Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj Eliza! Na wstępie gratuluję dzidziusia. No to teraz jest już dwoje do kochania ;:196 Przez okres zimowy jakoś nie mam ochoty przesiadywać przed komputerem. Miałam zamówienia na skarpety, czapki i szaliki, więc miałam zajęcie. To także lubię robić. Ale już coraz bliżej wiosny, więc zabrałam się za planowanie co będę robiła na działce, co dokupić z roślinę itd. Nie wiele tego już potrzebuję, ale jeszcze coś tam w oko wpadnie.
Te ładny wiosennych są prześliczne! Do usłyszenia
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj Izka po długiej przerwie ...Gratuluję powiększenia rodziny ;:63 ...noo ale będziesz stroić panny nie jest taka duża różnica wieku to będą uchodzić za bliźniaczki ale za parę lat...ucałuj je od nas ;:196 ..a i dla Was też buziaki.. ;:cm
Pozdrawiam... Alina .
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj gratuluję córeczki ;:167 .
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Zeniu heheh lepiej nie nosić bo by jeszcze w piórka obrósł :D już nie raz sam wspomina że nie może się doczekać widoku jak one zakwitną, a zaraził się takimi polanami pracując w Danii - tam cały trawnik w parku jest obsadzony krokusami i narcyzami :D

elissa nie narzekam :lol: ale ogrodem to ja jego zaraziłam :D a domek to szybko się postawi i wykończy jak tylko pieniążki będą, bo bez nich same chęci niestety nie wystarczą :( a szkoda :wink:


Mirabela dziękuję za gratulacje ;:196 chyba większość osób wychyla się na wiosnę :D noo tak nowe zachciewajki muszą być :D ja dziś kupiłam lobelię, ale jakoś nie potrafię się w tym roku zmobilizować do siania, czy oczyszczania mieczyków wykopanych jesienią - chcieć chce aby było ale jednak leń jakoś do tej pory wygrywa :evil: a potem pewnie wiosną czy latem będę przeklinać pod nosem na siebie kiedy ogród będzie pusty ;:223

Cześć Alinko ;:196 dziękujemy za gratulacje ;:168 o to nam chodziło by była niewielka różnica wieku, aby też mogły się lepiej w przyszłości dogadywać ;:108 w sumie miał być chłopak tak nam powiedziano na jednym z USG, potem byliśmy u innego lekarza i ten zaś powiedział że dziewczynka - także do samego rozwiązania nie wiedzieliśmy na 100% co będzie, ale jednak przystało na moim ;:224 My także Was serdecznie pozdrawiamy no i wciąż zapraszamy w odwiedziny... może wiosną jak będą kwitły jeszcze krokusy czy tulipanki?

roza333 hej :wit dziękuję bardzo ;:196
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witajcie :wit
Są u Was jakieś już oznaki wiosny?
Bo u mnie krokusiki zaczęły kwitnąć, dwa dni temu naliczyłam 40 sztuk rozkwitniętych :heja także pomimo takich wahań pogodowych dają sobie radę, dziś wyszłam nawet z aparatem, zrobiłam parę zdjęć ale niestety były w pączkach bo za mało słoneczka dostały.

Na początku lutego zasiałam też lobelię, lwią paszczę i kilkanaście sztuk selera korzennego - wszystkie już ładnie powschodziły :D
:wit
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj Elizo. :D U mnie oznak wiosny skromniutko ale coś tam noski znad ziemi pokazuje. ;:oj . Ciągle zima nie daje za wygraną, wczoraj na pięć minut zrobiło się biało po czym szybko znikło. ;:oj . Dziś dość duży przymrozek. :cry: . Tak więc póki co lepiej dla roślinek aby nie były zbyt wyrywne bo może być po nich. ;:306
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

U mnie już mnóstwo tulipanów, hiacyntów powychodziło, a o krokusach to już nie wspomnę, zresztą jak pisałam wcześniej zaczęły już powoli kwitnąć.
Mróz i tu niestety zawitał, więc mam nadzieję że przeżyją te roślinki którym tak śpieszno do kwitnięcia :D
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Tak jak pisałam wcześniej, u mnie cebulowe ruszyły...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Robi się coraz to bardziej kolorowo, gdyby było tylko więcej ;:3 to od razu by więcej ich zakwitło :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Izunia dzięki za zaproszenie pomyślimy bliżej maja...piękne pole krokusów u mnie od Ciebie dopiero są w pąkach a moje te drobne żółte rozkwitają pomału zacznie kwitnąć żeby tylko trochę pogody było ale podobno ochłodzenie ma przyjść..cóż to dopiero początek marca..
Pozdrawiam... Alina .
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

O rany....takiego pola krokusowego to nie widziałam, ale pięknie. ;:111 . Czy tak ci się namnożyły. :?: . U mnie wręcz poznikały, znów muszę dokupić. ;:219
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Alinko mam nadzieję że w tym roku w końcu się do nas wybierzecie :lol:
Niestety ciepło nie chce przyjść do nas, pamiętam dwa lata temu o tej porze to, to samo miejsce miałam calusieńkie w rozkwitniętych już krokusach, no a w tym póki co jest jak jest. W ogrodzie też póki co pojedyncze sztuki dopiero zakwitły - baaaa zacznijmy od tego że mnóstwo widzę że jeszcze nawet z ziemi nie wyszło, także na prawdziwy booom krokusowy jeszcze sobie poczekam ;:222

Zeniu cofnij sobie parę stron mojego wątku wstecz w 2014 to dopiero w tym miejscu było krokusów - to co teraz pokazałam to są posadzone cebulki przybyszowe jest ich kilka tysięcy, ale wiele z nich jak widać jeszcze nie zakwitło :D ale czekam na rozkwit krokusów w ogrodzie - tam 2 lata temu było posadzonych około 3-4 tysięcy i ich nie wykopywałam w zeszłym roku więc w tym powinno być jeszcze ładniej niż w zeszłym roku jak zakwitną :D

A jak Tobie poznikały to może sprawka nornic? bo przemarznąć raczej nie powinny - słabe mamy ostatnio zimy...
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizko...nie do wiary, 3-4 tysiące. ;:111 . Chyba całą hurtownię wykupilście. ;:oj . Nie wspomnę o mozolnej pracy sadzenia takich ilości. ;:224 . Jednak przyznaję że efekt powalający. ;:215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”