Petunia z nasion cz.4

Tulipany, krokusy, narcyzy, lilie, dalie, begonie, irysy, kanny, bratki, maciejki, ...
Zablokowany
Krolaku
50p
50p
Posty: 77
Od: 22 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Witajcie,
Dziś Wielki Dzień
Moje petunie mają pierwsze kwiaty
oto zdjęcia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:heja
Urszula
kropka2
500p
500p
Posty: 873
Od: 19 lut 2014, o 20:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Gratulacje ,ładniusie są Twoje petunie . Sama radość .
you1
50p
50p
Posty: 88
Od: 10 sty 2015, o 18:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Piękne macie krzaczki ja chyba nie mam ręki do petunii więc chyba na przyszły rok kupię gotowe sadzonki ale czekam dalej co mi wyrośnie jak już posadzone .. może we wrześniu zakwitną hahaha :;230
Kasia
Awatar użytkownika
cuxia
200p
200p
Posty: 249
Od: 7 maja 2012, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Murowana Goślina / Poznań

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Jenyyy co ja zrobiłam... podlałam dzis moje maluchy. Jedna i druga tacke. W jednej woda szybko sie wchłonęła i jest ok, a w drugiej nie przypilnowałam i lekko je przelałam chyba. Oklaly im lekko listki.. Wylałam szybko wodę, czy listeczki powstaną?
Pozdrawiam, Kamila :)
Awatar użytkownika
natalia88q
50p
50p
Posty: 74
Od: 30 mar 2015, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chmielno/pomorskie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Śliczne te Wasze kwiatki ;:oj no piękne! Moje dziś dostały swoje własne m1 ;:306 tylko martwi mnie, że jedne mają takie jędrne listki a drugie takie jakby podwiędnięte. :( Obrazek
Zapraszam do mojego miejsca na ziemi:))

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=85629" onclick="window.open(this.href);return false;
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Natalko. Po przesadzeniu trzeba je trzymać nieco w cieniu, ostre słońce im nie służy. Muszą się przyjąć.

Kamilo. Nic się nie stanie. Na słońcu szybko wyschną. A zresztą jeśli nawet to tyle nie potrzebujesz.
Awatar użytkownika
natalia88q
50p
50p
Posty: 74
Od: 30 mar 2015, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chmielno/pomorskie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Dziekuje :) u nas na razie nie ma słonca, a dzis pierwsza noc w garażu spędza a nie w domu:) zobaczymy, mam nadzieje ze niedługo dojrze malutkie pącZki :heja
Zapraszam do mojego miejsca na ziemi:))

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=85629" onclick="window.open(this.href);return false;
joanna1984k
100p
100p
Posty: 177
Od: 21 mar 2014, o 12:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielin Woj. zach- pomor.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Ale piękne :) Różne kolorki i w ogóle takie duże :):)
Zielony zakątek Asi http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=77283" onclick="window.open(this.href);return false;
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Moje petunie tamtą noc spędziły na dworze. Czują się doskonale. Dzisiaj też zostają póki mamy dziesięć stopni. Zanosiło się na deszcz ale nie ma.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Witajcie. Kusi mnie by posadzić petunie do docelowych donic ale troszkę tego mam i boję się ,że zapomnę pochować w razie przymrozków i mi zdechną. Jeszcze się wstrzymam .
Jolu ja siałam różowe petunie kaskadowe a co z nich wyrośnie zobaczymy. Mam nadzieje, że będą chociaż w miarę bo cały balkon ma być w nich - skrzynki i wiszące donice .
Awatar użytkownika
Beatriceee
200p
200p
Posty: 361
Od: 28 cze 2013, o 01:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Ja siałam petunie zwisające pełne, nie chciały one wzejść więc dasiałam im jakieś z zebranych nasionek. Teraz mam 4 sadzonki i nie wiem co z nich wyrośnie :D
Pozdrawiam Beata
Mój balkon i rośliny domowe
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68297" onclick="window.open(this.href);return false;
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Beatko. Podejrzewam niestety, że wyjdą te dosiane. Takie nasionka mają więcej woli życia.

Ewelina. Ale z jakiej firmy miałaś? Było napisane dosłownie kaskada czy typu surfinia?

Ja kupiłam dzisiaj jedną sadzonkę petunii kaskadowej drobnokwiatowej multiflora veranda orchid. Zauroczyła mnie totalnie. Mam zamiar zebrać z niej nasionka i zobaczyć czy będą wychodzić niekoniecznie w kolorze ale w pokroju i ilości kwiatów. Świetne. Większe nieco od milion bells ale kwitnie tak samo obficie.
Już na przyszły rok zaplanowałam eksperymenty to chyba już niezdrowe fascynacje.
kropka2
500p
500p
Posty: 873
Od: 19 lut 2014, o 20:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Moje wysiane z własnych nasionek to wielka niewiadoma . Pędy zwisające , bardzo drobne listki i na razie brak pączków kwiatowych .
Zablokowany

Wróć do „Rośliny CEBULOWE i jednoroczne”