Effkowe pole III

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2094
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Effkowe pole III

Post »

Cześć wszystkim ,Ewcia piękne zdjęcia ale wam pozytywnie zazdroszczę miło was widzieć na takim pięknym wypadzie Bolestraszyce to super miejsce na niedzielny wypoczynek i relaks.widzę że postawili nowe rękodzieła wiklinowe mają tam takiego stałego artystę ma super pomysły a był jeszcze ten o różnej tematyce tzn.jeden to był pokoik dziecka ,w innym kąciku było jakieś lustro tylko teraz już nie pamiętam ale to mi się bardzo podobało bo dawało do myślenia,prosto ukazane wielkie myśli,super to było.Na drugi rok muszę jeszcze tam pojechać,gunera jest zawalista,i ten strumień puszczony w różnorodnych formach okalany betonem albo drewnem.Ale nie o tym miałam pisać macie coś problem z odczytem zdjęć ja jak mi się moje własne zdjęcia po jakimś czasie nie ukazywały to musiałam zweryfikować czas na komputerze może tutaj jest też tego typu problem?Mnie córka zmieniała czas bo jej coś nie wchodziło a jak zmieniła to mnie nie uwidaczniały się zdjęcia dopiero po poprawieniu czasu widziałam swoje zdjęcia.To tyle mojego ględzenia miłej soboty i niedzieli dla wszystkich. ;:138 ;:180
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Hej ludziska witajcie :wit

Nareszcie dobrze i solidnie popadało w koncu ziemia odrzyła.
Ciekawa jestem jaka będzie zima,cos przebąkują ,że ma być ostra ;:oj czy ktoś coś słyszał?
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Effkowe pole III

Post »

A lato miało być zimne i deszczowe ;:224 . Prognozy długoterminowe to jak wróżenie z fusów :lol: .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
swistak
200p
200p
Posty: 355
Od: 22 maja 2013, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Effkowe pole III

Post »

Witajcie,Ewciu zima będzie bardzo ostra,bo swistak już od wiosny składa chrust do palenia i jeśli nie będzie w tym roku ostrej zimy to zawsze mozna powiedzieć że to na drugi rok.Te swintuchy ptaszyska zjadły mi trochę za dużo winogron i nie będzie tyle miodku na zimę.Jolu zawsze możesz dać znać kiedy sie wybierasz do Bolestraszyc i chętnie Ci potowarzyszymy,pozdrawiam piotr
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Witaj Edytko :wit masz całkowitą racjé ,sama też słyszałam że lato ma być mokre i martwiłam sie ze będę musiała walczyć ze ślimorami. Prawada okazała sie odwrotna co nie znaczy że lepsza ,tak zrujnowanej i zaniedbanej działki nie miałam nigdy ,no ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Piotrusiu ty nie zasłaniaj sie ptaszyskami ,na wino i tak przyjadę :;230
A tak serio to każdy w swoich plantacjach miał jakieś straty ale ty tak dbałeś o swoje roślinki ,że bedzie ok.
swistak
200p
200p
Posty: 355
Od: 22 maja 2013, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Effkowe pole III

Post »

Witaj,Ewciu wiesz że dla Ciebie wszystko co naj. więc nie będę taki żeby nic nie było,jak zwykle będę robił za kierowcę a reszta to tabu pozdrawiam piotr
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

O tak Piotruś to ja sie nie zgadzam winko pijemy razem bo jak to inaczej a z powrotem to sie jakoś zorganizujem :;230
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Pięknie dziś było.......


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Effkowe pole III

Post »

Ewuś przyszłam się przywitać do sąsiadki. :wit Zostałam wywołana w wątku Filemona. :) Ogród masz piękny i jakie cudne trawy, hortensje, moje ulubione. ;:oj Zostawiam sobie lekturę na długie wieczory. Pozdrawiam ciepło. ;:3
swistak
200p
200p
Posty: 355
Od: 22 maja 2013, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Effkowe pole III

Post »

Witaj, jak zwykle przepięknie,tak jak w czasie mojej wizyty u Ciebie na działce,pozdrawiam piotr
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Effkowe pole III

Post »

Ewcia, trawki piękne. Mam nadzieję, że za kilka lat moje też takie będą ;:215 ;:215 ;:215
Pozdrawiam Lidka
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Effkowe pole III

Post »

Tak wygląda zaniedbana działka ;:oj ? To jak wygląda u Ciebie zadbana :? ? Chyba schowam się do mysiej dziury :oops: .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2094
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Effkowe pole III

Post »

Cześć Ewcia ja dzisiaj szwędałam się po Boguchwale było wszystkiego dużo ale mało kasy ogranicza poważnie zamiary ale coś tam mam i u samego wschodu słonka zamierzam wypaść w ogród,pracy mam mnóstwo.Twoja działka zawsze pięknie się prezentuje,marzą mi się takie hortensje. ;:138 ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”