Kolejny rok- kolejne próby

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Ewciu w takim razie trzymam Kciuki, by udało się przełożyć zamówienie i by impreza była udana. ;:215
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

I po świętach...jak zawsze szybko mijają, teraz czekamy do majówki( szkoda że w tym roku zaledwie trzy dni to będą), następnie Boże Ciało, a później już urlop :heja
Zamówienie u Mariusza przesunięte , Wędrowscy załatwieni, Stasia ma wysłać 21 kwietnia ;:306 , także jest git.
Jedyne co to przylaszczki zapewne jutro przyjdą ,ale z tym sobie poradzę ;:306
Blue Haven przymrozek przeżyła świetnie i przez święta puściła się z pączkiem. :roll: Stoi na parapecie i czeka na cieplejsze dni

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam. Ewa
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Super ;:138 Ciekawe jak bardzo będzie niebieska. Lecę oblukać swoje :tan
Awatar użytkownika
Beaa
50p
50p
Posty: 75
Od: 23 lip 2014, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

mewa pisze: Stoi na parapecie i czeka na cieplejsze dni
Dziś do mnie dotarły zakupione hortensje, mogę je sadzić do gruntu czy jeszcze poczekać ?
Pozdrawiam
Beata
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11779
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Ewuś będzie hortensja z pięknym kwiatkiem. ;:215 Moje dziś wystawiłam z garażu w zaciszne miejsce, niech się hartują. :)
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Ewciu pączek na hortensji wielce obiecujący, po zahartowaniu niedługo będzie można wystawić pod chmurkę i ... niech słoneczko dogrzewa.
U mnie 2 w doniczkach obsypane pąkami ale wciąż stoją na klatce schodowej, jedynie jak słoneczko to wystawiam do hartowania. Dzięki temu pędy sztywniejsze.
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Kasiu to zależy ile ałunu dostała :wink:
Beatko napisałam już wcześniej na pw uwazaj na ogrodówkę bo niby przymrozków nie zapowiadają ale niestety są - za mało chmurek
Soniu - moja dzień też spędza na balkonie - małż się nią opiekuje, bo mnie nie ma w domciu ale juz marudzi i pyta czy codziennie ma tak latać z tą doniczką :roll:
Krysiu moją się zajmę w przyszłym tygodniu osobiście a teraz stoją na balkonie ponoć w kartonie powojniki :shock: które miały przyjść po 20 kwietnia


Jestem tak wściekła jak chyba nigdy nie byłam, powodem są oczywiście Wędrowscy

W wielki Piątek 20 minut przed 16 dostałam @od Wędrowskich że na czwartek dojadą do mnie powojniki, wiec odpisałam około 20 ( bo dopiero wtedy go odczytałam )że bardzo proszę o przesunięcie wysyłki ze względu na to ze nikogo odpowiedzialnego nie będzie w domu.
Zdając sobie sprawę że mogą nie odczytać ze względu na zbliżające się Święta we wtorek rano do nich zadzwoniłam ponieważ chciałam zdążyć przed wysyłką. ( skoro w czwartek miały być tzn że w środe musiałyby wyjść ). Panienka która odebrała telefon była uprzejma i stwierdziła że nie ma najmniejszego problemu z przesunięciem wysyłki , wiec dla pewności przesunęłam o kolejny tydzień i poprosiłam aby zaznaczyła że ma się ona odbyć po 20. Lady odhaczyła i miało być git.
A ku?. wczoraj dostałam @ od UPS ze przesyłka do mnie idzie, wiec pomyślałam że może jakoś z automatu poszło skoro wysyłka przesunięta .Paczka dziś doszła, a mnie nie ma w domu, a będę najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu.
Jak mam poprosić dzieciaki i męza aby zajął się powojnikami??? To tak jakbym go poprosiła żeby w spódnicy zaczął chodzić
Zawiedli mnie na całej lini i już tam zakupów na pewno nie zrobię
Pierwszy raz było jak dowiedziałam się, że gratisów nie dostanę bo zamówiłam za dużo roślin (kurna pierwszy raz z czymś takim się spotkałam, bo inni oprócz gratisów za kwotę wyższaą niż 300 zł przesyłkę dorzucają gratis)a tutaj miałabym dopłacić 17 zł za paczkę za 2 gratisy
Na @ oczywiście nie odpisują bo mają już klienta głęboko w doopie
Dla mnie są po prostu spaleni
Rośliny ponoć z liśćmi co oczywiście świadczy o tym że gonione w szklarni.
W tej chwili stoją na balkonie w otwartym kartonie tylko jak one to zniosą w te słoneczne dni ,które zapowiadają i czy nie złapią grzyba i co gorsze czy nie padną na uwiąd.
Soryy ale musiałam się wygadac i przepraszam za literówki ale z teefonu pisze
Pozdrawiam. Ewa
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

No toś mnie teraz wystraszyła, bo też od nich na powojniki czekam i na koniec kwietnia się umówiłam. A gratisy ponoć do każdych 11 sztuk miały być :shock: A dziś mi dwie przesyłki przyszły i miejsce się skończyło...
Jak wrócisz to spryskaj je profilaktycznie nadmanganianem potasu albo miedzianem. Dadzą radę.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17213
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

:wit
a ty co znowu zamawiasz ??
a hortensja i duża i ładna z tym z kwiatkiem.Teraz to trzeba będzie poczekać dłużej,żeby ja posadzić do ogrodu :)
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Kasiu do 11 sztuk tak ale ja zamówiłam w sumie 23 powojniki i jedną winorośl więc limit paczkowy wyczerpalam
Oj Aniu różne rzeczy,jeszcze kilka sztuk powojnikow przyjdzie od Stasi po 20
Kilka jezowek i zurawek odMariusza i jeszcze Bylinowy raj oraz jak dojdzie do skutku to zamowienie z Zielonych progow :;230
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17213
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

No to nieźle, szalejesz zakupowo!!
AOoo jeżóweczki,,,to będzie pięknie,Mam do nich słabość.I powojników tyle.ale ja tez je dokupuję .Już mam ich ok. 20 :D
A ja stopuję, już bo miejsca mało.ale i tak ciągle coś dokupię.Ale nie wtakiej dużej juz ilości.A co z Zielonych ogrodów zamówiłaś ??
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

Napisali, ze do każdych 11 sztuk... Ja zamówiłam 22 powojniki, 4 winogrona i 2 ketmie, wiec w świetle tego co piszesz też nie dostanę gratisów... :(
Na BH pączków nie znalazłam, ale Sweet Fantasy ma pączusia :tan
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok- kolejne próby

Post »

A ile za przesylke podliczyli?

-- Cz 09 kwi 2015 21:58 --

Aniu zamowilam zurawki ktorych u Mariuszs nie ma,ale napisali mi ze kilka nie nadaje die do wiosenneh wysylki.
Jak wroce napisze do nich bo z tel troszkę ciezko mi idzie.
Napisalam do Przemka na Fo moze odpisze
Pozdrawiam. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”