto to widział robić sobie przerwę od forum :twisted:
Beczka powaliła mnie na kolanka i do tej pory wstać nie mogę... ;:oj
Masz chyba spory areał, tak patrząc po zdjęciach?
Mam nadzieje,że nie uciekniesz od nas znowu :wit
Będę stałym bywalcem! ;:173 :wit
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Ale piękne dalie masz, jestem w szoku, ubieram kominiarkę i jadę kopać :;230
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I do ogrodu dojrzeć trzeba

Post »

Przerwa od forum faktycznie za długa, ale jak widać pielenia miałam dużo ;:306 a na serio poprawię się. Dziś pół dnia w ogródku spędziłam i poerządkowałam to i owo no i przyjechały nowe porządne pegole na powojniki :) jak mąż zamontuje to pokazę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”