Wierzycie w duchy ;) ?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
JarekX
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 4 cze 2005, o 19:39

Wierzycie w duchy ;) ?

Post »

Wierzycie w duchy ;) ?
Pozdrawiam. :D
Jarek
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

W dusze- tak
W duchy -nie
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Nie wierzę ale jakoś się ich BOJĘ!!!!!!!!! Obrazek
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8490
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

A ja już tu zaczynam wierzyć nawet w ...reinkarnację ! ;:80
Jurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2073
Od: 28 kwie 2006, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z Nienacka

Post »

Generalnie nie wierzę,ale.....cos Wam opowiem :)
W czasach studenckich przychodziły nam do głowy rózne głupie pomysły-w tym i ten z przywoływaniem duchów.Godzina 2,pokój oswietlony tylko jedną słabą żarówka i 5 chłopa (niekoniecznie trzeżwych :wink: ).Z tego,co zapamietałem,był tam talerz,który miał służyc do przywoływania duchów (konkretnie Stalina).No i w momencie,w którym mistrz ceremonii zaczął go wzywać-spaliła się żarówka.
Do dziś nie wiem,czy miało to związek z duchami,ale epizod ten zapamietam do końca życia :wink:
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Jurek pisze:Generalnie nie wierzę,ale.....cos Wam opowiem :)
W czasach studenckich przychodziły nam do głowy rózne głupie pomysły-w tym i ten z przywoływaniem duchów.Godzina 2,pokój oswietlony tylko jedną słabą żarówka i 5 chłopa (niekoniecznie trzeżwych :wink: ).Z tego,co zapamietałem,był tam talerz,który miał służyc do przywoływania duchów (konkretnie Stalina).No i w momencie,w którym mistrz ceremonii zaczął go wzywać-spaliła się żarówka.
Do dziś nie wiem,czy miało to związek z duchami,ale epizod ten zapamietam do końca życia :wink:
To ja miałam inny przypadek. Raz w życiu założyliśmy się z przyjaciółmi, kto odważy się przejsć przez cmentarz o północy. Ja poszłam w grupie z trzema innymi osobami(trzeźwymi). Jedna z nich paliła papierosa. Na chwilę zatrzymaliśmy się przy jakimś grobie, bo koledze rozwiązał się but. Wtedy ten co palił, wyrzucił papierosa obok tego grobu w mokrą trawę(padało cały dzień). Papieros nagle zaczął się jarzyć jakby ktoś sie zaciągał, a dym wypuszczał tuż obok. Staliśmy wszyscy jak wryci, bo trwało to ok 2 minuty. Potem dostaliśmy takiego speedu, że nawet nie pamiętam kiedy wyszłam poza bramy cmentarza. :lol:
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3192
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

A ja wierzę w duchy. :D
Coś w tym musi być, wiele jest rzeczy niewyjaśnionych na tym świecie.
Nie boję się duchów, żywych się boję.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Duchy wierzę że są ale nie wszystkim dane jest się z nimi spotkać, nie my to wybieramy tylko tam u góry ktoś tym zarządza.
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

:D A mojej starej ciotce zdarzyła się taka przygoda : .Wieczorem nastawiła sobie budzik na wczesne rano, bo miała daleko do kościoła i trzeba było dużo wcześniej wyjść. Budzik zadzwonił, zerwała się, szybko ubrała i poszła do kościoła. Padało, więc wzięła parasol. Doszła do kościoła- a tu ciemno, wszystko pozamykane. Domyśliła się, że źle nastawiła budzik. A tu słychać głosy- ludzie wracali z drugiej zmiany do wsi... Szybko czmychnęła na cmentarz koło kościoła, bo nie chciała być rozpoznana, potem by się z niej nabijano. Na drugi dzień po wsi poszły wici, że nocą jakieś straszydło latało po cmentarzu , w wielkim czarnym kapeluszu...

:;230 :;230 :;230 :;230
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4092
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

W sumie chyba wierzę, ale żadnego na szczęście nie spotkałam i niech tak zostanie,
bo zawał byłby murowany (oczywiście mój, nie ducha :wink: )
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7601
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Wiśnia pisze:W sumie chyba wierzę, ale żadnego na szczęście nie spotkałam i niech tak zostanie,
bo zawał byłby murowany (oczywiście mój, nie ducha :wink: )
Dowcip roku !!!! ;:87 :D :D :D
Tu możesz pomóc poszkodowanym w powodzi - viewtopic.php?t=127991
Admin.
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Nela pisze::D A mojej starej ciotce zdarzyła się taka przygoda : .Wieczorem nastawiła sobie budzik na wczesne rano, bo miała daleko do kościoła i trzeba było dużo wcześniej wyjść. Budzik zadzwonił, zerwała się, szybko ubrała i poszła do kościoła. Padało, więc wzięła parasol. Doszła do kościoła- a tu ciemno, wszystko pozamykane. Domyśliła się, że źle nastawiła budzik. A tu słychać głosy- ludzie wracali z drugiej zmiany do wsi... Szybko czmychnęła na cmentarz koło kościoła, bo nie chciała być rozpoznana, potem by się z niej nabijano. Na drugi dzień po wsi poszły wici, że nocą jakieś straszydło latało po cmentarzu , w wielkim czarnym kapeluszu...

:;230 :;230 :;230 :;230
:;230 Dobre ;:333 Nie ma to jak bujna wyobraźnia :;230
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Uważam, że z takich historii bierze się bajanie o duchach... :wink:
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”