Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Masz rację ;:108 Ogród jest piękny ale on nie może nas zniewolić ;:196
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Bogusiu cudnie, Ty masz zapał do pracy, tyle terenu i taki zadbany. Ślicznie.
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11411
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Bogusiu wiosna w Twoim ogrodzie aż kipi i dla mnie jest nie wyobrażalne taki duży teren ogarnąć i w dodatku takie piękne warzywa.
Masz już taki ogromny szpinak, w dodatku w gruncie? Mój wysiany miesiąc temu dopiero zaczął wschodzić, ciągle było sucho i zimne noce.
Tytuł wątku powinnaś zmienić, jest dość mylący. :D
Miłego dnia. ;:196
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Bogusiu , nic dziwnego , że padasz . Tak duży ogród w tak idealnym stanie utrzymać, to wielki sukces. ;:333 ;:108 ;:108
Potężna kępa złotlinu ,zawsze chciałem taki mieć , ale mi marzł. W końcu skasowałem go. Żałuję , teraz lekkie zimy , pewnie by zakwitł. Sama przyjemność , zrobić poranny obchód obchód z kawką w ręku , mam ciut za daleko , ale w lecie rozbijam namiot i na weekendy zostaję na działce. ;:333
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Elu! czasami wychodzę z siebie, np. dzisiaj ...w czwartek wszystko było idealnie wyplewione, wykoszone ... w nocy padało, w dzień słońce ...trawa w oczach rośnie . Uwierzycie??? miesięcznie zużywamy ponad 20 litrów paliwa ,aby utrzymać w należytym porządku trawnik w naszej hacjendzie ;:108
Aniu! jest wiele niedoskonałości w moim grodzie, ale zapał do pracy mam .Mój mąż, mnie cały czas powstrzymuje, od moich szaleńczych pomysłów ;:168
Tereniu! szpinak w ogrodzie - rewelacja.Miałam zrobić zdjęcie zimowego olbrzyma . Niesamowicie wielki ;:108 ;:108 ;:108 Dzisiaj robiłam naleśniki ze szpinakiem -z sosem czosnkowym - wspaniałe.
Tereniu , polecam wysiewanie szpinaku zimą np . w lutym . Wspaniałe zbiory wiosną np . odmiany zimowy olbrzym
Tadziu![/b jeśli masz ochotę na złotlina, to prześlę Ci ;:108 U mnie kwitnie i rozmnaża się niesamowicie. Myślę, ze gdybyś posadził w zaciszu, osłonięty od wschodnich wiatrów, to podziwiałbyś jego kwitnienie.
Super sprawa z namiotem. .My po powrocie z wczasów, z przyczepą campingową, pozostawiamy ją kilka dni w ogrodzie...przedłużenie wczasów ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Bogusiu rehabilitowałam się po operacyjnie w Choszcznie właśnie, teraz pomału wracam do rzeczywistości :wit Cudownie w ogrodzie ;:138
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Iwonko, życzę dużo zdrówka ;:168

Dzisiaj postaram się otworzyć nowy wątek , z adekwatnym do pory roku tytułem ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Bogusiu czytasz w moich myślach. Właśnie myślałam, że tytuł wątku nie bardzo do pory roku, ale widzę, że nowa odsłona się szykuje.
Podziwiam Twój ogród i oczom nie wierzę, przepięknie u Ciebie. Pocieszm się jedynie tym, że ja dopiero 3 sezon coś robię w ogrodzie...
Powiedz mi proszę, ten betonowy fotel i na jednym z ostatnich zdjęć (chyba umywalka), to sama robisz takie cudeńka? Jak to robisz? Mam stary fotel i trochę szkoda mi go wyrzucić, ale może mogłby posłużyć jako ozdoba w ogrodzie?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Marzenko! odpiszę jeszcze na Twój post w tym wątku. Fotel/ plastikowy/i umywalka na postumencie czyli na koszu plastikowym ;:306 Ja robiłam zimą w tunelu foliowym, nie może szybko wysychać , bo będzie się kruszyć.
Technika prosta. Paski tkaniny moczone dokładnie w rozrobionym kleju do glazury/ konsystencja gęstej śmietany/ . Po wyschnięciu, muśnięte lekko złotolem , i to wszystko. Tworzy się twarda powierzchnia. Moje rabatki tworzone w większości od 5 lat . Ramy ogrodowe i drzewostan mają sporo kilkanaście a niektóre nawet kilkadziesiąt lat ;:108 Doczekasz się też Ty świetnego ogrodu ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Barwy jesieni , wspomnienie lata- część 8

Post »

Kochani dziękuję, że byliście ze mną i mam nadzieję ,ze będziecie .
Zapraszam do nowej 9 części a moderatorów proszę o zamknięcie tego wątku.

Nowy znajdziecie tutaj
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=86356
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”