Wiosna, piaski no i my :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11411
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Szkoda, że mróz przyszedł tak szybko i kolorowe liście zaraz się obsypią, ale Wasz las jeszcze ciągle cudny. ;:167
Andrzejku praca znowu szykuje się wiosną? Już jest wszystko O. K . ;:138
Pozdrawiamy. :wit
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Jak jeszcze pogoda pozwoli Teresko to jeszcze w tym roku zaczniemy :) . Wiata , ta zewnętrzna tez idzie do rozbiórki, stała prawie 20 lat, to pierwsza "budowla" działkowa, robiona na szybko.. wiec i tak długo postała.Sosny gubią takie ilości igieł że nie pamiętamy czegoś takiego odkąd mamy działkę. Ale z tym nie ma problemu, wyrzucamy na nasza drogę i w parę lat zmieni sie w super podłoze do borówek, zresztą juz jest pod spodem warstwa ok. 10 cm dobrej, kwaśnej próchnicy. :D
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11411
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Borówki amerykańskie, to wspaniałe owoce i na Waszej działce z pewnością dobrze będą rosły. ;:108
A może już rosną?
Piękne widoki macie za oknem. ;:138 Jeszcze w tym roku sarenek nie widziałam na żywo, ale ślady kopytek w ogrodzie były. :)
ewa-s
500p
500p
Posty: 766
Od: 19 sty 2013, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Andrzej,trochę mnie nie było,a Ty tak pędzisz z wątkiem do przodu...trochę do nadrobienia jest.
Nie potrafisz siedzieć bezczynnie,ogrodzenie skończone i już następne plany ;:215
Widzę,że grzybki jakieś u Was były,a u mnie nic :( nawet opieńki mróz wystraszył,a w ub.roku było ich b.dużo.
Pozdrawiamy :)
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Ja pendzem :?: :?: orzesz, nosz, :wink: a bo niedługo się len włączy i zostanie tylko czytanie, to trzeba póki jest co pokazywać - pokazać :wink:
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Astry mają się u Was bardzo dobrze, żadnego mączniaka. Troszkę zazdroszczę. :wink:
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

No i wieje mocno i pada, ogólnie to jak w listopadzie, cóż pewnie juz w tym roku nie podziałamy. Plany na wiosnę są, chęci są żeby tylko jeszcze zdrówko dopisało



no i pomalutku trzeba przygotowywać się na okres zimowy na działce, drewna do komika dosyć, jeszcze trochę grabienia i przyjdzie czekać na nowy sezon :wink: :wit :wit :wit
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Andrzeju piękna ta jesień na Twoich zdjęciach gorzej w realu co spojrzę przez okno to gorzej się czuję. U mnie wszystko przemarzło a u Was w lesie jednak coś nie coś ocalało i całkiem ładnie wygląda. :wit
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Beato :wink: trzeba wpaść do znajomych, posiedzieć ,pogadać i chandra jesienna minie :wink:
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Niestety zmogło mnie choróbsko. Siedzę już drugi tydzień w domu a jeszcze na dodatek w sobotę mam wesele u chrześniaka więc sam rozumiesz. :wit
garbowski
200p
200p
Posty: 324
Od: 25 sie 2014, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

edit
ewa-s
500p
500p
Posty: 766
Od: 19 sty 2013, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

...a te podgrzybki to od razu w słoiku były ;:306 ,chyba muszę odwiedzić ten las.
Marek tam był,ale tylko drzewo znalazł ;:224
Twoje zdjęcia są zawsze rewelacyjne,nie muszę się ruszać z domu,wystarczy zajrzeć do Twojego wątku i już czuję klimat :D
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4646
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Wiosna, piaski no i my :)

Post »

Witam. Ale zadziało się na niebie wczesno-październikowym :) Tyle planet tak "blisko" siebie to nie częsty widok.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”