Ogród w sercu puszczy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 850
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Witaj! Jakie piękne fuksje a pelargonie no brak słów ;:oj Kiedyś nie lubiłam pelargonii były takie nudne, ale teraz po latach na nowo je odkrywam oczywiście dzięki forum i takiej wspaniałej ogrodniczce jak Ty ;:138
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Damian Halinka,witam nowych gości ;:138 i zapraszam częściej
Damian,te minaturowe fuksje są świetne bo kwitną ciągle i obficie,a akurat ta o której piszesz jakoś bardzo mnie zaurocza swym kolorkiem.
Halinko.ja też kiedyś uważałam że pelargonie to taka nuda,aż dostałam sadzonki od męża ciotki z odmianowymi i zakochałam się w nich :D Co roku mam ich więcej i więcej.....
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Różano..........
róża historyczna
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Róże musiałam jakoś pozabezpieczać przed szczeniakami,bo się podkopywały pod nie i dlatego ten niebieski sznurek wkoło,mało estetycznie to wygląda,ale szczeniaki przynajmniej nie mają dostępu do róż.
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

kolorowe w domu:
może zacznę od sypialni,
skrętnik samba od Adama S. i obok fiołek PC arlekino

Obrazek Obrazek
fiołek Strana elfów
Obrazek Obrazek
Storczyki,długo się im opierałam,aż na wymiankę za pelaśki dostałam od dziewczyny 3 sztuki maluchów (2 uśmierciłam :oops: ) wtedy coś mnie podkusiło aby sprawdzić czy się lubimy.Chyba troszkę mnie polubiły kupiony jeden powtarza u mnie kwitnienie,maluszek od wspomnianej dziewczyny zakwitł (tylko nie wiem czemu powtarzające kwitnienie kwitną na jednym pędzie,coś robię nie tak,może za mało nawozu :?: )
tu wspomniany za wymiankę,na razie bardzo skromnie,ale cieszy bo od maleństwa wychodowany a drugi to już taki piękny kupiony,najnowszy nabytek,bardzo mi się podoba

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
okno w sypialni
Obrazek
skrętniki od których się zaczęło:
bardzo obficie kwitnący gaucho i troszkę skromniejszy ale z większymi kwiatami Franek
Obrazek Obrazek
achimenesy,mam je pierwszy raz
Obrazek Obrazek
przenosimy się do kuchni,storczyk powtarzający u mnie kwitnienie z takich mniejszych i drugi mini z przeceny w obi kwitnie już 3-ci miesiąc u mnie
Obrazek Obrazek
kaktus i fiołek nn
Obrazek Obrazek
fiołek Buckey sarsparilla (nie wyszło mi to zdjęcie za bardzo,ale chciałam pokazać jakie fajne ma listki i to trochę widoczne jest,na pewno przy następnej okazji powtórzę sesją temu fiołkowi.
Obrazek Obrazek
i ogólnie parapecik w kuchni (zegarek jest tam źle ustawiony,mam fisia,skrętnisia i tego typu sprawy ale nie aż tak aby o 4 rano robić fotki :wink: )
Obrazek
i ostatni fiołek jaki chcę dziś pokazać podarko na bożonarodzenie (coś w tym typie się nazywa,przepraszam jeśli coś przekręciłam,nie mam pojęcia o rosyjskim języku)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

troszkę ciepła i ruszą zapączkowane fuksje
Obrazek Obrazek

angielskie pelaśki też się jeszcze ociągają i daturze też jeszcze troszkę brakuje do rozwinięcia kwiata
Obrazek Obrazek
skromne kwiaty jack tutlis i pamela vaughan
Obrazek Obrazek
tu też skromnie jeszcze
Obrazek
różowości pod domem
Obrazek
Awatar użytkownika
Alenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2546
Od: 5 lut 2013, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Twoje fuksje powalają..zwłaszcza Jade Nadine ;:167 Bardzo fajnie wyglądają kwiatki na tych skrzyneczkach pod domem ;:215
Współczuję problemów z fuksjami ;:174 W tym roku nic nie zamawiałam i teraz nawet nie żałuję ;:168
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22041
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Madziu no coś TY ;:oj
Co do mojego wątku to nawet nie chce mi się wstawiać nowych fotek....a może wszyscy urlopują i nie zaglądają,albo zaglądają a nie piszą. ......
Ja nie mam za wiele czasu teraz latem by pisać wszędzie gdzie bywam ale wiesz zaglądam ,zaglądam i do Ciebie.
Przecież tam gdzie pelargonie - śliczne pelargonie tam i ja być muszę. :;230
Tak więc..prosimy o ciągłą aktualizację wątku bez względu na to czy są nowe wpisy czy też nie ma. :wit ;:196
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

KaRo pisze:Madziu no coś TY ;:oj
Co do mojego wątku to nawet nie chce mi się wstawiać nowych fotek....a może wszyscy urlopują i nie zaglądają,albo zaglądają a nie piszą. ......
Ja nie mam za wiele czasu teraz latem by pisać wszędzie gdzie bywam ale wiesz zaglądam ,zaglądam i do Ciebie.
Przecież tam gdzie pelargonie - śliczne pelargonie tam i ja być muszę. :;230
Tak więc..prosimy o ciągłą aktualizację wątku bez względu na to czy są nowe wpisy czy też nie ma. :wit ;:196
ok,a więc fotki będą na pewno :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Witam.
Podziwiam za tyle doniczkowych ;:215 Ja jakoś nie bardzo mam do nich cierpliwość, często wyjeżdżam, więc na podlewanie nie zawsze mam czas. Domowe to jeszcze jeszcze, mam pełne parapety, jednak przed takimi na taras się bronię, bo mi szkoda, gdyby miały uschnąć...
co nie przeszkadza mi podziwiać twoich ;:108
Awatar użytkownika
Kirunia
200p
200p
Posty: 401
Od: 25 sie 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Madzia jestem, oglądam i podziwiam codziennie ;:180
Teraz obiecuję, że będę zostawiała ślad ;:306
Pokazałaś Swój domek. Dziękuję ;:215 Wystarczy filiżanka kawy w kuchni a będę się czuła jakbyśmy się znały od lat ;:108
Zawstydziłaś mnie tym ładem i porządkiem panującym u Siebie ;:131 Czy Ty w ogóle sypiasz kobieto?
A fiołki jakie cudne ;:oj napatrzeć się nie mogę i już sprawdziłam, że takich nie mam więc ustawię się grzecznie w kolejce po listeczki ;:173
Fuksjami się nie przejmuj, one kiepsko znoszą takie upały jak u nas panują ;:223 Za to we wrześniu jak dadzą czadu to będziemy podziwiać je z zachwytem ;:65 ;:65 ;:65

Ucałuj mocno córeczki ;:196
Awatar użytkownika
Alenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2546
Od: 5 lut 2013, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Madziu czy piszą czy nie, to pomyśl ile anonimowych osób może przegląda Twoje fotki, albo wpisując w wyszukiwarkę jakąś roślinkę, widzi Twoje zdjęcie i wchodzi tutaj ;:196
Wstawiaj jak najwięcej ;:108
Otoczenie Twojego domu, cały ogród, mnie po prostu rozbraja ;:167 Moje marzenie mieć taką przestrzeń ;:333
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Fajnie,że jesteście i odwiedzacie mój wątek,już nigdy w to nie zwątpię :)
clem3 pisze:Witam.
Podziwiam za tyle doniczkowych ;:215 Ja jakoś nie bardzo mam do nich cierpliwość, często wyjeżdżam, więc na podlewanie nie zawsze mam czas.
no niestety podlewania wymagają regularnego,ja ze względu na rodzaj pracy jaki wybrałam,albo raczej życie tak wybrało,i to bardziej pasuje,rzadko mogę sobie pozwolić na wyjazdy.
Kirunia pisze:Madzia jestem, oglądam i podziwiam codziennie ;:180
miło mi bardzo :D
[quote="Kirunia"
Pokazałaś Swój domek. Dziękuję ;:215 Wystarczy filiżanka kawy w kuchni a będę się czuła jakbyśmy się znały od lat ;:108
[/quote]
zapraszam na kawkę codziennie :wink:
Kirunia pisze:
Zawstydziłaś mnie tym ładem i porządkiem panującym u Siebie ;:131 Czy Ty w ogóle sypiasz kobieto?
A fiołki jakie cudne ;:oj napatrzeć się nie mogę i już sprawdziłam, że takich nie mam więc ustawię się grzecznie w kolejce po listeczki ;:173
oj z tym porządkiem to nie jest tak idealnie,lubię jak rzeczy są na swoich miejscach ale i mi zdarza się lenistwo i czasem zapanuje nie ład a przy dwóch tak wszędzie bywających dzieciach a rozgardiasz nie trudno,często sprzątam łazienkę a Majka robi "porządki"w szafie lub u siostry w pokoju ;:131 I roboty mam 5 razy tyle.
Listeczki fiołków nie ma sprawy.Nie do końca się z fiołkami dogaduję,już trzy mi padły :evil: ostatnio ten którego obiecałam jeszcze sesję,zła jestem bo fajny był.Nie wiem co im dolega takie jakby gnijące,brązowe łodyżki im się robią,wygląda przez kilka dni jakby więdł i poda.
Kirunia pisze: Fuksjami się nie przejmuj, one kiepsko znoszą takie upały jak u nas panują ;:223 Za to we wrześniu jak dadzą czadu to będziemy podziwiać je z zachwytem
masz rację piękne były we wrześniu zeszłego roku,miałam chrzciny Majeczki i goście urządzali sobie sesję przy moich kwiatach.
Kirunia pisze: Ucałuj mocno córeczki ;:196
z samego ranka będą wycałowane.
Alenka pisze:Madziu czy piszą czy nie, to pomyśl ile anonimowych osób może przegląda Twoje fotki, albo wpisując w wyszukiwarkę jakąś roślinkę, widzi Twoje zdjęcie i wchodzi tutaj ;:196
masz rację,nigdy o tym tak nie myślałam :)
Alenka pisze:Madziu
Otoczenie Twojego domu, cały ogród, mnie po prostu rozbraja ;:167 Moje marzenie mieć taką przestrzeń ;:333
;:168
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w sercu puszczy

Post »

Foteczki,moja ukochana Jade Nadine
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
kolejny ulubieniec Peter Peters
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Celia Smedley (chyba)
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Vincent Van Gogh i begonia
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”