Mój balkon-4 piętro

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
ruda806
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 3 mar 2009, o 21:13
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Mój balkon-4 piętro

Post »

Super ;:303 Mi się podoba Twój wątek ponieważ wszystko fajnie podpisane i panuje harmonia:) Ja w tym roku się spóźniłam trochę, ale za rok posieję rośliny pnące żeby zarosły mi barierkę tak jak Tobie dwa lata temu:) Chyba wilec i groszek.
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
ola_maja
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 21 maja 2014, o 11:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój balkon-4 piętro

Post »

Ja w tym roku z bólem serca musiałam zrezygnować z roślin pnących mimo, że aż się prosi, żeby coś puścić na tę siatkę. Ale szkoda siatki bo rok temu jak usuwałam pousychane pnącza to myślałam, że się popłaczę. Musiałam pociąć cały sznurek po którym się pięły, bo inaczej bym tego nie zdjęła. Poza tym nie mogę zabierać kotu punktów widokowych :wink:
Awatar użytkownika
kffiatek
100p
100p
Posty: 159
Od: 1 maja 2009, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój balkon-4 piętro

Post »

Bardzo ładne kwiatki :) U mnie balkon też osiatkowany z powodu dwóch kotków o małym rozumku... Ale z jednej strony pnie się po siatce jakiś winobluszcz, po prostu co roku przycinam go mocno żeby zostało więcej na kratce niż na siatce :wink: Podziwiam za trwanie przy nasturcji, ja miałam raz rok temu i po totalnej pladze mszyc, która przeniosła się nawet na rok obecny nie zamierzam mieć więcej tego cholerstwa na balkonie (choć kwitnie przepięknie, to fakt).
ola_maja
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 21 maja 2014, o 11:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój balkon-4 piętro

Post »

Rok temu powiedziałam, że nigdy więcej nasturcji, ale jak zobaczyłam nasiona w sklepie, które tak patrzyły i mówiły "weź mnie" to uległam. Mszyca zaczyna robić podchody pod nasturcję, ale jestem już przygotowana- decis mam w pogotowiu. Ogólnie to w tym roku to mam jakiegoś potwora a nie nasturcję. Ubiegłoroczna miała być pnąca ale zamiast sie piąć to była zwartym krzaczkiem. W tym roku kupiłam nasturcję niską i to jakaś bestia jest liście po 10-12 cm średnicy, na długich łodyżkach, nie zdziwi mnie to jak zacznie się piąć.
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój balkon-4 piętro

Post »

Olu pięknie masz na balkonie, cudne kwitnienia i jakie kolorowe. Podpowiem ci w sprawie suszarki zerknij w Ikea jest suszarka balkonowo mała i składana - mam polecam po szuszeniu składasz ją i chowasz :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”