Aprilkowy las cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu i ja nie widzę zdjęć. ;:145 A tyle ich wkleiłaś... mogę się tylko domyślać jaką nam ucztę dla duszy zaserwowałaś... ;:224
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Nie wiem co się stało że z tamtego dnia zdjęcia nie są widoczne.
Mam chwilkę w oczekiwaniu na konferencję więc je powtórzę. Wybaczcie jeżeli zdjęcia będą się powtarzać. Tamte zaraz wyedytuję i skasuję żeby nie denerwowały Obrazek

Obrazek

Obrazek Louise Odier

Obrazek

Obrazek Hortensja ciągle każe na siebie czekać

Obrazek zakwitła mi podkładka :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek President

Obrazek

Obrazek Rhapsody

Obrazek

Obrazek Orlik od Neny ;:167

Obrazek Pierwsza z czterech - Old Port

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Moonlight Pembertona

Obrazek

Obrazek kawałek przedogródka

Obrazek dalsza część przedogródka, klon Crimson Sentry

Obrazek

Obrazek Paul's Himalayan Musk

Obrazek

Obrazek ten rambler ma niezwykle ciekawe pączki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przerwa techniczna
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Old Port jaka intensywna, hosty mi się bardzo podobają a te kwiatki niebieskie przed nimi to jakiś bodziszek? fajnie się komponuje z hostami.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Wceśniejszych zdjęć też nie widzę, ale ostatnia porcja też piękna :D . Bodziszek ma śliczny ;:oj kolorek. Himalayen Musk planuję posadzić przy drzewie, myślę, że da radę. Z tego co czytałam to wielka róża, a jak rosnie u Ciebie?
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ogrodniczka01
1000p
1000p
Posty: 1602
Od: 18 lip 2009, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ok. częstochowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Same cudeńka ;:180 śliczne ;:63
Pozdrawiam i Zapraszam-Asia Ogród
Moje wątki
Sprzedam
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu, mój Paul's Himalayan Musk wygląda inaczej. Pączki nie są tak intensywnie różowe, a i same kwiaty mają inną budowę. Wyglądają raczej tak
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16070
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu, piszesz, że zakwitła ci podkładka. Nie usuwasz ich? Bo ja gdy tylko zobaczę, to zaraz wyrywam. Może niesłusznie.
Jolu, te kwiatki ode mnie to są lwie paszcze. Typowo tarasowe jednoroczne roślinki. Nie przechowasz ich do przyszłego roku, przykro mi. :(
Awatar użytkownika
Annar13
1000p
1000p
Posty: 2004
Od: 4 maja 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: k/Poznania

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Cudowny ogród :)
Podkładkę to ja bym od razu wyrwała ;)
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Kurcze wszyscy tak chwalą a ja nic nie widzę ;:174 czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze nie widzi zdjęć?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Anitko, cóż za avatarek ;:oj
Niestety nie wiem co to za bodziszki. Dostałam całą kępę różności, bez nazw. Dopiero teraz zamierzam je jakoś grupować jak widzę co wyrosło. Ale na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na tych znikających zdjęciach

Daysy Paul's Himalayan Musk ma drugi sezon. W pierwszym, jak to rambler, nie zakwitła. Teraz jest cudo, jakieś dwa metry. Do tej pory bez chorób choć mszyce nią nie gardziły. Ale mszyc była masa, były wszędzie w tym roku. Zeszły rok zupełnie bez problemu. Do towarzystwa na sznurach ma równie potężnego Long John Silver.

Ogrodniczko, witam nowego gościa, bardzo dziękuję ;:180 za miłe słowa i zapraszam częściej, choć teraz są jakieś trudności ze zdjęciami. Mam nadzieję że przejściowe.

Nenka, porównywałam już ha Helpie, trudno na razie powiedzieć czy to faktycznie Paul czy pomyłka. Nawet jak pomyłka to cudo. A często jest tak, że pierwsze kwitnienie nie jest podobne do odmiany. Tak czy siak w panikę nie wpadam i nie wpadnę ;:306

Wando, pędy z podkładki usuwam, oczywiście ale ta mnie zaskoczyła ;:224 i zdążyła zakwitnąć. W weekend zrobię porządek z różami.
Lwie paszczki uwielbiam, są bardzo ładne. Nie przeszkadza mi że jednoroczne. Ciekawa tylko byłam czy jak posadzę na rabacie, to czy się wysieją i w przyszłym roku będą kwitły. Będę zatem eksperymentować, może się uda. Zobaczę jak będą zawiązywać jesienią. Moja Mama też wysiała sobie na działce ale niedawno, więc też nie wie jak się jej będą sprawować. Dziękuję za nie raz jeszcze ;:168

Annar dziękuję. Podkładki pousuwam. Jeszcze jestem niedoświadczoną różomaniaczką więc nie zauważyłam że ten pęd to z podkładki. Na weekend szykuje się wielki przegląd róż, jak mnie upał nie pokona.

Tolinko, jakoś nic nie mogę poradzić, nie wiem co się dzieje że po jednym dniu zdjęcia znikają ;:131 Bardzo mi przykro.

Moi drodzy Goście, mam jakiś problem techniczny z moim hostingiem. Zdjęcia są, ale po jednym dniu przestają być widoczne. Nie mogę rozwikłać tej zagadki. Będę eksperymentować i próbować wstawiać kontrolnie co jakiś czas.
Niektórzy się załapali na zdjęcia w pierwszej dobie od wstawienia ;:170

To kilka pozycji celem testów

Obrazek starsze zdjęcie celem sprawdzenia czy problem dotyczy nowych fotek czy całego hostingu


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

To na tyle, bo może za dużo zdjęć wstawiałam na raz....
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Takich cudowności nigdy nie za wiele ;:333 , można oglądać bez końca. :D Wstawiaj, wstawiaj jak najwięcej, chociaż nie piszę, to często Cię podglądam ;:168
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu te ostatnie zdjęcia widzę, poprzednich 2ch sesji, którymi wszyscy się zachwycają nie widzę ani jednego zdjęcia ;:145 . Jestem za to w stanie wyobrazić sobie to wszystko. Same nazwy działają na moją wyobraźnię, co w połączeniu z Twoim zmysłem komponowania dało pewnie rewelacyjne efekty
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Na szczęście ja wszystko co Jolcia wstawiła mogę podziwiać :tan to jak on na żywo jeszcze piękniejszy to ja już nie wiem jaki on musi być cudny :D
Cieszę się że się podoba awatarek :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”