Mój kawałek marzeń cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

:wit
Wiem, że to nie taka prosta sprawa z tym tenisem, mój tata gra :D Myślę, że tak jest z każdym uprawianym sportem. Dopóki moje dziewczyny nie zaczęły się uczyć jazdy konnej nie wiedziałam, że to aż takie trudne. Odpowiednio ułożone łydki, ręce, dłonie, kolana, odpowiedni dosiad, półsiad,........dużo tego jest :roll: Córki dalej się kształcą a szczególnie młodsza Gosia, też jeździ na zawody w skokach i nawet raz udało się jej stanąć na podium :D Asia po raz pierwszy była na obozie w ładnych okolicach, wróciła zadowolona :D Codzinnie miały po dwie godziny jazd, koleżanki fajne a jedzenie pyszne.

Ciekawa jestem twoich planów co do nowej rabatki ;:224
Buziaczki .
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko :wit wpadam z kawusią ;:304 . Czytam że hortenki nie pocieszą naszych oczu w tym roku :( Oj ciekawe czemu się zbuntowały. Podejrzewam że mają zbyt małą publikę. Nie pokazywałaś ich na fo i oto efekt. Nie oglądamy ich my to i Ty. Tenis bardzo fajna sprawa. Ja co prawda grywam tylko na kinekcie hehe :D Uwielbiam za to speeedmintona.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witajcie:)
Piękna jesień...
Podziwiam jej uroki podczas codziennych spacerów i myślę sobie, że to najpiękniejsza pora roku pod względem ilości kolorów jakie może prezentować natura... Wiewiórki szaleją po drzewach, jest ich naprawdę dużo w tym roku.. w ogrodzie szukają orzechów i ....wyglądają fantastycznie:) Korzystam z tych chwil kiedy tylko mogę i cieszy mnie to ogromnie...
Prace ogrodowe skutecznie odciągnęły mnie od FO, jednak wiem, że wybaczycie mi tę nieobecność ;:180 Zmieniłam otoczenie tarasu, które wymagało sporej ilości czasu i pracy... O wszystkich Was pamiętam i myślę, że jesień będzie czasem kiedy nadrobię zaległości:)
Agunia witaj ;:196 ;:168 Jak stoisz z czasem dzisiaj?
Iwonko ;:196 , ależ pięknie u Ciebie ;:oj Oczami wyobraźni widzę Twój ogód za parę lat..będzie cuuudnie!!! Wiesz...otoczenie wokówł tarasu zostało wyczyszczone i jest nowa koncepcja jego wyglądu :lol: Ogrodówki nie zakwitły i po prostu najnormalniej w świecie wkurzyłam się na nie :wink: Będzie inaczej!
Reniu :wit
Ze sportem dokładnie tak jest, jak piszesz...bez ciężkiej pracy ani rusz:) Pamiętam swoje pierwsze próby w bieganiu...wooow, dzisiaj myślę, ze to była totalnie ciężka praca...dzisiaj wiem, ze bez ogromu samozaparcia, samodyscypliny i za każdym razem pokonywania swoich słabości nie można niczego osiągnąć, a im więcej włożonej pracy tym większa dzisiaj satysfakcja, której nikt nie jest w stanie mi zabrać:)
Dziewczyny jeżdżą dalej...to super! Moja Julka też i myślę, że to jest jej prawdziwa pasja :D Niech się dziewczyny rozwijają!
Pozdrawiam serdecznie!
Madziula witaj ;:196
Ja myślę, że z ogrodówkami tak jest...po prostu są kapryśne i postawiłam na zmiany...Madzia cały czas sadzę, przesadzam, coś się dzieje! Buziaki!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko ależ zaciekawiłaś mnie tą zmianą aranżacji przytarasowej rabaty ;:oj zdradzisz co wymyśliłaś??? :D
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Agunia będzie bardzo prosto i minimalistycznie, po kolei: tuje Szmaragdy, hortensje Limelight i tuje Danica bądź bukszpany (to jeszcze w przypiarkach) :D Jaki będzie efekt- zobaczymy! :wink:
Buziaki i dobrego dnia!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Będzie elegancja....jak ja lubię zmiany. ;:196
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Dorotko ;:196
Ja też lubię zmiany tylko...na lepsze :D Mam nadzieję, że takie też będą:)
Pozdrawiam serdecznie :wit
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Dobry wieczór Grażynko :wit
Dawno a nawet bardzo dawno nie byłem u Ciebie w wątku...Wszedłem i podziwiam hortensje.Śliczne.
Pozdrawiam i do usłyszenia tu lub w Oazie.
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Jacku :wit
Bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin:) i miło mi, ze taką masz opinię na temat moich "byłych" hortensji :D Są zmiany, mam nadzieję, że na lepsze, będzie się działo:)
Pozdrawiam Cię Jacku, serdecznie :wink:
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Skoro będzie się działo,to obowiązkowo będę tu częstym gościem ;:65
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Szczęka odbiła mi się od podłogi jak zobaczyła hortensje. Jak Ty to robisz kochana że one tak pięknie kwitną.
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, co słychać? Przedwiośnie już do Ciebie dotarło? Skrobnij nam coś. Przyszłam z kawusią. Tą spóźnioną. ;:40
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Nawołuję Cię i nawołuję a Ty nic. Odezwij się, pokaż kilka zdjęć. Jak tam Twoje piękne,cudne hortenki po "zimie" ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”