Mój ogród na fotografii- część 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wsiania
500p
500p
Posty: 694
Od: 27 sty 2012, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Brzegu

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu, jestem i ja - późno co prawda, ale dotarłam. Twój ogród pięknie wszedł w nowy sezon! Coraz więcej kolorów się pojawia i ten spokój w Twoich zdjęciach... Doniczka i konewka wyszły cudnie ;:333
Moje wsiowe poczynania - c.j.d. :)
gdzie diabeł nie może... tam mnie wołają :)
pozdrawiam, Ania
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Marzenko! :wit technika decoupage. Te smugi celowo pozostawione ;:108 Przymierzam się do posadzenia kwiatków / mam do dyspozycji lobelie , szałwie i petunie/
Aniu! witam, witam...właśnie zrobiłam przerwę na kawkę i ciasto drożdżowe z rabarbarem. Zapraszam :tan
Od południa u mnie pada deszcz, taki spokojny, miarowy . Cieszę się bo do godz 11 miałam wyplewiony na perfekt warzywnik ;:108 , no to teraz będzie rosło jak na drożdżach, zwłaszcza chwasty.Kolorów coraz więcej, ale ja wciąż ubolewam,ze wiosna tak szybko przemija. Moje synowe stwierdziły,ze powinnam uruchomić pracownię plastyczną. Od wczoraj wpadłam w trans nadawania nowego życia wyeksploatowanym przedmiotom. Doniczki przerabiam metodą decoupage na całego. :;230
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4409
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

bwoj54 pisze: Moje synowe stwierdziły,ze powinnam uruchomić pracownię plastyczną.
Czasem i synowa powie coś mądrego :wink:
W tym wypadku ma całkowita rację ;:138
Pozdrawiam Bogusiu i czekam na więcej - bardzo podobają mi się wytwory własnych rąk :)
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu zanim się ocknęłam otworzyłaś nowy watek ;:138
Pięknie odświeżywszy konewkę i wiaderko , pozazdrościć talentu ;:108
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Witam , witam serdecznie, cieplutko!
Andrzeju! Moje synowe to bardzo inteligentne, rezolutne kobitki ;:108
Pochwalają, podziwiają moje pasje , choć same ciągot ani predyspozycji w tym kierunku nie mają. No i co z tego, co ja wtedy robiłabym, prawda??? ;:306
Cały czas pracuję nad swoim kącikiem z murkiem / niestety fundament wylany, murek w dalszej perspektywie- jednak powierzam tę pracę mężowi/ . Musi być solidny, coby nie przewrócił się ;:306 i wyglądać estetycznie ;:108
Na razie obmyśliłam inną koncepcję tego zakątka / wkrótce zaprezentuję/. Tak szybko te dni mijają,ze nie mogę wyrobić się/ mam na głowie jeszcze spory warzywnik i tunel foliowy, dom no i własne przyjemności ;:108 /Pomoc niestety mam sporadyczną.
Renatko! :wit wiem,ze jesteś zapracowana ;:108 Ja nie potrafię odpoczywać bezczynnie. W przerwach między gotowaniem obiadu, sprzątaniem a pracach w ogrodzie, rodzą się w głowie nowe pomysły, które muszę zaraz , teraz spróbować ;:108 Mój mąż stwierdził ostatnio ,ze ze mną gorzej niż z dzieckiem ;:306/ ale 40 lat wytrzymał/ Nie cierpię odkladania jakichkolwiek prac na później.
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5532
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu, nim się obejrzałam, Ty założyłaś kolejny wątek. Pięknie u Ciebie, taka różnorodność roślin... No i co ja widzę, wzięłaś się za decupage... pięknie Ci wyszły te ozdoby!!!

U mnie pada, jest mokro i nic nie da się robić w ogrodzie.
przynajmniej mam chwilę na zaległości forumkowe :)

No i dotarło do mnie, ze Twoja działka jest pięć razy większa od moich włości. Jak Ty to wszystko ogarniasz? BO ja nie daję rady...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Mariolciu, miło mi ,ze jesteś ;:168 Dzisiaj uświadomiłam sobie dogłębnie,że zbyt wiele biorę na swoje barki w ogrodzie/ kamienne ścieżki, dzisiaj wykładałam podłoże cegłami . W przyszłości będzie tam wędzarnia i dekoracyjny, stopniowany murek.
Fundament solidny już jest, na razie będzie wykorzystany na kwiatki w ozdobnych doniczkach . Jeśli pogoda będzie sprzyjała to powinnam w tym tygodniu zagospodarować ten kącik do końca. Ojej dzień taki krótki, a pracy ogrom! Dobrze,ze siły i chęci nie opuszczają :tan Decoupage to przerywnik między bardziej wyczerpującymi pracami , relaksacyjnie ;:306
U mnie pogoda super na prace ogrodowe ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu odnawiane doniczki i konewka super wyglądają, rób więcej bo ozdobią ogród.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Dorotko! oczywiście , będę odnawiała doniczki Mam jeszcze pomysł zagospodarowania nowego kącika .
Dzisiaj osiągnęłam taki efekt ;:108 Widać nierówności , ale satysfakcja,ze sama ;:108

Obrazek

Obrazek


...i dzisiejsze efekty kwitnienia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu po prostu zazdroszczę Ci takiej energii działania ;:108 Nawet nie wiesz jak ja bym tak chciała ;:108 Jestem jednak pod wielkim wrażeniem ;:196
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5532
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

No Ty to jednak jesteś niesamowita :) Po prostu morze energii :) Ale lubię takie energiczne babki, nie że tylko siąść i płakać, labidząc na wszystko i wszystkich wokół. Mam nadzieję, że doczekam takiej pozytywnej energii na emeryturze, a nie zapadnę się na spaniu w ciągu dnia i narzekaniu, że nocą cierpię na bezsenność. :;230 :;230 :;230
A ten plac cegiełkowy całkiem niezły Ci wyszedł :) Oj przydałabyś mi się tu u mnie do pomocy :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu, swoją energią to mogłabyś conajmniej 3 osoby obdarować i tak trzymaj dzielna kobieto. Pamiętaj jednak, że dla siebie też musisz mieć czas. Nie wiem jak Ty to robisz ale każdy cm w ogrodzie masz wypielęgnowany na maxa. Nowy zakątek prześliczny, jednak czy będzie trwały? Cegła po zimie chyba zacznie się kruszyć...
A donica i konewka ;:oj , przecudne ;:138
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Efekt imponujący, zazdroszczę pomysłów i pracowitości.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”