Ogród Marty cz. VI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martuś, zawsze miło mi wchodzić do twojego ogrodu. Spacerki bardzo przyjemne, a ta różnorodność roślin jest niesamowita. Magia dużych i dojrzałych ogrodów ;:108
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martusiu piękne kompozycje na zdjęciach pokazałaś. Aż chce się już iść do ogrodu i tworzyć. Ale pogoda niestety jeszcze nie pozwala.
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Piękne różyczki i dalie pokazałaś aż zatęskniłam do wiosny choć u mnie już krokusy kwitną
tomek250611
100p
100p
Posty: 131
Od: 29 gru 2009, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północna wielkopolska, Złotów

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Marto, znowu pięknie i kolorowo u Ciebie na rabatkach :)
Aż się chce chwycić za szpadel i biec do ogrodu, ale niestety dziś pogoda straszna ;:14
Chyba muszę do Ciebie zaglądać jak mi czasem motywacji brakuje albo się rozleniwię, po takich widokach na pewno mi przejdzie lenistwo :lol:
Miłego dnia życzę, Tomek :)
pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6365
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martuś spacer po Twoich włościach to kończę z lekką zadyszką tyle tego do obejścia ;:65 karczoch mój też zakwitł bo szkoda go było w garnku męczyć ;:306
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9593
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martusiu dziękuję za spacerek ;:196 przemiło przebywać w Twoich kwiatuszkach ;:333
Śliczne trawy , dalie , róże ;:215
Pozdrawiam i całusy zostawiam ;:196
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Spacer po twoim ogrodzie to sama przyjemność ;:138
Martuniu a co za trawa rośnie przy daliach?
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Marysiu,dziękuję za tyle ciepłych słów pod moim adresem,nawet nie wiem czy zasłużone,jestem co prawda wielkim pasjonatem roślin i w każdym kwiatku coś pięknego dostrzegam,ale dla mnie to takie naturalne i zwykłe ,że nawet nie pomyślałam ,że to daje się wyczuć,a dzielić się też bardzo lubię i sprawiać innym przyjemność ,dzięki za karczochy ,bo dla mnie są obłędnie piękne,dalie też uwielbiam ,bo ich uroda,specyficzny zapach po ucięciu łodygi przywołuje tyle wspomnień,życzę powodzenia w sianiu, i obfitych zbiorów pomidorkowych,pozdrawiam i buziaczki dla Ciebie ;:196

Krysiu,u mnie też było brzydko,dzień przeszedł na niczym ,biuro rachunkowe,ZUSy do płacenia ,zakupy,no i była kawka u Aliny z forum ,bo mieszkamy niedaleko,obiad i różne czynności ,które trzeba zrobić ,mój ogród dalej zasypany ,więc nic w nim nie mogę zrobić,pozdrawiam i czekam na wspólną kawkę ;:196

Iwonko,fajnie,że tak skrupulatnie wszystko policzyłaś ,razem raźniej czekać do wiosny,buziaczki ;:196

Kasiu,ja też nie znam smaku karczocha ,bo nie miałam sumienia go ugotować ,i tak mi sie odwdzięczył ,że zakwitł ucięty na półce piecowej po2 tygodniach i do dzisiaj taki jest i nie stracił koloru,więc patrzę na niego codziennie,dalie uwielbiam ,a u mojej babci też były takie duże ,ja wszystkie dalie nazywam babcinymi,pozdrawiam i moc uścisków ;:168

Sabinko,cieszę się ,że do mojego ogrodu chętnie się wraca ,bo przecież o to chodzi,żeby chciało się w nim być,rośliny mają taką magię przyciągania swoją budową , kolorem ,zapachem ,czym ich więcej odmianowo ,to może każdy znaleźć coś dla siebie,chociaż mnie sie podobają wszystkie ,tak bardzo nie umiem z czegoś zrezygnować,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Aniu,fajnie ,że się podoba ,i już niedługo znowu będziemy upiększać nasze ogrody,czas tak szybko leci :heja

Marzenko,u mnie nie widać żadnych kwiatuszków,bo jeszcze sporo śniegu leży w ogrodzie,ale ładnie wyglądają krokusy po długiej zimowej przewie ,nie kupiłam sobie w jesieni krokusów,więc będę podziwiać u Was, ;:138

Tomku,jeszcze sie narobimy w naszych ogrodach ,jak wszyscy ruszymy ze szpadlami to tylko ziemia będzie odskakiwać,wszystko,dla ogrodu i pięknych kwiatuszków,mówisz,że mój ogród jest dla Ciebie motywacją ,to dobrze,bo czasem człowiekowi potrzeba czegoś do rozruszania się ,ale teraz to wszyscy jesteśmy jeszcze trochę uśpieni i wydaje sie że nas nic nie cieszy i ogarnia nas mały leń,ale niech no tylko przyjdzie prawdziwa wiosna,a tymczasem zapraszam na spacerki i wspomnienia :uszy

Marysiu, mar,spaceruj spokojnie i nigdzie się nie spiesz,bo zadyszka nie jest fajna ,no i lepiej przyjrzysz się wszystkiemu,te karczochy są cudne ,też nie wiem czy dam radę ich zjeść,chociaż czytam o nich tyle pochlebnych opinii,może warto spróbować,pozdrawiam ;:168

Tereniu,dziękuję za miłe słowa ,i cieszę sie ,że też tak lubisz kwiatuszki ,pozdrawiam i duża buźka ;:196

Aniu,witaj cieszę się,ze miło się spaceruje,to Miskant Apache ,podobny do zebrinusa ,bo też ma paseczki ,może trochę jaśniejsze,ale też jest niższy dochodzi do 1 m,,pozdrawiam ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Jeżeli macie ochotę spędzić troszkę wolnego czasu w moim ogrodzie to serdecznie zapraszam na kolejny spacerek

Obrazek

chaber wielkogłówkowy
Obrazek

brzozowa alejka posadzona na końcu ogrodu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

grzybki ,które rosną w moim ogrodzie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moja winnica ;:306
Obrazek

Obrazek

orzeszki laskowe z ogrodu
Obrazek

i troszkę kwiatuszków
Obrazek

Obrazek

Obrazek

róża na pniu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Pewnie, że mam ochotę przed snem pospacerować ;:65 Martusiu a co to ? http://s847.photobucket.com/user/marbru ... b.jpg.html
Jak zobaczyłam brzózki to od razu wiedziałam że będą grzybki. Dziękuję za życzenia siewne ...a może się nie dziękuje :wink:
Śpij dobrze i utulam Cię do snu ;:4 ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Marysiu,to hibiskus bylinowy tylko niższy jak te bordowe,ma 30-40 cm,muszę go rozmnożyć bo jest z czego,tak na wszystko brakuje czasu ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Trochę malwę przypomina, ale bardzo ciekawy ;:333 No to już znikam ;:196
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Piękne masz te brzózki:) Jak są drzewa to i grzybki, sama przyjemność:)
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”