Złote myśli mądrych ludzi

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
martas

Post »

aurynka pisze: Nie wymagaj od innych robienia czegoś, czego sam nie robisz.
[Bacon Francis ]
Piękne! Pasuje jak ulał do tematów zakładanych ostatnio przez naszych dwóch uroczych Panów - JarkaX i Admina.
Awatar użytkownika
JarekX
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 4 cze 2005, o 19:39

Post »

Martas dziwne , że we wszystkich postach dziś nic Ci się nie trzyma tej kupy. Może poczytaj dokładniej to się potrzyma :D :D
Pozdrawiam. :D
Jarek
martas

Post »

Zauważyłam 2 posty o odmiennej treści napisane tego samego dnia - zupełnie nie wiem więc o co Ci chodzi? Chyba, że piszesz w myśl zasady: jak się nie wie co powiedzieć, to warto powiedzieć cokolwiek :wink:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1653
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Ja to sądzę JarkuX, ze dla Martas to nawet z super cementem by się nie trzymało kupy. Nie widziałem jak dotąd ani jednego optymistycznego, wesołego postu, w którym byłaby zadowolona, tak jak inni. To dziwne miałem wrażenie, ze z życia jesteś bardzo zadowolona. A człowiek zadowlony z życia jest pogodny, wesoły i przyjaźnie, przyjacielsko nastawiony do innych. :wink: :D :D
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
martas

Post »

Uśmieszki na końcu wypowiedzi nie zmieniają jej smutnej treści Yaro, nie łudź się :P

Żeby było jasno (bo znowu usłyszę, że zbyt skomplikowane te moje słowa :roll: ) : Popatrz najpierw na swoje posty, zanim zaczniesz czepiać się moich.
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Ja to sądzę JarkuX, ze dla Martas to nawet z super cementem by się nie trzymało kupy. Nie widziałem jak dotąd ani jednego optymistycznego, wesołego postu, w którym byłaby zadowolona, tak jak inni. To dziwne miałem wrażenie, ze z życia jesteś bardzo zadowolona. A człowiek zadowlony z życia jest pogodny, wesoły i przyjaźnie, przyjacielsko nastawiony do innych. :wink: :D :D
A Ty widzę , że chciałbyś aby na świecie było nudno i każdy żeby był identyczny :lol: :lol: Wesoły, to nie znaczy naiwny Jarku :wink:
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8490
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Jak to dobrze , że czasy "urawniłowki" już mamy za sobą !
Czym większe urozmaicenie, tym bardziej interesująco ! ;:23
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1653
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

i vice versa moje Panie. Czy wy czasem siostrami bliźniaczkami nie jesteście? A może syjamskie bo jak jedna wstaje to zaraz widzę i druga. Martas się nie oburzaj, bo jest jak jest i tego nie zmienisz. To, ze trzymasz sztamę Aurynki to widać , słychać i czuć. I odwrotnie. Umówiłyście się do takiego stylu i realizujecie go z pełnym poświęceniem. Jesteście nienaturalne. Wcześniej wesołe ale nie zgryźliwe. Teraz rozczarowujecie. A lepiej wcześniej niż później sparzyć się na kimś. Bo po co żyć w zakłamaniu. A co do smutku. To śmieszne, abym z powodu wirtualnej rozmowy miał się smucić lub załamywać. W realnym świecie takie zdarzenia nie robią na mnie wrażenia. Tak, że jak zwykle naturalnie i do przodu. Bez uśmieszku, bo nawet to potraficie skomentować.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Jesteście nienaturalne. Wcześniej wesołe ale nie zgryźliwe. Teraz rozczarowujecie. A lepiej wcześniej niż później sparzyć się na kimś. Bo po co żyć w zakłamaniu. A co do smutku. To śmieszne, abym z powodu wirtualnej rozmowy miał się smucić lub załamywać. W realnym świecie takie zdarzenia nie robią na mnie wrażenia. Tak, że jak zwykle naturalnie i do przodu. Bez uśmieszku, bo nawet to potraficie skomentować.
Ale fajnie, że podałeś Jarku swój życiorys wreszcie :lol: :lol: Tak trzymać ;:333 Do odważnych świat należy :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1653
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Jak zwykle ironicznie, z uśmieszkiem na twarzy. To lubię.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Jak zwykle ironicznie, z uśmieszkiem na twarzy. To lubię.
No widzisz, jak ja celnie trafiam w Twój gust :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1653
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

To co może Ignore i po sprawie? :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2057
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:To co może Ignore i po sprawie? :wink:
Oj kopiujesz martas :lol: :lol:

p.s. Jak najbardziej Jarku :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”