Mój ogród na fotografii- część 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Aniu! zapraszam w każdej wolnej chwili ;:108 Dzisiaj spędziłam w ogrodzie niemal cały dzień , z przerwami na obiad i krótki odpoczynek. Napracowałam się, ale jestem usatysfakcjonowana. Przycinałam, wycinałam , usuwałam przekwitnięte kwiatostany , plewiłam i planowałam zmiany ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

No oczywiście, jak by mogło nie być zmian u Bogusi w ogrodzie :;230 . Tylko kobieto tak nie szalej i troszkę ;:108 ;:108 oszczędzaj to swoje zdrówko. ;:196
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Aniu! oczywiście , planuję i działam z umiarem. Niestety za bardzo wycierpiałam się, a jeszcze tak do końca nie jest OK. W środę mam wizytę kontrolną u neurologa. Bardzo jestem ciekawa co ostatecznie orzeknie ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu własne plony cenniejsze od tych wyszukanych i przywożonych ze świata... Smaki znane i wiadomo co z czym :wink:
Moje ogórki też nie przerwały produkcji i wszystko na bieżąco zagospodarowuję. Chryzantemy masz zadbane i czekam z niecierpliwością na kwiaty bo moje późno sadzonkowane - ciężko przeżyły upały, niewiele podrosły bo z podlewaniem wszędzie się nie zdąży ale ważne abym ich nie straciła. Najwyżej wiosną będę kupować .
Umiar we wszystkim mile widziany a po chorobie tym bardziej, dbaj o siebie i tez jestem ciekawa słów neurologa. W tym tygodniu mam tomograf, a potem neurologa - jej decyzja i trzeba słuchać :D
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Krysiu! ja też wszystkie dary natury z ogrodu przetwarzam. Swoje to swoje, ekologiczne .
Dzisiaj kolejna porcja ogórków do przetworzenia. Noce już chłodne więc powoli sezon ogórkowy będzie kończył się, choć w tunelu foliowym jeszcze sporo zawiązków.Gorzej trochę w tym roku z bakłażanami, pierwsze kwiaty przez upały przypalone. Kolejne zawiązały owoce, ale nie wiem czy zdążą urosnąć. Jutro wizyta u neurologa. Na pewno zdam relację z tej ważnej dla mnie wizyty.
Mam pecha , znowu odmowił mi posłuszeństwa komputer stacjonarny/wkradł się jakiś wirus/. Za chwilę wiozę do serwisu , a pracować przyjdzie mi z laptopem / nie bardzo lubię ;:306 /
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

:wit
Bogusiu i co tam. Czekam na relacje z wizyty u neurologa, a Ty milczysz ;:145 . Mam nadzieję, że ze zdrówkiem ok, tylko problem z komputerem ;:108
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4409
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

aniap56 pisze::wit
Mam nadzieję, że ze zdrówkiem ok, tylko problem z komputerem
Tak też i ja pomyślałem. :wit
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Kochani! jestem , jestem.
Aniu! Andrzeju! :wit miło ,ze pamiętacie o mnie ;:108
Zdrówko w miarę dobrze, 5 października będę miała tomograf odcinka L- S. Badanie neurologiczne wskazuje,ze nie jest to typowa rwa kulszowa , ale mimo wszystko ...ucisk nerwu kulszowego przez napięty mięsień gruszkowaty ;:222 Pogoda sprzyja, śmigam/ z rozsądkiem/po ogrodzie , bo tam najlepiej czuję się. Komputer już sprawny ale muszę zainstalować na nowo programy.
Jestem wyjątkowym pechowcem. Czekając na odbiór z serwisu stacjonarnego komputera, używałam laptopa. Nie wiem dlaczego, ale przestała działać klawiatura ;:306 ;:306 ;:306
Dzisiaj korzystając z pięknej pogody rozkoszowałam się kwitnieniami i zielenią po trwających 3 dni deszczach.
Zostawiam Wam dzisiejsze obrazki z ogrodu


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

;:306
Jest Bogusia wywołana do odpowiedzi :;230 . Na razie należy się cieszyć ,że to nie rwa i czekać do 5. Mam nadzieję,że wszystko się wyjaśni i będzie ok. ;:215 . No a ogród, cóż tylko pozazdrościć :oops: ;:196
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Aneczko! spaceruj po moim mega - zapraszam! Ławeczki jeszcze stoją ,więc odpoczniesz, a ja doniosę kawkę ;:108 ...wstawiły mi się tak wielkie zdjęcia, ale nie zmniejszałam . Więcej widać ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

No nawet okularów nie musiałam zakładać :;230 :;230 :;230
Na ławeczce chętnie posiedzę i kawke wypiję, ale jak dostanę coś słodkiego do niej ;:306 ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Aniu! oczywiście , zawsze mam coś słodkiego :tan dzisiaj czekoladę Tiramisu i pyszne lody z bitą śmietaną i malinami. Nie piekłam nic ponieważ miniony tydzień był obfity w pyszne wypieki : tort malinowy i cytrynowiec z okazji urodzin., a w piątek u przyjaciółki na imieninach : "skubaniec" i "Niebo w gębie". Nazbierałam kalorii a zgubić trudniej .
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Łał aż mi ślinka pociekła, tyle słodkości. Co tam kalorie, w ogrodzie stracimy ;:306 . A ten tort malinowy to dla którego Jubilata? Więc 100 lat dla niego i ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”