Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko iryski cudna a paw jeszcze lepsza atrakcja ogród rośnie razemm z roślinami a my się cieszymy z tego. ;:196
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1451
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Pawia tylko podziwiać. Cudny okaz :)
Ze mną było tak samo, też miało nie być roślin do wykopywania ;:306 a w tym roku kupiłam trochę dalii, jakbym miała mało zajęcia :;230 ale mają swoje zalety- kwitną baaardzo długo. Ciekawe czy odmiany będą się zgadzały. Wykopuję jeszcze kanny, bo niesamowicie mi się podobają ich ogromne liście. Reszta musi już być bezobsługowa ;) no poza okrywaniem na zimę.
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko, przyznaj się czym zwabiasz tego pawia do siebie? ;:183 iryski jak zwykle czarują, nawet nie miałam pojęcia, że jest tyle kolorów tych niziutkich. Widzę, że i u ciebie jakiś niecny palacz wrzuca pety w rabatki ;:224 ;:306
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Zuzka czasem gubi ;:224
Sławek a mój sąsiad nie ma dworku tylko starą chałupę i nieogrodzone podwórko ;:306 co do kwiatków to spryciarz nie przychodzi głównym wejściem i nie chodzi po ogrodzie ,zakrada się od strony łąki na wybieg dla kur ,a tam ma full wypas żarełko :D Ale jak patrzę na twój wypieszczony ,niewielki ogród to może dobrze ,że nie wszystkie marzenia się spełniają ;:224
Asiu a może ktoś w okolicy hoduje,nie słyszałaś nigdy u siebie takiego charakterystycznego i niezbyt miłego dla ucha krzyku pawia :D
Reniu piękny jest,lubię na niego popatrzeć jak już przyjdzie :D Powaliłaś mnie dziś na kolana tymi miodunkami ;:oj a przed chwilą zajrzałam do wątku o pierwiosnkach i muszę powiedzieć ,że tam to dopiero mnie dobiłaś ;:oj kiedy ty kobieto uzbierałaś te wszystkie maluszki :shock: sama nie wiem ,które ładniejsze auricule czy baleriny....same cuda ;:180
Beaciu ja czasami pod wpływem forum kupuję roślinki o ,których nawet bym nie pomyślała,że zechcę je mieć ;:170
Becia a wiesz ,że jeśli chodzi o dalie to jesteś jedną z tych osób ,która roznosi zarazki tej choroby po forum :D
Ewciu ja żeby się nie nudzić kupiłam róże ,a jak wiadomo te królewny każde bezdomne robactwo do siebie przygarną ;:306 i jeszcze okryć trzeba i przyciąć :D ale za to będzie pięknie :D
Sabina :oops: ależ ty masz wzrok :oops: kurcze niech ja złapię tego kto mi to podrzucił ;:209 aż się zdenerwowałam ;:209 ;:306
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Jeju jaki ten paw jest śliczny. ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11716
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Zapisuję wątek,bardzo tu miło:)
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko, nie do wszystkich zaglądają tacy goście. Jak to pięknie ujął Sławek, paw pasuje do dworku. Widać u Ciebie jest tak ślicznie, że paw odwiedza właśnie Ciebie ;:108
Oj przybywa Ci rabat i okazów na nich. Uzbierałaś całkiem niezłą kolekcję irysów ;:138
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Piękne roślinki i duży ogród masz Beatko. Bardzo ładnie kwitną irysy SB, te malutkie. Taki błękitno- srebrny wpadł mi w oko.
Uwielbiam irysy i małe i średnie i wysokie.
Tez mam kilka odmian, ale u mnie zawsze trochę później zaczynają kwitnąć.
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Agnieszko bardzo mi miło ,że zajrzałaś :D ponieważ zaczynam raczkować w temacie różanym to wszelkie rady i uwagi będą mile widziane :D Miałam na ten tydzień ogromne plany ,wziełam pięć dni urlopu żeby wreszcie przesadzić swoje królewny na docelowe miejsce i co...ano w poniedziałek wylądowałam u pediatry z Kubą i jesteśmy uziemieni w domku ,za oknem zimno ,buro i ponuro ,we wtorek miałam pogrzeb cioci męża,wczoraj z bólem zęba u dentysty...efektów ogrodowych brak ;:145
Marzenko przyznaj się ty chyba też masz trochę urlopu ,bo dawno nie było cię widać na forum zakręcona kobieto :D pisałam u ciebie pisałam i właśnie sobie uświadomiłam ,że nie pochwaliłam nowych zwierzaków,a piękne są i jak dobrze wiesz nie potrzebują dworku tylko serca :D a tego u ciebie mają dostatek ;:196
Joluś widzę ,że pomału zaczynasz poznawać forum :D nowy link w stopce widzę ,więc teraz możesz się spodziewać sporej gromadki gości :D Wiele roślin mi się podoba ,ale irysy są na czele tej listy :D Uwielbiam je ,zwłaszcza wysokie ,których już nie mogę się doczekać i mimo kaprysów ,a mają je czasem i tak będzie ich u mnie przybywać :D a na razie dwa maluszki kwitnące mimo paskudnej pogody
Obrazek
Aqua chiara
Obrazek
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1451
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Ten błękitny jest śliczniutki :)
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

bejka1970 pisze:Zuzia ta rada z igiełkami z lasu bardzo mi się podoba ...zwłaszcza ,że mam las :D i jednego jedynego rodka ,który wygląda jak sto nieszczęść :oops:
Beata, jak już będziesz w tym lesie, to najpierw odgarniaj suche igły z wierzchu i zbieraj tylko te pod spodem, już lekko rozłożone, wilgotne z wierzchnią warstwą mokrej ziemi. Jak rodek marny, to nazbieraj tej ściółki sporo. Powodzenia z reanimacją ;:333
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Napatrzeć się nie mogę takie cudne te iryski. ;:138
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko baleriny to mam chyba tylko 3 i z tego 2 to nędza z rozpacza
auricul już troszkę więcej ale powinno być dwa razy tyle , wiesz piszą Anglicy że podłoże przepuszczalne no to zrobiłam przepuszczalne
tyle że nie wzięłam pod uwagę że u nas nie pada tak jak u nich :oops:
Kocham auricule tak ja Ty iryski i liliowce :lol:
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”