Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Dzień dobry, Agunia ;:196
Pięknie, kolorowo i bardzo nastrojowo u Ciebie...ślicznie po prostu ;:173 Agunia z zaległościami na FO nie jesteś sama, jednak u mnie aktywnośc ruchowa na powietrzu wygrywa bezdyskusyjnie z siedzeniem przed komputerem....jesienią oczywiście nadrobimy ;:196 Buziaki przesyłam ;:196
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Na takim tarasie też chętnie wypiłabym kawke,masz tak kameralnie.Pewnie też będę musiałą pomysleć o czyms podobnym,zeby zasłonić się od sąsiadów.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aniu 1 hortensje obok chryzantem i traw, to w tej chwili najpiękniejsza dekoracja w ogrodzie :D
Koleusków mam mniej niż w poprzednim sezonie, wszystkie sadzonki pięknie mi się przechwały przez zimę i było ich zdecydowanie zbyt dużo dla mnie, więc tak rozdawałam i rozdawałam, że w końcu okazało się, że dla mnie zostało tylko 5 odmian :lol:

Aniu bardzo się cieszę , że podoba Ci się ;:196 Taras to mój dodatkowy pokój, który od wiosny do późnej jesieni jest chyba najczęściej użytkowany . Dlatego chcę, aby przyjemnie spędzało się na nim czas :D

Grażynko to cudownie, bardzo się cieszę ;:196

Aniu witaj, leżaczek czeka.....wyłożony miękkimi poduchami, tylko odpoczywać :D

Grażynko witaj kochana, wspaniale, że zaglądasz ;:196
Faktycznie późną jesienią i zimą będziemy nadrabiać zaległości, teraz większość naszego czasu spędzamy na powietrzu :D

Małgosiu szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo mój taras zawsze czeka na takich miłych gości ;:196
Takie maty są naprawdę super, żeby osłonić się od sąsiadów. Nie tylko zapewniają intymność, ale i naprawdę fajnie wyglądają :D

Kilka obrazków z mojego dzisiejszego ogrodu ;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jesienny akcent w domu
Obrazek
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś,jesteś niesamowita,przepiekny ten wianuszek.
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3963
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jesienny akcent w domku, uroczy ;:138 Pięknie masz na ogrodzie, widać, że pogoda służy.
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko wianuszek ;:333
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No tak! Pomimo mojecj niechęci do złocieni wszelakich, musze przyznać, że u Ciebie jest pięknie!
Wieniec niesamowity, jeszcze takiego nie widziałam, nie mam takich hortensji więc nawet pomysłu nie mogę wykorzystać ;:223
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jeśli chodzi o tematy wianków, jesteś w tym temacie Królową ;:333
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ależ ta biała chryzantema jest piękna ;:167
Jesienne kwiaty w promieniach słońca wyglądają rewelacyjnie ;:138
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, chryzantemy wspaniałe ;:180 Moje straszne zdechlaczki, więc cieszę się z każdego pojedynczego kwiatka :) Hortensjowy wianek przecudny w swej prostocie. Zresztą dobrze wiesz, że jestem wierną fanką Twoich wianków ;:108 :wit
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Małgosiu bardzo Ci dziękuję, przemiła jesteś ;:196

Justynko dziękuję ;:196 W ogródku wciąż kolorowo i wręcz letnio, pogoda dopisuje, jedynie sen z powiek spędza mi niesamowita susza..... już nie pamiętam, kiedy padało. Roślinki wysuszone, omdlałe.... oby wreszcie popadało, bo zimą może być źle z krzaczkami :?

Geniu cieszę się, że podoba Ci się ;:196

Miłeczko ja dla odmiany bardzo lubię chryzantemy i staram się sadzić je w wielu zakątkach ogrodu, żeby jesienią ubarwiały różne kąciki. Ciesze się, że mimo braku sympatii do nich podobają Ci się w moim ogródku ;:196
Cieszę się, że wianek podoba Ci się. Nadają się na niego wszystkie hortensje, może uda Ci się gdzieś zdobyć :D

Małgosiu przemiła jesteś, bardzo dziękuję :oops: ;:196

Aniu słoneczko naprawdę dopisuje tej jesieni, pogoda jest wspaniała, prawdziwie letnie klimaty :D Kwiaty kwitną na potęgę, gdyby tylko nie ta susza, która powoduje, że wiele jest omdlałych byłoby idealnie :D

Milenko, moje chryzantemy kwitną niesamowicie bujnie, całe morza kwiatów, ale porosły ogromne, rozczapierzone krzaczory, a tego nie chciałam. Uwielbiam takie zwarte, zwięzłe kulki jak np u Geni.
Dziękuję Ci za miłe słowa o wianku ;:196 Uwielbiam wianki z hortensji właśnie za ich niebywałą prostotę a jednocześnie ogromną dekoracyjność. Już od kilku lat są u mnie obowiązkowym elementem . Zawsze gdy tylko zaczynają delikatnie się wybarwiać ścinam kwiatostany i robię 3 wianki do salonu. Jeden ogromny na komodę i 2 mniejsze na stół i ławę na grube, białe świece :D

Marcinki.... obok chryzantem obowiązkowy element mojego jesiennego ogrodu. Uwielbiam je za to, że wabią całe roje pszczół i motyli w słoneczne dni :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnisiu masz cudne kępy marcinków ;:215 słoneczko i ciepełko bardzo im sprzyja, zresztą nam też ;:3
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ten marcinek jest niebieski ;:oj czy jasnofioletowy? Piękne kępy. Jak widać, ogród jesienią wcale nie musi być szaro-bury i ponury. :D Brawo!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”