Effkowe pole III

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Może nawet prędzej, jak będę chciała pokazać moje tegoroczne piękności ;:306 Tyko jestem zła sama na siebie, bo często wychodzi mi 1 zdjęcie na 10, albo i więcej. Pod koniec sezonu, to już wcale nie robiłam zdjęć ze złości ;:145
Pozdrawiam Lidka
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Cześć Tadziulku :wit :wit
W Przemyślu nadal szaro i buro śniegu jeszcze nie ma i widoków na śnieg póki co nie ma.
W weekend nie pszlam na działeczkę bo przyjechała Monika i pomogla mi kleić uszka juz na święta.
Ona będzie pracowała do wigilii włącznie więc w niczym mi nie pomoże jeśli chodzi o święta dlatego zdecydowałyśmy obie że nadrobimy troszkę :heja
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Effkowe pole III

Post »

Cześć Ewulku ;:168
Czas nieubłaganie leci . Już tylko miesiąc do świąt. ;:oj A jak uszka to tylko ''swojej roboty'' ;:333 Sklepowe nawet jak dobre w miarę , to też nie umywają się do domowych. ;:222
Trochę popracowałem , ganiałem krety , co już zanikło a wymaga okrycia , okryłem. ;:108
Awatar użytkownika
Galicjanka
100p
100p
Posty: 172
Od: 16 wrz 2013, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

:wit No jednak się udało! W sobotę wykopałam wszystkie dalie (był już najwyższy czas), ubłociłam się niemiłosiernie, ale wreszcie sumienie mnie nie "gryzie" ;:224
Pozdrawiam Gosia
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Effkowe pole III

Post »

Gosia , w ostatniej chwili wykopałaś , noce mają być coraz zimniejsze. Jak płytko pod ziemią bulwy były , może ich ''złapać''.
Awatar użytkownika
Galicjanka
100p
100p
Posty: 172
Od: 16 wrz 2013, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Z daliami powinno być wszystko OK. Gorzej, że o eukomisie zapomniałam, a on bidula w doniczce ;:223 Byle do wiosny ;:304
Pozdrawiam Gosia
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8553
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Effkowe pole III

Post »

A to widok szczególnie dla Dorotki


Obrazek[/quote]

Effcia ....kocham te Twoje schodki ;:97 ...i znów sie nie wybrałam...ale ja to jestem jednak maupa ;:131
Effciu..u mnie sie zrobiło zimnooooo...wczoraj ścięłam róze do wazonu bo mi ich było szkoda zostawic na ten zapowiadany mróz...sezon zakończyłam...jeszcze tylko jakies kopczyki,donice z różami zadałuję ,przygnę pienne, iglaki podleję i szlus ;:333
A ty co tam...uszka juz polepione...no no...bedziesz się lenić jak nic :uszy
swistak
200p
200p
Posty: 355
Od: 22 maja 2013, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Effkowe pole III

Post »

Witajcie,Keetee to nie jest tak że Ewcia się będzie lenić,bo kto u mnie polepi uszka,nie ma lekko.Jak zwykłe u Ewci jest Przepięknie i tylko mnie tam brak by się rozkoszować pięknem przebarwień jesiennych,pozdrawiam piotr
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Witajcie kochani :wit
Fajnie że mnie odwiedzacie ,ja niestety jestem niewdziécznicą i zbyt rzadko bywam na forum aby z wami pogadać.
Na górce nie bylam juz 2 tygodnie ,tęskni mi sie za nią ,ale jakoś nie mam na to czasu nawet w weekend.
Piotruś chętnie polepię uszka z Gienią u ciebie jak tylko z czasem sie "dogadam" bo póki co nijak nie mozemy dojść do porozumienia ;:306

Dorotko małpą to ja cię zacznę nazywać juz na przyszły rok jak nie przyjedziesz :;230 a tak serio to wiedziałam że schodki ci sie spodobają.

-- N 07 gru 2014 09:04 --

Gosiu mam nadzieję że juz wszystko wykopałaś co trzeba było i możesz zimować spokojnie ;:196

-- N 07 gru 2014 09:06 --

Tadziulku :wit u ciebie pewnie podobnie zimno jak u mnie .Najciekawsze jest to że mrozik jest na poziomie 2stopni na minusie a odczucie jest dużo silniejsze i nie przyjemne.
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Effkowe pole III

Post »

Effcia , upałów już nie należy się spodziewać , jak na razie nie jest źle . Na rękę mi , że ziemia zamarzła, mogłem rośliny okryć. I tego czarnego szkodnika zatrzymał, już nie nastarczałem kopców rozrzucać.
''Uszków'' to ja nie umiem lepić , ale do świąt też rękę przyłożyłem ;:108 Wczoraj wędziłem kiełbaski i inne kąski. Nie ma jak swoje, bez chemii i wody.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2135
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Effkowe pole III

Post »

Tadziu ale rodzinka ma fajnie z tobą zadbasz o prawdziwą kiełbaskę na Święta a ja niestety pocieszę się sklepową szyneczką mój M. jakoś nie ma tego daru dbania o takie rzeczy o meczach za to wie wszystko. :;230 ;:138 Ale narobił już się chłopina jest teraz w takim zawieszeniu pracy i czekanie na wcześniejszy zasiek jak się uda.takie ni żyć ni umierać dlatego ja mam ogród wiem że żyję jak potem kości bolą to tym bardziej wiem że żyję. ;:306 :;230 :wit Jakoś na starość to ja mam tyle planów i zamierzeń że aż mnie to czasami przeraża. :;230 ;:219 Dobrze że teraz wolno się ruszam bo by ktoś pomyślał że halny szaleje. :;230 ;:138
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Jola, a ja sobie sama szyneczki, schabik, boczusie i baleronki sama zamarynowałam i sama uwędzę.
A jeśli chodzi o "stare lata" to tak się przez całe życie nie "nazasuwałam" jak teraz na zasłużonej emeryturze :;230
Pozdrawiam Lidka
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Kochani moi tak sie cieszę z kolejnych waszych odwiedzin :wit
Wszyscy zaczynamy nabierać tempa w pracach świątecznych bo święta juz wielkimi krokami nadchodzą .
Nie mam pojęcia czy przed świętami jeszcze bedę miała czas na luknięcie na forum,dlatego gdyby mnie nie było to:
ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM,PRZYJACIOŁOM I TYM ODWIEDZAJĄCYM MÓJ WĄTEK Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”